305 Shares 7492 views

Lista rzeczy do zrobienia na lato: studenci i nie tylko

Dużo czasu spędza na wakacjach lub na wakacjach, niestety, jest typowy. Jeśli jednak określisz konkretne, wymierne i osiągalne cele, to jest całkiem możliwe, że lato nie przechodzi bezskutecznie. I cele, które sobie postawili, dużo mówią o tobie. Wykaz przypadków latem, w tym oglądanie zachodu słońca lub przygotowanie chusteczki (jeśli zawiera wszystkie punkty tego planu), mówi o niskim wywiadzie autora. Co należy uwzględnić w liście na lato, aby odnieść sukces? Tylko kilka pomysłów …

Nie już z dwoma palcami

Dowiedz się wreszcie ślepej pieczęci. Nie jest tak ważne, jaki program używasz: płatne czy bezpłatne. Każda opcja ma swoje zalety. "Solo na klawiaturze" daje szybszy wynik, darmowa Stamina ma bardzo interesujący tryb, w którym można czytać swoje ulubione książki "powtarzając" je. W ten sposób osiągniesz kilka celów. Jeśli jednak nie ma wystarczająco dużo czasu, płatny "Solo" jest lepszy. Szybkość pracy na komputerze wzrośnie kilka razy, po opanowaniu techniki drukowania w ciemno. Lista przypadków latem jest narzędziem do osobistej poprawy. Nie trzeba dążyć do rejestrów prędkości – ważne jest, aby być bezbłędnym, aby nie powrócić do już wybranego numeru.

Nie vparite!

Zbadaj wyszukiwarkę Google. Lista rzeczy do zrobienia na lato może obejmować uzyskanie innej wiedzy informatycznej. Google ma specjalne otwarte materiały na temat sztuczek znalezienia dokładnie tego, czego potrzebujesz. Chodząc po portalach społecznościowych podręcznik jest beznadziejnie przestarzały. Jeśli siedzisz przy komputerze przez długi czas, więc przynajmniej z korzyściami. Jeśli jesteś studentem, umiejętności wyszukiwania pozwolą zaoszczędzić wiele czasu przy wyborze właściwych materiałów. Średnio użytkownicy spędzają nieproduktywnie 30% czasu spędzonego na wyszukiwaniu. Naucz się mylić optymalizatorów SEO, którzy chętnie porównują "plastikowe okna z niedrogą" i poszukaj dokładnie tego, czego potrzebujesz, na przykład zaleceń dotyczących wybierania tych samych okien.

Super Pamięć

Zrozumieć funkcjonalność programu Anki. Dla tych, którzy jeszcze o tym nie słyszeli, jest to najlepszy darmowy program pamięci naśladujący karty. Z jednej strony jest pytanie, a następnie odwróć się i porównaj swoją odpowiedź ze standardem. Wskazać, jak trudna była karta, a sam program wybiera interwał powtórzeń oparty na najnowszych badaniach nad nauką kognitywną. Algorytm jest "zabierany" z jednego z najlepszych programów płatnych Supermemo. Więcej szczegółów na temat tego, co warto opanować – dowiedz się, jak tworzyć karty z obrazkami, zdjęciami i dźwiękami. Jeśli przyjedziesz do nowego zespołu, możesz powoli robić zdjęcia wszystkich pracowników, a następnie tworzyć karty z nazwami. Dla osób o złej pamięci na ich twarzach program może stać się zbawieniem.

Pływać i … nauczyć się języka

Oczywiście dobrze byłoby udać się do wody, dobrze, jeśli lista rzeczy na lato obejmuje podróż do morza, jeziora lub rzeki. Nie trzeba wydawać pieniędzy na drogie wycieczki. Zorganizuj wszystko i zaoszczędzisz ponad połowę pieniędzy, które zapłacisz firmie. Powinieneś udać się do kraju, w którym się uczysz. W Anglii też może być interesujące, choć morze i gorsze od francuskiej Riwiery.

Ogólnie rzecz biorąc, zrób coś, co nie było wystarczająco dużo czasu przez cały rok.

Przeczytaj książkę, która nie dotarła do rąk. Zrozumieć wszystkie funkcje nowej płyty. Zacznij ćwiczyć sztukę walki i poświęć parę tygodni ukochanemu. Nie trzeba pisać 100 przypadków na lato, lista rzeczywista jest zawsze krótka. Siedem do ośmiu punktów wystarczy, jeśli jesteś praktykującym, a nie śniącym.