541 Shares 8360 views

Rasa Neva Masquerade – kota dla każdego, kto kocha zwierzęta, z gęstym, pięknym futrem

Czy wiesz rasy Neva Masquerade? Ten kot jest bardzo piękna i inteligentna. Rasa ta jest rodzajem wąglika do pierwotnego koloru. Jego historia sięga 1992 roku. Do dnia dzisiejszego nie wszystkie międzynarodowe organizacje rozpoznawać kolory wariant kolorów wskazał kotów syberyjskich. Do tej pory najbardziej popularne rasy Neva Masquerade. Kot jest takie, oprócz tego, że inny nietypowy wygląd, ma wspaniały charakter. Kolejną atrakcją tego – to poczucie taktu i poczucia własnej wartości.

rasy kotów Neva Masquerade

Jej przedstawiciele są bardzo piękne. Na całym świecie takie zwierzęta są znane dla dobrego zdrowia i dość długą żywotność. Koty te ważą około dziesięciu kilogramów. Przez kocich standardów, jest to dość duże zwierzęta. Ciało kotów Neva są bardzo masywne, średniej wielkości, o silnych nogach (między palce są pęczki). Ma warstwę impregnującą.

Nazywa dostał te koty z powodu „maskarady” maski na twarzy. Duże okrągłe oczy i pełne policzki dać „Neva” bardzo ładny wygląd i elegancki płaszcz uzupełnia obraz puszystych piękności.

Wełna kota długie, grube w spodnie, piersi i ogona, a na ramionach jest krótki. Warstwa wierzchnia jest błyszczące, twarde. U kotów, w zależności od pory roku jest zmianą podwójnego podkładu: w zimie jest bardzo grube, gęste i obfite, a w ciepłym sezonie – rzadkie, krótkie i ciasne.

Koty te mogą być w różnych kolorach, które są charakterystyczne dla koloru punktu, nie wliczając odcieniach fioletu, płowe, czekolady, cynamonu i abisyński tyka. Nie może być dowolna kombinacja bieli.

Zewnętrznie, zwierzęta te wydają się niedostępni, nawet surowe, ale mają spokojny, zrównoważony charakter. Dla ich właścicieli, są lojalni przyjaciele, a dla dzieci – doskonałe przyjaciół we wszystkich grach. Co więcej, sami mogą być wystarczająco pacjenta w małych zabawek dziecięcych rąk. Koty są cierpliwie figle dzieci, ale nadal trzeba wyjaśnić dziecku, jak radzić sobie ze zwierzęciem.

Rasa Neva Masquerade dość niezwykłe, jego przedstawiciele – bardzo spokojny, a nawet, można powiedzieć, przyjazny zakładu, oni nigdy nie będzie domagać się uwagi, w przeciwieństwie do innych kotów. Szukasz wiernego towarzysza? Następnie trzeba hodować Neva Masquerade. Kot rasy jest bardzo towarzyski, ona jest zawsze gotowy do nucić właścicielem swojego własnego biznesu i jego bardzo szczęśliwy usłyszeć. Jeśli on jest zdenerwowany, to będzie go uspokoić jego mruczenie.

Ta wspaniała rasa zdobyła fanów na Morzu dzięki harmonijnemu połączeniu z wysokim poziomem inteligencji, dobrego wyglądu i charakteru arystokratycznej. Ten, kto raz spotkał się z takim stworzeniem nigdy by go porzucić.

Teraz wiesz, tę wspaniałą rasę. Neva Masquerade kot będzie prawdziwym zwierzątko, ona da Ci dużo czułości i miłości.