628 Shares 6387 views

Jak spakować kwiat lub bukiet z rękami?

Kwiaty – uniwersalny prezent dla każdego zdarzenia życia. Żadna uroczystość jest kompletna bez bukietu, czy to rocznicę lub ślub, lub profesjonalnego święto Międzynarodowego Dnia Kobiet. Kwiaty dla kompozycji są wybrane w oparciu o preferencje i zależnie od słynnego terminie. Reprezentacyjny wygląd preparat zależy nie tylko od składników, ale także w jaki sposób opakowanie lub bukiet kwiatów.

Rodzaje materiałów opakowaniowych

Najczęstszym sposobem zapakować kilka – kwiaty zawinięte w folię do pakowania. Róża, goździk i chryzantema zamieni się w cienką folię, ozdobione ornamentem lub przezroczyste. Fix film z pięknymi bujnymi fałd, za pomocą taśmy i zszywacz. Dzięki tej prostej technologii nawet trzech skromnych kwiatów, można stworzyć prawdziwe arcydzieło. Jak spakować kwiat lub bukiet? Trzeba przewinąć taśmę u podstawy łodyg bukietu, aby symulować dodatkową objętość i kwiatostany, aby dodać gałęzie palm i zieleni.

Bukiety popularne, który jest używany do dekoracji kwiatowych siatki. Opakowania z tego materiału zapewnia bezpieczeństwo podczas transportu bukiet jako oczek jest dość trwały elastyczny szkielet. Te cechy pozwalają na istotne dla utworzenia kompozycji trójwymiarowy.

Jak spakować kwiat lub bukiet delikatnych kwiatów klastrów? Klasyczny przykład wykonania – przy użyciu szerokiej satynowe taśmę otaczającą obwód łodyg 2-3 lub całkowicie zasłona dolną część kompozycji. Z tkanek stosowanych cienkie organzy bawełnianym, czasami – koronki w połączeniu z gęstą papieru w kontrastującym kolorze.

Krepa układania kwiatów papier daje szczególną lekkość i delikatność, ale jest bardzo łatwy do przypadkowo zepsuć.

Stosowane owijarki gęste liście i zioła – kwiaty wyglądają organiczny, bukiet można natychmiast umieścić w wazonie z wodą, bez zakłócania porządku aranżacji.

Jak spakować kwiaty: klasa mistrz

Rodzaj materiału do dekoracji dobiera się w zależności od używanych kwiaty. Dla lilii wziąć dwustronny papier pakowy. Kwadratu, którego bok jest dwukrotnie dłuższy niż bukiet złożone w pół w dół wzór, kwiaty umieścić tak, że wynika z papieru pozostała poniżej. Starannie owinąć kwiaty na obu stronach, bandaże różową wstążką.

Ładny i schludny bukiet jest gotowy!

Jak spakować kwiat oryginał?

Od prostych improwizowane materiały mogą zrobić niezwykłe dzieło sztuki kwiatowym, jeśli podchodzimy do sprawy kreatywnie. O rejestrację róż korzystających jutowe, liny i drewniane guziki – uzyskać oryginalne bukiety dla narzeczonych!

Ciekawe połączenie, prawda?

Kwiaciarnie powiedzieć, że obecnym trendem ostatniej chwili – minimalizm i naturalne materiały wykończeniowe kolory. Zwykły papier do pisania, stosowane do pakowania paczek, w połączeniu ze wstążki z organzy i podkreśla piękno i świeżość ogród i dzikich kwiatów.

Pięknie zapakowane kwiaty z własnych rąk i każdy może, ponieważ proces twórczy wymaga tylko dokładność i szczerość, a reszta będzie wypełnić swoją wyobraźnię!