698 Shares 7925 views

Jaki system alarmowy wybrać do samochodu

Myśląc o tym, jaki samochód chcesz kupić, dobrze jest pomyśleć o tym, jakiego rodzaju sygnalizacji wybrać samochód. Jeśli nie przywiązujesz poważnej wagi do tego problemu, a następnie, wychodząc z magazynu, ryzykujesz, zamiast samochodu, znajdować pustą przestrzeń. Podobnie jak w Rosji i we wszystkich innych krajach problem kradzieży samochodów jest bardzo pilny i wymaga szczególnej uwagi. Porozmawiamy o tym, jak wybrać system alarmowy w tym artykule.

Wiele osób ma do czynienia z problemem wyboru we wczesnych stadiach, ponieważ obecnie istnieje wiele rodzajów i rodzajów ochrony pojazdów. Im szerszy zakres gatunków, tym szerszy jest zakres ochrony pojazdów. Wiele zależy od producenta. Jakość produktu zależy również często od kosztów. Różnorodność cen prowadzi do jeszcze większego impasu w kwestii wyboru sygnalizatora. Koszt zestawów wzrasta z 30 do kilkuset. Cóż, tym droższym samochodem i bardziej szacunkiem twoja postawa wobec niego, tym bardziej będziesz musiał dać wszystko, co w ich mocy, aby chronić samochód i tym bardziej spokojnie będziesz spać w nocy.

Myśląc o tym, jakiego rodzaju sygnalizacji wybrać samochód, warto najpierw zrozumieć, co zawiera kompletny zestaw systemu alarmowego. Przecież istnieją nawet całe systemy przeciw kradzieży. Zwykle zestaw standardowy obejmuje: immobilizer, system alarmowy oraz specjalne zamki elektroniczne zamocowane do pokrywy.

Co należy zwrócić uwagę podczas wybierania alarmu samochodowego:

  1. Jeśli nadal zdecydujesz się na sygnał na małą ilość, pamiętaj, że taki system powiadomi tylko właściciela urządzenia o próbach złamania przy użyciu efektów audio i wideo. Z tą opcją lepiej będzie kupić dodatkowy blokadę kaptura, aby przestępcy nie mogli się pod nim wyłączyć, aby wyłączyć alarm. Chociaż fachowcy mogą to zrobić bez wchodzenia w kaptur.
  2. W każdym razie, jeśli umieścisz nawet tani system alarmowy, zbędnym jest dbanie o mechaniczne środki ochrony. System elektroniczny ma więcej, aby ostrzegać i przyciągać uwagę, a także do kontroli funkcji zapłonu samochodu. Ale mechaniczne środki ochronne również powodują wiele niebezpieczeństw dla intruzów. Istnieją różne elementy złączne Do sterowania, skrzyni biegów, itp.
  3. Marka marki również mówi wielkość. Systemy ochronne produkowane w Chinach są mało prawdopodobne, aby nie trwały długo, a samochód nie przyczynia się do spokoju, czego nie można powiedzieć o zachodnich producentach. Niech będą trochę droższe, ale znacznie bardziej niezawodne.
  4. Kolejnym ważnym kryterium określającym, który sygnał ma wybrać jest kod klucza. Kod jest tylko sygnałem, przez który jest włożony i usuwany alarm. Może to być dwa typy: stały i dynamiczny. Najbardziej niezawodny będzie dynamiczny, ponieważ zmienia się po każdym otwarciu drzwi na nowy. Zatem napastnicy będą mieli większe trudności z szybkim wyborem kodu do swojego komputera. Stały kod jest wprowadzany przez cały okres eksploatacji systemu alarmowego.
  5. Zauważ, że lepiej, gdy z alarmu są dwa piloty. Lub przynajmniej taką opcję, gdy druga kopia może być wykonana dodatkowo.