583 Shares 7488 views

Dlaczego marka banana? Dreambook powie, co oznacza banany we śnie

Jednym z najpopularniejszych owoców tropikalnych w naszym kraju, niewątpliwie jest banan. Najczęściej jemy te owoce w świeżej formie, ale często są one używane do sałatek, deserów, a nawet potraw. Ale co by było, gdyby owoce tego marzyły w naszych snach? Sugerujemy wspólnie znaleźć odpowiedź na pytanie "co marzy o bananie?" W tym celu zwracamy się do kilku kompletnych i dokładnych kolekcji interpretacji dostępnych marzenia.

Interpretacja snów Gustava Millera: co marzy o bananie

Owoc ten jest uważany za zbiór interpretacji jako przedsmak potrzeby komunikowania się z niesłychanie nieprzyjemnymi i nieprzyjemnymi ludźmi w niedalekiej przyszłości, która może jednak stać się partnerami biznesowymi. Sen, banany, w których jesteś zadowolony z jedzenia, obiecuje pojawienie się złożoności i ryzyka w biznesie. Ponadto taka wizja może służyć jako odzwierciedlenie nadmiernych obowiązków, które dobrowolnie nałożyłeś na twoje ramiona. Może nie jest za późno, aby zrezygnować z ciężaru i ciężaru, którego wcale nie potrzebujesz? Zburzone lub zepsute banany zwiastują udział w nieprzyjemnym i żmudnym biznesie. Aby sprzedać te owoce na rynku, należy unikać bezużytecznych rzeczy i drobiazgów, na które spędzisz dużo czasu.

Gdybym marzył o bananie: Sen Freuda

Ta książka marzeń banana traktuje wyłącznie jako symbol męskiej zasady. Tak, sen, w którym jeść to owoce, mówi, że twoje życie seksualne jest harmonijne, i nie ma powodu do obaw w tej dziedzinie. Jeśli marzysz o bananie, które wyrywasz z palmy, to w związku, w tym seksualnie, masz tendencję do dominowania i dominacji nad twoim partnerem. Takie marzenie dla przedstawicieli pięknej połowy ludzkości może odzwierciedlać pragnienie feminizmu, równości z mężczyznami we wszystkich aspektach życia.

Nowoczesna książka marzeń: banan

Ten obraz jest oglądany przez to źródło jako ostrzeżenie o zmienności jednego z Twoich znajomych lub partnerów biznesowych, a także zdradzie ukochanej osoby lub poważnych kłopotów, z którą się wstydzisz. Śnić o bananach z rotą – do wymuszonego udziału w nieprzyjemnym biznesie dla Ciebie. Taka wizja może służyć również jako odzwierciedlenie faktu, że twoja dusza nie leży wcale w pracy, którą robisz codziennie. Może nadszedł czas, aby przestać torturować siebie i zmieniać pole działania? Są to owoce w śnie – kłótnie, a także prawdopodobne ryzyko utraty wiarygodności i dobrego imienia. Jeśli wyobrażałeś sobie, że sprzedajesz te owoce na bazarze lub w sklepie, w niedalekiej przyszłości będziesz poświęcał zbyt dużą uwagę na bezużyteczne zajęcia.

Islamska Księga Ziemi: Banan

Źródło to traktuje te owoce wyłącznie jako dobry znak, przewidując dobrobyt i zdrowie.

Sen o bananie: sen od A do Z

Oszołomione owoce w snach wymieniają sytuację, w której będzie obciążony bardzo nieprzyjemnym zadaniem. Kilka świeżych bananów obiecuje smutek, którego nikomu nie wolno powiedzieć. Gdybyś marzyła, że noszą te owoce w dłoni lub opakowaniu, wkrótce będziesz musiał komunikować się z osobą nieatrakcyjną i bezużyteczną. W śnie marnuje banan dojrzały – kłótnia, sprawca, z którego się staniesz. Jeśli owoce nie są dojrzałe, musisz podejść do bardzo niebezpiecznego i ryzykownego biznesu z wątpliwym skutkiem. Kup te owoce lub sprzedaj je – do niemożności ustalenia wyboru w danej sytuacji. Aby nie mylić, posłuchaj porady najbliższych osób.

Interpretacja snów: banany we śnie

Używanie tych owoców do jedzenia jest stagnacją w czynach. Handel nimi – do bardzo nieopłacalnej, a może nawet przegranej umowy.

Jeśli marzyłeś o bananach: Esoteric Dream Book

Widziałeś, że jeść to owoce? Możliwe, że wkrótce zaczniesz doświadczać kogoś silnego pociągu seksualnego . Jeśli marzysz, że ktoś jedzie na banan, wtedy sam stanie się obiektem namiętności. Zgniłe owoce zapowiadają pojawienie się w intymnym życiu problemów. Banany winogrona obiecują znajomość bardzo atrakcyjnej osoby. Być może stosunki z nim rozwiną się bardzo szybko i staną się czymś poważnym.

Książka marzeń żydowskich : marzenie o bananach

Tej interpretacji bananów traktuje w zależności od sezonu. Jeśli więc wiosna znajduje się poza oknem, a wyobrażałeś sobie, że kupiłeś lub zebrałeś jakieś owoce i zabrałeś je do domu, to czekasz na doświadczenia miłosne. Latem taki sen obiecuje mały, ale bardzo miły prezent, jesienią – dostając to, czego chcesz, co jednak nie sprawi poczucia satysfakcji, aw zimie – niespodziewanego szczęścia. Jeśli na wiosnę marzyliście, że jedli banany, wkrótce poczujesz napięcie sił, poczujesz też pewność siebie i pragnienie działania. Latem taki sen obiecuje zabawne i ekscytujące przygody. Jesienią są banany – twoje przodki nie są prawdziwe, a zimą – można pozbyć się poważnych schorzeń.

Marzenie XXI wieku: jeśli banan

Ta kolekcja interpretacji dotyczy wizji, w której jeść świeżo lub ugotowane owoce, jako ostrzeżenie, że w niedalekiej przyszłości będziesz musiał stawić czoła nowym, interesującym, ale bardzo ryzykownym interesom. Ponadto, taki sen może być zwiastunem poważnej kłótni, której inicjator, niezależnie od rzeczywistej sytuacji, weźmie pod uwagę wszystkich. Handel owocami w sklepie lub na rynku – aby opróżnić obowiązki domowe lub bezczynną rozrywkę.

Kolekcja wskazówek otrzymanych we śnie: banan

Autorzy tego źródła uważają ten owoc za symbol falliczny, a zatem ich interpretacje mają wiele wspólnego z teorią Freuda. Jeśli więc przedstawiciel pięknej połowy ludzkości zobaczy dojrzałe, pachnące i piękne owoce, to podświadomie jest przygotowana na nową erotyczną przygodę i nie ma problemów z zdrowiem kobiet. Dlaczego marzysz o bananie z rotą lub niedojrzałym owocem? Taka wizja jest oznaką niezadowolenia seksualnego, co w końcu może prowadzić nie tylko do stanu stresu, ale także do poważnej depresji. Jeśli kobieta marzy o gajach bananów, owoce, w których klastry powieszają się z drzew, wtedy będzie cieszyć się wielkim sukcesem w przedstawicielach płci przeciwnej. Dla mężczyzn, wizja, w której jeść ten owoc, zapowiada rywalizację i konflikt. Jeśli we śnie wyślizgnął się skórką banana, to w najbliższej przyszłości będziesz miał doświadczenie doświadczania bolesnych doświadczeń z powodów miłosnych. Być może przyczyną tego będzie uczucie zazdrości, co nie jest bez powodu. Dlaczego marzysz banana lub banany, które próbujesz sprzedać komuś? Wizja ta sugeruje możliwość niewierności ze strony kochanka. Jednak twój partner nigdy nie przyzna się do zdrady, nawet jeśli masz niezaprzeczalne dowody na ten fakt.

Banany we śnie: sen dla całej rodziny

Pomimo faktu, że owoce te są bardzo smaczne i aromatyczne, według kompilatorów tej kolekcji, nie wiodą się dobrze. Jeśli więc zobaczysz banan we śnie, otrzymasz nieprzyjemną i męczącą rozrywkę, pasję do nieuczciwych i nie godnych osób, na próżnych kłopotach i gorzkim rozczarowaniu.