597 Shares 2307 views

Prawidłowa instalacja wanien akrylowych

Podczas remontu w łazience nie musi jedynie wzdłuż ścian i podłogi, pełną wymianę starych armatury, ale również montaż wanien akrylowych, jak te modele mają łatwość i inne zalety w porównaniu do starszych konstrukcji z żeliwa. W przypadku samodzielnego montażu jest konieczne, aby w końcu uzyskać dobry zlewozmywak, wielki stoi w odpowiednim miejscu w wannie, jak również pełne oparcie jego boków do ścian, aby zapobiec dalszemu wyciekowi wody.

Wybór projektu: co do zasady, instalacja wanną akrylową rozpoczyna się właściwy dobór odpowiedniego modelu, który nie powinien kupić tanią budowę, ponieważ są one trudne w montażu. Dobrym kąpieli można rozróżnić po stronie wzmocnionego małe zgrubienia na obwodzie, który jest pusty w środku, a także grubą i sztywną podłogę. kąty projektowe zewnętrzne nie muszą być wygięte w dół, jak w tej sytuacji, woda popłynie słabo. Metalowa rama nie jest to konieczne, ponieważ podczas ogrzewania nie jest pokryta wzorem akrylowego do kąpieli.

Faza przygotowawcza: albo zainstalować kąpiel z rękami jest możliwe tylko po wyjęciu z pokoju jest stary, end-of-wieku konstrukcja. Wylot ścieków pozostałe muszą być oczyszczone od wewnątrz, starannie wycierając dziurę, a następnie trzeba zebrać grono bez pofałdowań. Złącza są zachęcani do zwrócenia szczególnej uwagi, dokładnie traktując je środkiem uszczelniającym, wówczas falistej spustowy jest włożona do gniazdka kanalizacji dołączony taśmą, a połączenie jest wypełniona silikonu.

Montaż akrylowy instalacji kąpieli, klapki konstrukcję, oglądaniu wzdłuż krawędzi wybrania. Wzdłuż obwodu trzeba ułożyć luźne wiązki przewodów, przewód można układać nakładających się elementów, ich wypełniania konkretnych rozwiązań na poziomie regionalnym. Do roztworu pożądane dodanie ciekłego szkła lub PVA odwrócił wypełniając elastyczne i trwałe. Pierwsze pięć centymetrów od krawędzi wzoru powinny być pozostawione w postaci płaskiej wkładki, a następnie beton wysokości podłogowym około dziesięciu centymetrów, które będą miały właściwości pochłaniania dźwięku.

Choć rozwiązanie wysycha, można rozpocząć przygotowania bazy, która jest rozplanowany na kilka centymetrów nad podłogą w łazience, ale powinno to być miejsce do kanalizacji. Dalej już bezpośredniego montażu wanien akrylowych, a projekt musi najpierw dołączyć nogi, grając rolę solidnego wsparcia. Takie wsparcie muszą być przykręcone do dołu, a jeżeli nie ma dziury w modelu tej kąpieli nie jest przewidziane, powinny one być bardzo ostrożnym, aby to zrobić samemu. Gdy beton podstawa jest sucha, konstrukcja z nogami już przyłączone jest obracany, a następnie umieszczona w zagłębieniu, tak że jest ciasno dopasowana.

Wskazówka: Aby zainstalować wanny akrylowe odbyła się bez problemów, wskazane jest, aby słuchać następujących zaleceń. Specjaliści możliwe doradzić zamiast stosować tanie mieszaniny uszczelniającej krawędzi skrawającej utworzonej w polimer na bazie MS. Ponieważ wanna akrylowa zostanie dociśnięty dwoma murami, jego tylna klapa może być dalsze płytki oblitsevat, a następnie dokładnie nasmarować przegub.

W budynkach panelowych z łazienkami, mała powierzchnia jest zalecane przed rozpoczęciem prac, dokładnie zmierzyć ściany, należy postępować zgodnie rozważa r terakota, w przeciwnym razie kąpiel akrylowy następnie może nie pasować to miejsce. Korzystnie wyłożone ściany i przedniej stronie, a następnie do kąpieli instalacyjnego, a następnie przystąpić do tylnej ścianie płytki ścienne do krawędzi płytki przylega bezpośrednio do samej konstrukcji.