241 Shares 1476 views

Ile jest British kitten – egzotyczny ulubieniec rodziny

Koty mieszkają z ludźmi od tysięcy lat. Na przykład w Egipcie starożytnych koty były święte zwierzęta i bardzo szanowany. W grobowcach egipskich faraonów często znajdują się mumia kota mumię z gospodarzami. Uważali, że faraonowie w innym życiu bez ich zwierzęta nie mogą zrobić. W Tybecie, istnieją rasy, które mają bardzo duże rozmiary, używane jako psy stróżujące. Chronią dom od gryzoni i nieproszonych gości. W parlamencie angielskim kot w służbie i otrzymuje wynagrodzenie z budżetu. I światowej sławy Muzeum Ermitażu, mają też zasłużoną cześć i szacunek. Każdy naród ma swoje własne pomysły na temat kotów. Na przykład, muzułmanie wierzą, że najlepszym kotem – biały, brytyjski i przynosi tylko kłopoty. Dla rosyjskiego nie ma nic bardziej nieprzyjemnego czarny kot.

Brytyjski kot – jeden z najstarszych krótkowłosa ras. Od XIX wieku rozpoczął swój marsz na całym świecie. I pytanie, ile to kosztuje brytyjskiego kociaka w rosyjskich miłośników zwierząt nie powstaje w momencie, ponieważ o tej rasy nie jest jeszcze znana w Rosji. „Brytyjczycy” stały się popularne pod koniec ubiegłego wieku. Należy pamiętać, że pojawienie się brytyjskich kotów jest bardzo spójny charakter słowiański, więc Rosjanie mają wielką przyjemność w pozyskiwaniu tych zwierząt. I wszelkiego rodzaju wystawach można często usłyszeć pytanie: „Ile jest Brytyjski kotek?”. Odpowiedź zależy od wielu czynników: czy drzewa genealogicznego zwierząt, jak dokładnie odpowiada standardem rasy, czy wszystkie niezbędne szczepienia wykonane w kraju, w którym się urodził. W Rosji, cena kociaka z rodowodem i gwarancji zdrowia waha się od $ 300 do $ 400. A jeśli jego rodzice – imigranci z klasy, a nawet pokaz importowane, elita, ich dzieci chodzą do dopingować na 500-700 dolarów!

Ile jest Brytyjski kotek w Ameryce? Odpowiedź jest niewielka – 500-600 dolarów. W Europie Zachodniej, mały kotek brytyjski wynosi od 500 do 1000 dolarów.

Z najbardziej niezwykłych gatunków w wyglądzie najbardziej egzotyczne – to kocięta Szkocki Fold. Specjaliści nazywają ich Scottish Fold.

To zwierzę krótkowłosa o bardzo nietypowej konstrukcji muszli usznych, które wyglądają jak spłaszczonych fałd. Koty te są nazywane krotnie. W Rosji jest to stosunkowo nowa rasa. Pochodzenie złóż kocięta są szkockich rodziców. Po raz pierwszy o Scottish fold to stał się znany w 1959 roku, kiedy na jednej z farm pojawił kota o imieniu Susie – białe, składane, jeśli naciśnięty, uszy. W 1961 roku urodziła kocięta oprócz zwykłej dwa z założonymi uszami. Więc zaczął się szerzyć tę rasę.

Szkocki Fold kocięta w pierwszym miesiącu życia mają stand-up uszy, a potem spadły. Mogą one mieć długie lub krótkie włosy. Rasa ta jest na ogół postać sympatycznego. Nawet jeśli są one bardzo zły, że nie zaatakuje, i spokojnie opuścić sprawcy. Meow te zwierzęta rzadko, tylko w wielkiej potrzebie, na przykład, kiedy bardzo głodne.

Na kolanach zazwyczaj nie siedzieć, ale od bliskich jednego właściciela nie jest za jednym kroku. Jeśli host nie jest bardzo długi czas, może mieć bliską przyjaźń z psem rodzinnym.

Cóż, teraz jest jasne, ile jest Brytyjski kotek?