565 Shares 5908 views

Szczęśliwy modelu i DJ Darya Malygina

Znany na całym świecie modelka Daria Malygina nie ukrywam, że absolutnie szczęśliwy. Ona jest wdzięczny za to, że spotkałem ciekawych ludzi, z wynikającym z doświadczenia. Ona współczuje ludziom, którzy nie znaleźli swoje miejsce w życiu, cierpi bezczynności, biorąc pod uwagę, że jedynym ulubionym praca przyczynia się do rozwoju człowieka.

Daria Malygina: biografia

Trochę Dasha od dzieciństwa marzył o karierze modelki. Jej matka – znany projektant i założyciel marki Pirosmani – był pierwszym, który zauważył talent piękną córkę i przyniósł ją do podium. Uchivshuyusya szkolnej młodego manekin, podejmuje swoje pierwsze kroki, zaprosić LMA agencji modelek. Dziewczyna z jasnym wyglądzie, od dzieciństwa przyzwyczajony do stylowej get-razem, otrzymał kontrakt do pracy za granicą. 15-letnia Daria „rozdarty” między studiów w Petersburgu i dostępu do podium w największych stolicach mody.

Przypomniała, że pracował z jej agencji zawłaszcza swoje opłaty, ale pomimo tego, że dziewczyna wiedziała, co robi coś, co inni mogą tylko pomarzyć. Był to bardzo ważny krok: żyć samotnie w obcym kraju w tak młodym wieku. Uczennica nie był w stanie zdecydować się na drodze, a dla jej silnej woli decyzji dokonania mądrą matką.

Odwrotna strona karierze modelki

Najbardziej żenujący moment, który nawet teraz Daria Malygina nie chce pamiętać – jest to postawa nauczycieli wobec niej. Byli zazdrośni o obiecujących modelu rozruchu, zaniżenie oceny bez jakiejkolwiek podstawy i wymagający, aby przynieść do szkoły dokument potwierdzający legalność jego pracy za granicą. Zakończyło to prześladowanie Darya przejścia ze szkoły do externship.

Nie wszystko było sprawne i w modelingu. Z jednej strony, Malygina staje twarzą znaną marką Prada, długi czas pracy na wystawach i strzelaniu do nowych obrazów. Z drugiej strony, to wypłacane za pracę 4 razy mniej niż obiecał, powodując niezadowolenie i długie próby. Kiedy dziewczyna zostaje zaproszony ponownie do pracy na wybiegu, ona podnosi dobrze uzasadnione żądania zapłaty, żeby zacząć.

Obiecująca modelka Daria Malygina przyznaje, że w jej życiu nastąpił nieprzyjemnej sytuacji, dosłownie wyciągnąć dywan spod nóg Kobieta zabrano na posterunek policji w celu identyfikacji, odlewanie okradł ją i przed koncertem Miu Miu ona utknie w windzie. Po ostatnim incydencie, menedżer odpowiedzialny za wybór modeli, wyrwał mu wszystkie postawy. Daria szczerze wyjaśnia, że takie chwile, jednak nie zniechęcają jej pragnienie, aby zabłysnąć na wybiegu.

Drugi zawód – muzyka

Daria Malygina, wzrost, waga, która pasuje do współczesnego kanonu modelu urody, stopniowo uświadamia sobie, że przyciąga muzykę, a także wyjść w najbardziej niezwykłych strojów na wyświetlaczu. W wieku 19 lat, kiedy stoi się na pokład ze swoją dziewczyną. Jeśli za pierwszym razem był to prosty hobby, to w miarę upływu czasu dziewczyna zostaje wciągnięta do pracy i widzi go jako coś więcej. Zapytany przez dziennikarzy o to, co robi, Daria entuzjastycznie opowiada o dwóch zawodów, które stały się tym samym do jej bliskich. Jest zadowolony, że są one związane z podróżować po świecie i przyniesie nie tylko dochody, ale także satysfakcję.

„Kiedy ludzie czują się tańczyć do mojej muzyki – to niesamowite uczucie. I uruchamia i lubię pracować na pilocie ciężko coś do porównania „- mówi Daria Malygina. Ona nie doradza oglądanie i miksowania ścieżek dla tych, którzy nadzieję, że publiczność vypivshaya w klubie niczego nie zauważy. „Jeśli jestem w czymś nie wiesz, co ja nie wytrzymam do wszystkich, aby zobaczyć. Muszę przyznać, że po prostu nie zdarzają się tych zapasów”- mówi dalej uśmiechnięty i ciężko pracujący DJ.

nieudanego małżeństwa

Życie osobiste uroczy brunetka zawsze była przedmiotem dyskusji. O jej pięknej powieści A. Sevidova, wokalista Tesla Boy, często pisane przez dziennikarzy w ekskluzywnych czasopismach, zaloty miłosną parę, a następnie ich rozprzestrzeniania. W pewnym momencie młodzi ludzie czują się wyczerpane i złamał. Niespodziewanie dla wszystkich Malygina żeni stylowe i eleganckie dziennikarza, a ich jasne ślubu, który odbył się na statku, stała się jednym z najpiękniejszych w modzie get-razem. Przeniósł się do Nowego Jorku, para zaangażowanych tylko w karierze, zapominając o drugiej połowie.

I nikt nie był zaskoczony wiadomość o separacji kiedyś szczęśliwa para podróżowała razem na całym świecie. Gdy małżeństwo zostało rozwiązane, Malygina zareagował filozoficznie do sieci: „Dziękuję za to, co było, i Kohla ponad – to na lepsze.”

Trudy pracy z dala od domu

Obiecująca top modelka przyznaje, jego praca jest bardzo trudne. Zachęca dziewczynki sądzono wcześniej, zanim zanurzyć na oślep w specjalnej atmosferze przepychu i stylu. „Będąc z dala od domu i wydajnie pracować – bardzo trudne. Zawsze myślałem życia dom „- wzdycha Daria. Aktywny dziewczyna wie, co chce osiągnąć w tym życiu. Nie skupiać się na działalności modelowania i marzenia projektantów i pracy aktora.

Jasne i twórcze osobowości 25-letnia dziewczynka staje się przedmiotem naśladowania dla młodych dziewcząt marzących o światowych modeli chwały. Ona inspiruje pracę i kreatywność wszystkich tych, którzy chcą żyć nie tylko piękne, ale również korzystać z pięknego wybranym zawodzie.