275 Shares 1383 views

Chaser ściany z rękami. Chaser ściana szlifierek: instrukcja

Naprawy są często podobne do inwazji barbarzyńców, lub tsunami. Bierze cały swój wolny czas, bezlitośnie zdewastowany torebkę, ciągle domaga się hołd i nową „broń”. Aby jakoś zmniejszyć cierpienie budżetu rodziny, wielu niechętnie stosują własne mocne strony i umiejętności w nobilitacji swoich domów. Wydatki na wysoko wykwalifikowanej siły roboczej natychmiast zredukowane, ale istnieje potrzeba narzędzi, które są mało prawdopodobne, aby być przydatne w życiu codziennym.


A ściany my raschertim

Tak więc, do montażu w ścianach różnych rur i kabli zwykle wymaganych Chaser wall – których cena jednostkowa prowadzi do przyszłości repairers bolesnej dezorientacji. Ponadto, jeśli nie planuje się wyciąć wszystkie powierzchnie w mieszkaniu na szachownicy co sześć miesięcy, samotny Bruzdownica zbierze kurz gdzieś w głębi szafy. Wydaje się, dlaczego nie skorzystać z banalnej szlifierka, które mają w arsenale wielu mężczyzn naprowadzające? Chaser ściana lub tworzyć własne ręce? Faktem jest, że bez koniecznych ulepszeń do pracy z takiego mechanizmu jest obarczona urazów i innych kłopotów.

rock-malowanie

Można użyć innych prostych narzędzi, takich jak dłuta, wraz z młotkiem. Jednak powrót na ścieżkę ich przodków, a raczej zamieni się w coś w rodzaju naprawy budowie egipskich piramid. Nie licząc linii krzywizny, nierównej głębokości i wagi potu pracy, wygrasz więcej szczerą nienawiść do sąsiadów, którzy są dosyć wściekły pukania.

Bez hałasu i kurzu

Chaser ściana „gryzie” konieczne dla przyszłych projektów rowka w wewnętrznej powierzchni. I robi to płynnie, delikatnie, bez zanurzania otaczającą przestrzeń w chmurze pyłu, gruzu i deszczem, nie biorąc pod uwagę wymaganą głębokość pana. Więc pojawia się pytanie: „Czy mogę zrobić Chaser ściany z rękami?”

Na wszystkie powierzchnie

Te Bruzdownice może współpracować z niemal każdego materiału, takie jak cegły, kamienia wapiennego, betonu, gazobetonu i kamienia. Z pomocą tarcz regulowane, można zmienić wszystkie parametry przyszłości Stroebe sami praca wykonywana jest czysty – Odkurzacz pochłania cały powstający pył. Drugi Plus – bruzda zamienia gładka. A co najważniejsze, praca z takiego narzędzia, mistrz zmniejszyć ryzyko zdrowotne do minimum – jak proch od zatrucia i szkody wynikające z kontaktu z ludzkich małych fragmentów. Nie chcesz zaszaleć na Chaser ścianie? Jest możliwe, aby domowe narzędzi i urządzeń. Poniżej przyjrzymy się, jak to się robi.

Jak zrobić Chaser ścianie?

Jakie narzędzia są potrzebne do tego? Aby dokonać Chaser ścianki Bułgarów, musimy zestaw kluczy zwykłych, prostych śrubokręt, szczypce, oczywiście, młotem a tylko „egzotyczne” przedstawiciela w tej serii – maszyna do spawania. Aby poprawić samym urządzeniu bezpośrednio wymagane bolgarka, obudowę, powszechne jest patelnia, rury, płyty metalowe, nakrętki, śruby, a odkurzacz. Przed dokonaniem Chaser ściany własnymi rękami ponownie oszacować, czy warto to robić. Takie działanie nie zawsze jest uzasadnione. Tak więc, w niektórych przypadkach, Chaser ręcznie ściana może zastąpić zmodyfikowane szlifierki. W tym przypadku konieczne będzie dwa razy mniej wysiłku.

Co jest potrzebne?

Mogę zrobić Chaser ściany własnymi rękami? Jest to możliwe, ale oprócz podstaw Bułgarów, trzeba będzie kilka przedmiotów i wykwalifikowanych rąk. Pierwsza liczba dysków musi być zwiększona do dwóch, a pożądane jest, aby być one diament. Pozwoliłoby to na łatwość i szybkość wykonywania operacji.

przepisy bezpieczeństwa

Pamiętaj, aby domowe narzędzia i urządzenia wymagają wykwalifikowanych rąk Stwórcy, dużo czasu i że istnieją wyraźne instrukcje. Zanim zaczniesz, pomyśl, czy nie warto w proszku i strzał. Przeprowadzenie badań cen, zapytać znajomych. Jeżeli dusza nie polega na projektowaniu, a z każdej części można dostać coś potwornego, konieczne jest, aby wycofać się z bramki. Produkcja Chaser ściany własnymi rękami – całkiem wykonalne zadanie, ale wymaga pewnych umiejętności.

Układ ostrzy Bruzdownica

Przede wszystkim specjalny śruba jest dołączony do bułgarskiego jednej płycie – nic nadzwyczajnego. Aby dodać drugi, trzeba inną nakrętkę, a także pierścień o tej samej średnicy co najważniejsze. Pierścień jest to konieczne w celu zapewnienia dodatkowego napędu. Głównym problemem, który powstaje z rzemieślników na tym etapie – jest osiągnięcie niezawodności w montażu drugiego dysku. Potem pozbyć drugiej nakrętki i zamiast wziąć metalowy pierścień (nie więcej niż jeden centymetr średnicy). Teraz zamocować żądaną płytę za pomocą nakrętki z pierścieniem dół. Jeśli wziąć dłuższą nakrętkę lub tulei z zestawu celów, możliwe jest zmienianie odległości pomiędzy dyskami na to przejście, a tym samym prodelyvat Stroebe żądaną szerokość.

Czego jeszcze brakuje?

Niestety, pełny Bruzdownica takiego mechanizmu nie będzie działać. Przede wszystkim dlatego, że ludzie używają tego urządzenia będzie pływać w chmurze pyłu i Dodge pływające zanieczyszczenia, które jest mało prawdopodobne, aby pomóc utrzymać płaski Stroebe. Oczywiście, możliwe jest zorganizowanie przerwania pracy w celu wentylacji przestrzeni, lub „dekoracji” sami respiratora, ale to nie rozwiąże wszystkich problemów. Więc teraz jest to konieczne, aby zapewnić maszynę z czymś, co przeciągnie się kurzu. Na przykład odkurzacz.

Obudowa puli

W tym celu musimy wyposażyć nasze szlifierki dodatkowej obudowy, które znowu mogą być zakupione lub wykonane ręcznie. Dla tych, którzy zdecydują się kontynuować swój ruch wzdłuż trudnej drodze, na przykład, że obejmuje wielki okazują patelni niepotrzebnych (choć z odpowiedniej spawarki).

zakończeniu instalacji

Do mocowania pan-obudowę musimy platformę. W tym celu podjęcia profilowaną rurę (około 40 do 60) i przymocowane za pomocą spawania do ściany bocznej (proste blachach). Wybór „ofiarny” pan, my oczyścić go z emalii, odciąć i zrobić Bruzdownica dołków dla naszej przyszłości. Korzystanie spawanie połączyć ciało zacisk i szlifierki. Następnie wycina się otwór w misce, na której za pomocą spawania będą dołączone rurki do odsysania pyłu. Należy pamiętać, że koła te obracają się na Bułgarski temu, a zatem należy wyciąć otwór w tylnej części obudowy i rury do zamontowania do odkurzacza. W celu zaktualizowania bułgarski działał bez zarzutu, trzeba przedłużacza, ponieważ jeden wylot jest potrzebne do zmodyfikowanego narzędzia, a jeden – za pomocą odkurzacza. Uzyskana struktura nie powinna być zbyt ciężki i solidny, inaczej będzie nosić funkcję dekoracji swojego domu zamiast prodelyvat Stroebe.

Znaczenie instrukcji

W produkcji Bruzdownica osobiście starać się dokładnie przestrzegać instrukcji. Idealnie, można utworzyć rysunek lub jakiś schemat. Drobne błędy popełnione w etapie modernizacji narzędzi, można go przekształcić powierzchnię domu w rodzaj strefie działań wojennych, usiany rowów i wykopów o różnych głębokościach i przerażające falistości. Ale to nie jest jedynym niebezpieczeństwem – nieprawidłowo zmontowany mechanizm może również spowodować poważną szkodę do integralności cielesnej, a niedoszły wynalazca. Dokładnie sprawdzić wszystkie kluczowe elementy maszynowe, przed przystąpieniem do pracy. Sprawdź, czy chcesz trzymać aparat w ręku, nic nie zakłóca pracy – nie tylko własne, ale z Chaser ściennego.

Najważniejsze – nie przegrzewać

Bruzdownice wykonany metody fabryki, wyposażone w specjalne mechanizmy, chroniąc je przed przegrzaniem podczas długich bruzd złamanie. Jeśli używasz domowej narzędzia, nie zapomnij o przerw. Pozwolić odpocząć sobie i Chaser ściany.

Narzędzie do gazobetonu

Osobny temat do dyskusji – środkiem, dzięki któremu aby Chaser ścienny do betonu komórkowego z ich rąk. Takie materiały są ostatnio bardzo często wykorzystywane do budowy domów mieszkalnych. W związku z tym pilną kwestię sposobu prowadzenia okablowania wewnętrznego w takich warunkach. gazobeton różni się od innych materiałów, przez swoją strukturę – jest porowata. Dlatego, aby pracować z nim jest całkiem możliwe, aby korzystać z ręcznego Bruzdownica. Niewątpliwą zalety powyższych narzędzi jest fakt, że ich cena więcej niż skromne, są torując bruzdę bez większego hałasu i pyłu „deszcz”. Dwa pióra i kuter – to cała złożoność projektu. Oczywiście istnieją pewne niuanse – wszystko zależy od tego, gdzie zostaną one uruchomione Stroebe: pionowo lub poziomo.

Czego nie robić?

Wielu specjalistów zaleca, by nie modernizować elektronarzędzia, jeśli trzeba walczyć z bloczków betonowych ścian. Narzędzia ręczne będzie dosyć, nie trzeba tracić czasu i energii na poprawę urządzeń elektrycznych i tworzyć Chaser zwyczaj ściany, beton.

Cokolwiek wybierzesz, pamiętaj, że jeśli masz wszystkie wymagane materiały, odpowiednie narzędzia, wykwalifikowani i zręczny ręce, a co najważniejsze – pragnienie, aby coś zrobić w trybie autonomicznym, a zwalnia torebkę rodziny z niepotrzebnych wydatków, można łatwo tworzyć żądane urządzenie niezależnie , Zadanie to jest całkiem możliwe, a ponad fascynujące. Jeśli jesteś już na drodze modernizacji dom własnymi rękami, to dlaczego nie pójść i rzemieślnicza produkcja niezbędnych narzędzi. Wszystko w twoich rękach – ważne jest to, że wiesz, co robisz.

Tak, zorientowaliśmy się, jak sprawić, by jego własna Chaser ściana może być na wiele sposobów. Powodzenia w naprawie!