410 Shares 7596 views

Smaczne strudel z jabłkami i orzechami ciasto z serem

bochenek mięso z jabłkami można wykonać przy użyciu dowolnego testu. Dzisiaj przyjrzymy się szczegółowo, jak gotować pyszny owocowy deser z serem i bazy jaj.

Oryginalny rolka z jabłkami i orzechami: krok po kroku receptury

Składniki do ciasta i nadzienie:

  • danej dużych kurze jajko – 1 szt;.
  • porządku tłuszczu Twaróg – 100 g;
  • świeży olej maślany – 115 g;
  • piasek cukru – 115 g;
  • biała mąka przesiewa – 1 pełnej kubka;
  • słodkie jabłka na nadzienie – 5-6 szt.;
  • mielony cynamon napełniania – 3 łyżki deserowych;
  • sodowo jadalny ocet (chłodzenia) – 2/3 łyżki deserowych;
  • orzechy włoskie, łuskane – 2/3 filiżanki.

Wytwarzanie skrzepu testu

bochenek mięso z jabłek należy rozpocząć od dokładnego ugniatania, aby przygotować bazę. Wymaga to mieszanka w misce następujące składniki: tłuszcz drobny twaróg, cukier, jajko i stopione masło dużo. Obok składników trzeba dodać łyżkę sody gaszonego octu, mąki pszennej i dobrego miksu. W rezultacie, należy uzyskać elastyczną i bardzo miękkie ciasto, które jest dobre odejście od reszty dłoni. Do bazy łatwo walcowanej na płycie, jest pożądane przez 15-20 minut, umieścić w zamrażarce.

Przetwórstwo orzechów

bochenek mięso z jabłkami i cynamonem dostać dużo smaczniejsze, jeżeli są stosowane jako wypełnienie nie tylko owoce i przyprawy, ale jako składnik orzech. Jest to konieczne, aby rozwiązać zanieczyszczeń z dobrze przemyto, wysuszono w piecu mikrofalowym i zemleć stosując konwencjonalne zaprawy lub miksera.

Przetwórstwo owoców

Toczyć z jabłkami toczonych bez kwasowości, jej wytwarzanie jest najlepiej mieć twarde i słodkie jabłka. Muszą być myte, wolne od skóry, a następnie usunąć pole nasion i pokroić na bardzo cienkie plasterki.

deser formacja

bochenek mięso z jabłek powstaje bardzo szybko i łatwo. Wymaga to podstawę do uzyskania skrzepu z zamrażarki, a następnie podzielić je na 3 części i zwinąć w warstwach. Następnie na warstwy ciasta do wprowadzenia rozdrobnione warzywa, posiekane orzechy, cynamon i sproszkowany cukier. Po tym, podstawą powinna być szczelnie opakowane w rolce, a krawędzie są ładnie szczypać. W wyniku tej procedury, trzeba dostać 3 duże pół wypełnione.

obróbka cieplna

Gdy półprodukty zostanie utworzony, muszą ostrożnie umieścić na blasze, smarowane, a następnie wysłać w piekarniku przez 35 minut. Piec taki Wypiek produktu zaleca się w temperaturze 180 ° C. deser gotowość mogą być zidentyfikowane przez jego kolor (należy włączyć brązowy) i miękkie ciasto (skończony kawałek zrywa podstawy szybko jak kruche).

Jak złożyć owoców rolki do stołu

Deser z wypełnieniem jabłoni orzecha powinny być przedstawiane w tabeli wraz z gorącej herbaty. Jednocześnie wyrzuci musi być ciepło lub zimno. Należy zauważyć, że taka słodka potrawa może być podawane nie tylko do zwykłej rozmowy z członkami rodziny, ale także do każdej świątecznym stole.