526 Shares 5867 views

Jak zbudować skośne – zestaw ćwiczeń

Jeśli jesteś zainteresowany w jaki sposób podkręcić te skośne, niech najpierw dowiedzieć się, czym są i co robią. Więc najpierw trochę anatomii. Odróżnić mięśnie wewnętrzne i zewnętrzne.

Mięśnie zewnątrzgałkowe są jednym z największych i najbardziej widocznej znaczącej mięśni brzucha, tak chudy człowiek może być łatwo widoczne na bokach ich lokalizacji. Pracując razem, prawa i lewa grupy mięśni tułowia wygięte do przodu, a jego głowa blisko stóp. Jeśli jest tylko jedna grupa ludzki tułowia obraca się w kierunku przeciwnym boku.

Mięśnie wewnętrzne przymocowane do żeber na szczycie, a zatem kontynuować oddechowych mięśnie klatki piersiowej. Poniżej są one związane z powięzi piersiowo i biodrowej kości. Charakter ich pracy zależy od faktu, że leżą w górę w kierunku prostopadłym do głowy mięśni skośnych zewnętrznych. Dlatego, gdy prawo grupa mięśni tułowia jest przechylony na prawo i na lewo do lewej, a następnie, jak wspomniano powyżej, prowokują jego ruch dzieło przeciwną stronę tułowia. Jeśli obniżone wewnętrzne skośne mięśnie po obu stronach – ciało jest wygięte do przodu.

Tak więc widzimy, że mięśnie te odgrywają rolę stabilizującą. Jednocześnie nie możemy ignorować faktu, że ruch, z którego można dowiedzieć się, jak zbudować mięśnie skośne zewnętrzne, człowiek w życiu codziennym rzadko wykonuje. Dlatego też, poprzez zwiększenie nacisku na nich, oni szybko znudzi i przez długi czas, aby odbudować swoje siły. Wyszkolonych mięśnie brzucha są szczególnie potrzebne w tych sportów, które są wykonywane często pochylił się i skręcenie tułowia, tak jak robią to możliwe, aby zapobiec urazom w tych ruchów, jak również ochronę w takich sportach jak hokej na lodzie, boks i innych sztuk walki.

Jak zbudować skośne mięśnie brzucha pokaże następującą serię prostych ćwiczeń.

Pierwsze ćwiczenie. Take spełnić następujące stanowisko: nogi szeroko zorganizować, ręce umieszczone na głowie, górnej części tułowia i Wyprostuj pochylony lekko do przodu. Następnie przechyl ciało, eliminując jednocześnie zakręty i przechyla się do tyłu.

Drugie ćwiczenie. Połóż się na plecach, połóż prawą stopę na podłodze i umieścić ją w lewo. Umieść drugą rękę na tył głowy i lewej przyciągania do boku, palmy w górę. Musisz przesunąć skrzynię do lewego kolana, podczas gdy prawa łopatka nie jest już dotykać podłogi. Następnie powoli powrót do pozycji wyjściowej. Jeśli wykonane prawidłowo, miednica musi być stale wciśnięty do podłogi, łokcie na zewnątrz, jego szef naciska na prawej ręce i mięśnie brzucha są napięte.

Poniższe ćwiczenia mięśni skośnych. Leżąc na plecach, ugnij nogi w tym samym czasie kolana, połóż stopy na podłodze. Pozostawiając podłogę na przemian jedną potem drugą Ostrze, naciągowe mięśnie brzucha i wysłany do ręki do sufitu.

Czwarte ćwiczenie dla tych, którzy chcą dowiedzieć się, jak podkręcić skośne. Leżąc na plecach, unieś tułów lekko i przeprowadzić ręce. Następnie powoli powraca do pozycji wyjściowej. Jeśli wykonane prawidłowo, łopatki z podłogi, ramiona do tyłu i pociągnął w dół, a mięśnie brzucha są napięte.

Piąte ćwiczenie. Podjąć następujące stanowisko: nacisk na jego ramieniu bocznym pod ramię, zginać kolana, w górnej części tułowia wyprostuj wyciągnąć taśmę gumową między rękami. Spróbuj wyciągnąć obie ręce do boku miednicy, uda windy, o ile masz. Taśma, jednocześnie ciągnąc w górę na długości rozciągania. Pierwszych kilka razy lepiej jest robić ćwiczenia bez pasa i spoczywa jego drugą rękę na podłodze z przodu. I tylko ci, którzy wiedzieli, jak podkręcić skośne, można użyć taśmy.

Podczas szkolenia niezbędnego do prawidłowego określenia optymalnej ilości ćwiczeń, w oparciu o swoją kondycję fizyczną, ponieważ wszystkie te zalecanych początkujących ćwiczenia początkujących wykonać 4-8 ruchy od dwóch do trzech razy dziennie, ale jeśli szkolenie jest mało, można przejść do 12- 24 ruchy trzy do czterech razy dziennie. Wiadomym jest, że mięśnie brzucha pracują i przysiady i wyciskaniu z ramion, ale nie znoszą się całkowicie i działać stabilizatory ponieważ zaletą jest podane ćwiczenia, które są tak stokach i skręcenie tułowia, czyli tych, które zostały opisane powyżej. Działają one na mięśnie, zagęszczania, ale bez podejmowania zbyt masywny, ponieważ narusza nadmierny wzrost estetycznej formie ciała.