201 Shares 2173 views

Kuchnia oprogramowanie do projektowania: SketchUp, PRO100, KitchenDraw. kuchnia projektant

Do tej pory wiele programów, które pozwalają na projekt przyszłego mieszkania. Aplikacje te pozwalają nie tylko rozważyć opcje wystroju wnętrz, ale także umieścić bardziej komfortowe meble. Dla kogoś takiego oprogramowania – jest to normalny konstruktor, który pozwala na odpowiednie elementy, aby stworzyć oryginalny projekt pokoju, a dla kogoś – to produkt, który ma wiele funkcji do wizualizacji i symulacji. Zazwyczaj te aplikacje mają trójwymiarową biblioteki obiektów. Programy do projektowania kuchni w języku rosyjskim pozwala na pół godziny, aby przygotować i umieścić meble. Aplikacje te wymagają nie tylko przez profesjonalistów, ale także przez zwykłych użytkowników. Który wybrać?

Sweet Home 3D

Program ten jest przeznaczony do projektowania kuchni, sypialni, salonu, a nawet w łazience. Sweet Home 3D – jest to dość proste narzędzie, które pozwala na stworzenie projektu dekoracji wnętrz. Aplikacja jest całkowicie darmowa i jest przeznaczony dla zwykłych użytkowników, którzy nie posiadają umiejętności do pracy z takiego oprogramowania. Interfejs programu jest prosty i bezpośredni. Praca z Sweet Home 3D nie powoduje większych trudności. Przez krótki czas można wybrać nie tylko kolorystykę, ale również wybrać materiał do wykańczania powierzchni.

funkcje

Jeśli to konieczne, po utworzeniu projektu mogą być przeniesione do przedmiotów wnętrza pokoju na planie. Warto zauważyć, że takie podejście nie ma pewną elastyczność. Po tym wszystkim, tylko te elementy, które są dostępne w katalogu mogą być używane w programie. Ale w tym samym czasie pozwala, aby proces projektowania bardziej zrozumiałe i dostępne.

Aplikacja Sweet Home 3D pozwala na stworzenie trójwymiarowego obrazu w przestrzeni zaledwie kilku minut i ocenić przydatność danego materiału do wykończenia powierzchni. Do wygodnej pracy z programem można pobrać z oficjalnej strony Gadżety Inne katalogi.

Google SketchUp

SketchUp Program jest przeznaczony dla tych, którzy nie są dość biegły w grafiką 3D. Ta aplikacja jest dobrą alternatywą dla płatnego oprogramowania. W razie potrzeby, można kupić bardziej zaawansowaną wersję programu. Ale dla początkującego mało i za darmo. Po tym wszystkim, to zawiera wszystkie niezbędne elementy i narzędzia do planowania, tworzenia projektu oraz apartamenty dla modelowania 3D.

Należy zauważyć, że oprogramowanie posiada intuicyjny interfejs. Podobny program do projektowania kuchni pozwala rysować standardowe formy: łuków, okręgów, prostokątów, trapezy, i tak dalej. Każdy element może być podana objętość i określić niezbędne rozmiary. Oczywiście, standardowe ustawienie w aplikacji nie jest zbyt duża. Ale jeśli jest to konieczne, można pobrać więcej katalogów obiektów z oficjalnej strony. Ponadto program oferuje gotowe projekty, na podstawie których możliwe jest utworzenie więcej niż pierwotny plan kuchni.

KitchenDraw

Ten program jest dla projektowanie kuchni pozwala szybko i skutecznie zaprojektować wnętrze przestrzenie wszystkich rozmiarach. Należy zauważyć, że KitchenDraw oprogramowanie jest bardzo wygodne. Jest powszechnie stosowany prywatnych pracowniach zaangażowanych w rozwój wystroju wnętrz. Aplikacja pozwala na tworzenie katalogu przedmiotów.

Ponadto, można dokonać wszelkiego rodzaju raportów i szacunków, organizować procesy związane ze sprzedażą, takich jak: zarządzanie walutami, VAT, zniżki, cenę, i tak dalej. Kiedy to oprogramowanie posiada prosty interfejs. Jak oprogramowanie do projektowania kuchni, które można pobrać za darmo z oficjalnej strony, są łatwe w użyciu. Aplikacja pozwala na tworzenie przestrzeni trójwymiarowej obraz został już zakończony i rozstawione wykończenia wnętrza.

ArchiCAD

To nie jest zwykły program do projektowania kuchni. Jest to profesjonalny zestaw różnych narzędzi potrzebnych do tworzenia projektów w zakresie budownictwa, modelowania i architektury. Oprogramowanie posiada wiele zalet. Jednak jest ona przeznaczona dla profesjonalnych projektantów, architektów i projektantów. ArchiCAD jest kompleksowym rozwiązaniem dla profesjonalistów, które pozwala na absolutnie wszystkie dokumenty na temat projektu, począwszy od etapowego planu do dokumentacji budowlanej i specyfikacji wszystkich materiałów.

Dodatek IKEA

Ten program ma stworzyć projekt kuchni został opracowany popularnym producentem mebli. To oprogramowanie jest darmowe i jest wspólny interfejs harmonogramu, który będzie zrozumiały nawet dla początkujących. Obliczona na stosowanie tych użytkowników, którzy potrzebują bardziej komfortowe meble umieścić w domu w pokoju pewnej wielkości. Miękkie IKEA ma katalogów, który prezentuje całą gamę firmy.

Aplikacja może obliczyć wartość mebli, a także do utrzymania projektu na serwerze firmy. użytkownik może zakończyć zakupu, a towary będą dostarczane od najbliższego sklepu marki IKEA w razie potrzeby. Wadą programu jest ograniczony katalog elementów wnętrza. W tym przypadku jest ona reprezentowana tylko meble firmy IKEA.

Program PRO100

Aby utworzyć wnętrza 3D, można użyć programu PRO100. Taka aplikacja daje możliwość dokonania swoją przestrzeń projektu za pomocą myszki komputerowej. PRO100 – narzędzie, które jest wymagane dla każdego projektanta. Taki program do projektowania kuchnie, sypialnie, pokój dzienny i innych obiektów znacznie ułatwia pracę projektantów. Aplikacja pozwala zobaczyć wnętrze rankingu w siedmiu projekcji. Niektóre z nich mogą być stosowane automatycznie dopasowuje zaprojektowaną przestrzeń.

możliwości PRO100

Oprogramowanie jest łatwe w użyciu. Zapewnia dobry zestaw narzędzi. Są efekty, takie jak prędkość, wyrównanie, pozycjonowanie, pridvizhenie i tak dalej. Każdy element aplikacja, która bierze udział w tworzeniu projektu ma własne okno, w którym można zadać mu pewnych parametrów, takich jak: rodzaj materiału, rozmiar, imię i nazwisko, i tak dalej. Gdy poszczególne składniki muszą korelować do określonej grupy raportów.

Pro100 Aplikacja posiada pięć projekcje świetlne: realistyczne renderowanie, tekstury, kolory, wzory, ramki. Dla każdego z nich można wykorzystać efekty wizualne, takie jak: tushevanie, przedstawia ślad, przezroczystość i inne.

W „projektant kuchni”

oprogramowanie do projektowania kuchni musi posiadać wszystkie niezbędne narzędzia. W przeciwnym razie, projekt okaże się słabą jakość i niedopracowane. Wielu producentów mebli wie, że każdy konsument jest bardzo trudno zadowolić. Dlatego też powstała 3D-projektantów, które znacznie ułatwiają wybór nie tylko materiały, ale również wnętrze. W razie potrzeby klient może stworzyć swój własny projekt dla przyszłego zestawu słuchawkowego kuchni.

Aby utworzyć wnętrza 3D, można korzystać z aplikacji „kuchnia projektant”. To oprogramowanie pozwala na stworzenie własnego mebla z niezbędnymi parametrami i kolorach. „Designer Kitchen” nie wymaga instalacji. Wystarczy mieć przeglądarkę i połączenie z internetem. Zasób pozwala utworzyć projekt kuchni w krótkim czasie. Po naniesieniu ma prosty interfejs i oferuje szeroki wybór materiałów wnętrz.