87 Shares 8538 views

Centrum trampolina (Saratov): adresy organizacji, usług i opinii

Trampoliny to rozrywka, która pojawiła się stosunkowo niedawno, ale już udało się wygrać miłość nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Trampoliny dają każdemu niezapomniane wrażenia z lotu, wagi i emocji. Skok na nich to nie tylko zabawa, ale także użyteczna. Klasy przyczyniają się do eliminacji toksyn, wzmocnienia układu oddechowego, układu mięśniowo-szkieletowego i układu krążenia, urządzenia przedsionkowego. Trampoliny pomagają utrzymać równowagę. Godzina skoków jest równa biegowi w odległości 22 kilometrów.

Parki tramwajowe w Saratowie

Każdy, kto lubi sport i aktywne życie, musi koniecznie odwiedzić centrum trampoliny. готов предоставить такую возможность. Saratov jest gotowy zapewnić taką możliwość. Tutaj skoncentrowano kilka trampolin:

  • "Niebo", ul. Chernyszevsky, 94, pokój 7 (koszt jednej godziny zajęć to 600 rubli);
  • , адрес : 3-я Дачная ("Тау Галерея") и Вольский тракт (Happy Молл), стоимость 200 руб./30 мин. "Flight", centrum trampoliny (Saratov) , adres : 3rd Dachnaya ("Tau Gallery") i droga Volhsky (Happy Mall) kosztuje 200 rubli / 30 min.
  • Park trampolina DYNAMIC, ul. Verhnyaya, dom 17a, cena: 350 rubli za godzinę).

"Niebo"

недалеко от бывшего магазина «СпортМастер». Centrum trampolina (Saratov) znajduje się niedaleko dawnego sklepu SportMaster. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalnego instruktora-trenera, będzie się z Tobą rozgrzewać, odbywał briefing, pokaże podstawowe skoki.

Zespół centrum może zorganizować niezapomniane urodziny dla dzieci. Po pierwsze, faceci będą mieli fascynujące wyścigi przekaźnikowe, a następnie skoczą z instruktorem trampolin, a na końcu zagrają w basenie z gumą piankową "zephyrins". Urodziny zostaną nadane firmie kubek.

Na drugim piętrze centrum można położyć stół z potrawami dla gości. W pokoju znajduje się wszystko, czego potrzebujesz: czajnik, lodówka, centrum muzyczne. Przed świętami pracownicy "Sky" otrzymają niezbędną liczbę markowych kart zaproszeniowych, które można udostępnić wszystkim Gościom.

Sądząc w opiniach, "Sky" nie pozostawi obojętnie nawet najmniejszych skoczków, którzy dopiero niedawno nauczył się chodzić. Każdy gość będzie zadowolony i chce tu wrócić. Rodzice szczególnie lubią fakt, że zajęcia są nadzorowane przez kompetentnych instruktorów. Wiele osób zwraca uwagę na życzliwość personelu, czystość w prysznicach i przebieralniach.

"Lot"

Jest to nowoczesny park trampoliny. имеет два таких комплекса, они находятся в торговых центрах «Тау Галерея» и "Happy Молл". Saratow ma dwa takie kompleksy, są w centrach handlowych "Tau Gallery" i "Happy Mall". "Lot" zachęca dzieci i dorosłych, aby skakali na swoich stronach, które mają osiemnaście wysokiej jakości trampoliny i dwa otwory z kostkami piankowymi.

Tutaj dzieci bawią się z korzyścią dla zdrowia, rozwijają koordynację ruchów i poczucie równowagi, a dorośli zrelaksują się po pracy i są obciążeni pozytywnymi.

"Lot" to wspaniałe centrum trampoliny (Saratov). о нем исключительно положительные. Opinie o tym są bardzo pozytywne. Ludzie doceniają pracowników i przytulną atmosferę w parku. Również wielu rodziców takich jak dziecko powyżej 8 lat można pozostawić pod nadzorem doświadczonych instruktorów i pójść na zakupy na zakupy TC.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie można aktywnie zrelaksować się z całą rodziną, po czym bez wahania udaj się do centrum trampoliny. Saratow daje tę okazję. Skoki na trampolinie gwarantują każdemu klientowi pełen witalności i dobre samopoczucie.