252 Shares 4045 views

Posiłki w przedszkolu


Podając swoje dziecko w ogrodzie, rodzice martwić, jak szybko będzie przyzwyczaić się do nowych ludzi, nowych rzeczy i oczywiście nowego menu. Zwłaszcza dlatego często matki skarżą się, że dziecko nie może być zmuszany do jedzenia w domu, zawsze słaby apetyt. Jednak rodzice tych dzieci, które już uczęszczają do przedszkola przez dłuższy czas, należy zauważyć interesującą cechę: „W ogrodzie” Moc w dzieci przedszkolnych, takich jak, czasami poprosić mamę, żeby gotować hamburgery, naleśniki, owoce kompot Rodzice zastanawiają się, dlaczego ich dziecko prawie nigdy nie jeść zupę w domu iw ogrodzie mają kilka ulubionych zup.

Wyżywienie przedszkola podstawie zalecanych zestawów żywności przy optymalnym stosunku i różnorodności. Wszystko Pisha zawarcie menu przedszkoli do potrzeb dzieci w niezbędne składniki odżywcze i daje niezbędną zastrzyk energii.

Żywienie dzieci w przedszkolu, oczywiście, musi być połączona z zrównoważonej diety w domu. W przedszkolu w godzinach porannych w holu lub odbioru na specjalnej podstawce jest umieszczona w menu przez cały dzień, więc rodzice mogą studiować i byłoby idealnie uzupełniają dom. pracowników medycznych przedszkoli dać ojców i matek zalecenie do przygotowania posiłków i kolacje w weekendy i święta. To nie jest wielka sprawa: wystarczy przeczytać menu i przygotować obiad dla dzieciaka tych produktów, które w ciągu dnia w ogrodzie, nie jedzą. W tych dniach, kiedy dzieci nie chodzą do przedszkola, wskazane jest, aby zbliżyć ich menu do przedszkola.

Pamiętaj, że żywienie w przedszkolu to przewiduje śniadanie, więc wskazane jest, aby nie karmić dzieci w godzinach porannych. Jeśli chcesz – podaj swój owoc dziecko lub herbatę. Po obfitym śniadaniu w domu, dzieci na pewno nie chce jeść żywności oferowanej w ogrodzie. A jednak często jest to owsianka, twaróg – zdrowa żywność, która jest łatwa w utrzymaniu dzięki aktywności i odwagi do lunchu. Pytanie na śniadanie w domu jest często wychowywane do dyskusji na spotkaniach rodziców, gdy wychowawcy przekonać rodziców, aby nie dać dzieciom słodycze, ciastka, słodycze rano.

Oddzielnie powiedzieć o jedzenie w przedszkolu w okresie adaptacyjnym, kiedy dziecko jest przebudowany z krajowym tradycyjnego sposobu życia do życia zgodnie z harmonogramem oraz w nowej sytuacji. Pielęgnacja rodzicielstwa w zespole jest prawie zawsze towarzyszy złożoności psychologicznej, a młodsze dziecko, tym trudniej adaptacja. Często pogarsza się apetyt i spać w tym czasie, obniżona odporność na choroby. Jest to bardzo przydatne w tym czasie do władzy w przedszkolu przyczyniło się do szybkiego przystosowania się do nowego środowiska. Dowiedzieć się z wyprzedzeniem, co jedzenie w ogrodzie, a często gotować te potrawy w domu, dziecko zaczęło się przyzwyczaić. Czasem małe dzieci, Nowi w ogrodzie, istnieje zły na siebie. Dlatego nauczyciele i pielęgniarki często im pomóc jeśli dzieci naprawdę chcą jeść. Po rezygnacji z posiłku w celu zwiększenia ich nie potrzebuje – tak można utworzyć negatywne nastawienie i zatrzymać się w ogrodzie, a jedzenie w ogóle.

Dzieci zwrócić uwagę na dekorację potraw na dekoracji. Ponadto, dzieci nigdy nie będą mieli gorący posiłek, powinno być letnie tylko. pracownicy ogrodów stopniowo przyzwyczajać dzieci do dokładności i czystości przy stole. W młodszej grupie rodziców doprowadzić do ogrodu specjalne fartuchy, dzieci, które noszą podczas jedzenia, tak aby nie pobrudzić ubrania. Opiekunowie nie spiesz dzieci, następny kurs serwowane jest gdy poprzednia spożywane lub jeśli dziecko odmówił. Najczęściej trochę żywności w lewo, więc dzieci oferują dodatek.

Posiłki w przedszkolu jest zawsze pod kontrolą, jeść tylko świeże, ciepłe, naturalne i zdrowe.