464 Shares 9223 views

Rozkłada karty tarota

Tajemnicze, nawet mistyczny świat kart często po prostu nieprzepuszczalnych dla zwykłego człowieka. Ale to był tajny i staje się najbardziej pożądane. Wielu słyszało o kartach zwanych Tarot. Dziś można nawet kupić te karty w sklepach. Ale jak rozłożyć karty tarota nie zawsze jest oczywiste.
Wiele starożytnych okultyści takie jak Pagaos, Osvald Virt, Cours de Gebelin Karola Barlet, Eliphasa Lewiego i wielu innych byli przekonani, że karty Wielkie Arkana (istnieją dwadzieścia dwa) są szczątki bardzo czczonego Księdze Thota. To było magiczne skarbiec wiedzy w starożytnym Egipcie. Te tajemnicze postacie nadal pobudzają wyobraźnię. Ponadto układ taro jest uważane za rodzaj podsumowania tajemnic żydowskiej kabały, uzasadnione jest przez fakt, że to właśnie z Egiptu pochodzi.

Taro podzielić na dwie grupy: starszy arczana – przedstawiają one symboliczne obrazy, są tylko dwadzieścia dwie karty; i małe arkana – pięćdziesiąt sześć kart każdy kostium jako widowiska i kręcone. Ale znając mapy i zrozumieć ich cel wystarczy. Oczywiście, tylko wie jak z nich korzystać, wróżbitów, ale amatorzy mogą również spróbować swoich sił w tej roli. Opisać metodę pracy z mapami jest łatwe. Spróbuj sobie wyobrazić kilka wariantów ich stosowania.
metoda Etteilla
Najbardziej popularna metoda wśród wróżbitów – jest to metoda składa Etteilla, który przez wiele lat, aby rozpoznać ukryty sens Arcana karty tarota. Trzeba przetasować wszystkie karty w talii (siedemdziesiąt osiem), jest obecnie jedynym, który zastanawiał powinien wziąć je trzy razy, a jego lewa ręka. Rozkłada karty tarota wymagają opieki, więc następnym krokiem jest układ kart na trzy stosy, każdy powinien mieć dwadzieścia sześć kart, i twarzą w dół, należy wziąć jedną kartę od lewej do prawej. Otrzymuj średnią stos kładzie się na bok.
Pozostałe karty (ich pięćdziesiąt dwa) powinny być dobre shuffle i poprosić pytającego wyjąć kartę trzy razy lewą ręką. Teraz możemy rozkładać je na trzy stosy, ale opuścił jedną kartę. Ponownie usunąć środkowy stos na bok, ale oddzielnie od pierwszego opóźnione.
Podobnie rozkładają trzydzieści pięć kart i dwie karty na końcu rezerwie. Średnia stos ponownie przełożone.
Pierwszy odroczony stos, składający się z trzydziestu sześciu kart, rozłożone w jednym rzędzie od prawej do lewej twarzy. Drugi stos siedemnastu, i umieścić je w pierwszym rzędzie. Teraz kilka kart jedenastu rozłożone w ramach niniejszej serii. Ułożone karty będą przypominać odwróconą piramidę.
Po układzie można zacząć czytać karty. Odbywa się od prawej do lewej, a następnie przejść do pobliskich kart do nich. W tym rozwiązaniu, rozkładany przez karty Tarota górnym rzędzie jest dusza, mistycyzm i stan psychiczny, a także charakter pytającego. Inteligencja, zainteresowania, preferencje i możliwości – to średnia liczba. A dno jest odpowiedzialny za sytuację finansową i zdrowia samego ludzkiego ciała.
Szef Mimir
Innym wyrównanie wymyślił amerykański wróżki Gregory J .. Bukaut. Za pomocą tych klasyfikacji kartami Tarota analizować skomplikowane skomplikowane sytuacje i przyszłe możliwości rozwoju. W tym sposobie, mieszany pakiet. Pozycja w tym scenariuszu są predefiniowane w następujący sposób: 1 – osoba 2 – co w momencie dysponowania ludzkich spraw, 3 – korzenie sytuacji, jego przyczyną, 4 – warunki, które mogą mieć wpływ na dalszy rozwój sytuacji, 5 – kierunek rozwoju sytuacji, 6 – przeszkody na drodze, 7 – wyciąg z lekcji sytuacja 8 – wynik.
Rozkłada karty tarota są naprawdę w stanie przewidzieć żywotność pytającego osoba jest wielokrotnie sprawdzony, tylko wtedy, gdy dana osoba zgadza się z układów, lub chcesz coś zmienić w swoim życiu, próbują przeciwstawić się przewidywaną – Wybór osoby.