548 Shares 4857 views

Dmitry Mednikov – producent telewizyjny i filmowy: biografię. Wszechrosyjska Państwowa Kompania Telewizyjna i Radiowa

Dmitry Mednikov – znany rosyjski dziennikarz. Jest również aktywnie zaangażowany w działalność społeczną. projektów jako producent w filmie i telewizji wykonawczych. On posiada obecnie przewodnictwo w RTR – zastępca dyrektora generalnego spółki. Równolegle prowadził kanał telewizyjny „Rosja 24” i „Rossija 2”. Nadal kieruje stację radiową „Wiesti FM”.

Zastępca Dyrektora Generalnego RTR Dmitrij Mednikov przez kilka lat był członkiem najbliższej prezydenckich rezerwie kadrowej. Obecnie wycofał się z tej listy po nominacji do nowej pozycji w przewodniku telewizyjnym.

Zacznij biografię

Dmitry Mednikov, który urodził się w Moskwie w kwietniu 1980 roku. Jego rodzice byli dziennikarze, więc postanowił pójść w ich ślady. Odbieranie wykształcenie średnie, wszedł Uniwersytetu Moskiewskiego na wydziale dziennikarstwa. Liceum ukończył w 2002 roku.

Po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Moskiewskim jest aktywnie zaangażowana w samokształceniu. Dziś Mednikov Dmitry Yuryevich – poliglota, poza rosyjskim mówi po angielsku, niemieckim, francuskim, hiszpańskim i włoskim.

kariera dziennikarska

Jeszcze na studiach, dziennikarz rozpoczął swoją karierę w telewizji. Jego pierwsze opowiadania Dmitry Mednikov strzału pokazać „International Panorama”, który ukazał się na kanale telewizyjnym „Rosja”. Przez osiemnaście miesięcy poszedł od reportera do redaktora naczelnego.

W ubiegłym roku na Wydziale Dziennikarstwa Uniwersytetu Moskiewskiego dołączył do Dyrekcji programów informacyjnych. Tam pracował w dziale międzynarodowym, która w 2002 roku została przekształcona w dziale informacji międzynarodowym i regionalnym.

Na stanowiskach kierowniczych

Wkrótce dziennikarstwo przeniesiona do wyższych stanowisk i koncentruje się na działaniach producenta. Na wiosnę 2006 roku wszedł do instrukcji wytwarzanego przez informacyjnym all-rosyjskim kanale „Wiesti 24”, objął stanowisko redaktora naczelnego. Pierwszy rosyjski kanał okrągły zegar w całości poświęcona nowości, Dmitry Mednikov skierowane do 2012 roku.

Równolegle, główny redaktor kanału sportowego „Rossija 2”, od 2012 do 2013 roku zajmował się wyłącznie w tej pracy. Jest oczywiste, że Mednikova ceniony jako specjalista, ciągle wskazując na unikalne dla rosyjskich projektów telewizyjnych. Ponieważ ani informacji, ani kanał sportowy w całej sieci, aby nadawać się do całego kraju, zanim nie było.

Na czele VGTRK

Pod koniec 2009 roku, szef działu rozwoju technologii cyfrowych VGTRK, zajmuje stanowisko dyrektora.

Równoległe Mednikov pracy przy projektach telewizyjnych i filmowych jako producenta. Kilka z jego filmów przyjść na dużym ekranie. W 2013 roku, część zarządu i wkrótce objął katedrę JSC „Digital TV”. Jest to jedna ze spółek zależnych RTR, która zajmuje się produkcją i zarządzania non-rosyjskich kanałów FTA pakietach. I to nie tylko w naszym kraju, ale także za granicą.

Zanurzenie w pracy produkcyjnej

Pierwszy duży projekt dla Mednikova producent stał się mini-seria o nietypowym strefy ryzyka „Immersion”. Wszechrosyjska Państwowa Kompania Telewizyjna i Radiowa wsparła ten film.

Coppersmiths zaczęli razem z dwóch producentów – Alekseem Kurenkovym znany z serialu „ciał obcych”, a Dmitriem Paklinym, pracował w filmie „Dla Ciebie” Swietłana Chodczenkowa.

„Immersion” – to fascynująca opowieść o nurka. Ludzie, którzy całe życie stara się znaleźć coś nowego i innego w tajemniczego podwodnego świata. Główny bohater, Igor – klasyczny czarny koparka. Jest romantyczny i przygód, zawsze szuka nowych wrażeń, chcących przeżyć coś niezwykłego i niepowtarzalnego. Wraz z bratem, idzie w poszukiwaniu opuszczonego kamieniołomu, gdzie według opowieści, cache znajduje. Nie mają nadzieję znaleźć ślady dawnych opuszczonych osad.

Ku jego wielkiemu zaskoczeniu i, oczywiście, radość szybko odkryć kamieniołomu. Niemal natychmiast rozpocząć przygotowania do pierwszego nurkowania. Jednak w obliczu strasznego i nieoczekiwaną niespodziankę. Jest tajemnicza strefa anomalię pod wodą.

„Kalkulator”

Najgłośniejszy był projekt producent Mednikova film fabularny „kalkulator”, który zabrał dyrektor Dmitry Grachev.

zdjęcia z akcji rozgrywa się w przyszłości na odległej planecie, gdzie ludzie osiedlili. To jest bardzo trudne i niegościnnym środowisku, ale nie może być choosers. Ludzie żyją w koloniach na kawałku ziemi odzyskanych z okolicznych bagien. W tym stanie zdominowany przez totalitaryzm. Jednocześnie światowej kara śmierci jest zabronione. Dlatego więźniowie, którzy są skazani za poważne przestępstwa, skazany na wygnanie. To faktycznie zastępuje kary śmierci na świecie. Mam szansę na przeżycie, ale to fantastycznie małe.

Na samym początku filmu następnej partii więźniów posadzonych w bagno Sargassowego. To jest nie do znalezienia bez jedzenia, bez wody, nie ma ludzi. Rzadko można spotkać niewielkie grupy więźniów, którym udało się przeżyć, ale w rezultacie stały się pół-zwierzę. W inny sposób, w tych warunkach, w żaden sposób.

Ponadto, wśród więźniów jest legenda o szczęśliwej wyspy, gdzie znajdują się wszystkie korzystne dla życia. Ale aby dostać się do nich nie jest łatwe, a nie każdy jest przekonany, że istnieją w ogóle. Bohaterami Erwin, nazywany kalkulator (Jewgienij Mironow) i Christie (Anna Chipovskaya) są wysyłane do tych wysp.

Pozostali więźniowie, prowadzone przez doświadczonego strzelca Justa (Vinni Dzhons) idzie w przeciwnym kierunku, chcąc dostać się do opuszczonego więzienia, gdzie istnieje co najmniej kilka szans na przetrwanie w bagna.

Jednak po raz pierwszy, ich droga jest często przekraczana. Intryga dodaje, że kalkulator aresztować Erwin utrzymywane bardzo wysoki urząd w państwie. Dlatego pewne jest, że rząd nie zdecyduje się na nadzieję, że umrze się na bagnach, a następnie przejdź na pewno – to samo organizuje morderstwa.

Niepowodzenie „Ewaluatora”

Film został wydany w 2014 roku i nie zdało egzaminu w kasie. Wszechrosyjska Państwowa Kompania Telewizyjna i Radiowa, który wraz z „Art Pictures Studio” był zaangażowany w jego produkcji, uznane niepowodzenie.

Budżet filmu wyniósł ponad dwa miliony dolarów. Zysk z teatru była mniejsza niż 50 mln rubli.

W tym przeboju rozbita niemal wszystkich krytyków krajowych i zagranicznych. W najlepszym wypadku, został oceniony jako średnia i nic szczególnego. Wersja internetowa „CNN” i „Film.Ru studio” oraz wydany całkowicie kociak.

Głównym twierdzenie, że publiczność jest przedstawiony na rysunku – to był po prostu nudny. Również wątpliwa była instalacja i jakość efektów specjalnych, które oczywiście zapisanych.

Jedynymi, którzy zasługują na pozytywną opinię, to aktorzy Jewgienij Mironov i Anna Chipovskaya że naprawdę owocnie pracowali nad swoimi obrazami.

Najbardziej żrące krytycy porównywali go z niskiej jakości telewizyjny odcinek połowie lat 80., zwracając uwagę na dużą liczbę znaczków, ogólną fabułę, która rozpada się z powodu stos niespójności.

„Uppercut dla Hitlera”

Po tak poważna awaria Mednikov dość szybko powrócił do dużych projektów produkcyjnych. W 2016 roku był dyrektorem Denis Neymand usuwa wojskowo-historycznego serialu „hak do Hitlera.” Główną rolę w tym wykonać Anton Momot i Polina Tolstun.

obraz Scenariusz jest oparty na prawdziwych wydarzeniach. Opowiadanie opowiada o tajnej operacji sowieckich szpiegów w czasie II wojny światowej na organizację zamachu na lidera nazistowski Adolfa Hitlera.

Bohaterem Igor Miklashevsky wysłany do Niemiec pod pozorem dezertera, który postanowił przejść do Fuhrera. Niemcy oczywiście traktować z przymrużeniem oka. Dlatego, harcerz musi przenieść godzin przesłuchań i tortur. Dopiero wtedy potrwać do służby w armii niemieckiej. Wchodzi do przybocznych Standartenfuehrer SS Walter Schloss, znany z zamiłowania do hazardu.

obraz Spice dodaje liryczny wiersz. Miklashevsky zakochuje się w French Connection rosyjskiego pochodzenia – Nastya Szuwałow. W dużej mierze dzięki jej pomocy udaje mu się grać rolę „ich” Behind Enemy Lines. Z biegiem czasu dojdzie do najwyższego kierownictwa partii nazistowskiej i jej główny cel – Adolfa Hitlera.

4-częściowy Film udał się do kanału telewizyjnego „Rosja”.

prywatność

Dmitry Mednikov, którego biografia jest ściśle związany z telewizją, są aktywnie zaangażowane w pracę społeczną. Jest częścią kuratorium „Rosyjskiego Towarzystwa Geograficznego” i koło klubu Moskwa „Sparta” z Shchelkovo działającą w futbolu Third Division.

Jego hobby to szachy, podróże, karate i fotografowania sportu.