577 Shares 5885 views

Updo zawsze w trendzie!

Kobiety z długimi włosami zawsze wyglądają elegancko. Czasami jednak właściciele luksusowym czupryną ich bogactwa przynosi wiele kłopotów. Długie i ciężkie włosy dość ciężko się zebrać we własnym updo. Ale poświęcić ukochanej dawno z tego powodu też nie warto.

Długie włosy są bardzo kobiece: jest to niezbędne do rozpuszczenia ich dziewczyny, a ona, jak magnes, przyciąga natychmiast poglądy innych. Niewątpliwie ta uwaga jest bardzo przyjemny, ale włosami – nie zawsze jest praktyczne i wygodne. Obecnie istnieje wiele możliwości stylizacji długie włosy, ale wysokie fryzury są najbardziej popularne.

Korzystanie z poniższymi wskazówkami, i wyrazić swoją wyobraźnię, każda kobieta będzie w stanie stworzyć z włosów dzieło sztuki na własną rękę. W celu zapewnienia wysokiej fryzury dla długich włosów, nie musi stosować się do salonu.

Fryzura „bardzo elegancki”

Przed przystąpieniem do wykonania tej fryzury, trzeba umyć i wysuszyć włosy, a następnie zastosować je serum wygładzające – narzędzie, aby pomóc włosy opanowania. Następnie zbierają w koński ogon, ale ostatni odcinek ich zwinięcie nie całkowicie niezbędne – końce muszą pozostać na szczycie. W kolejnym etapie – pionowy podział włosów na ogonie. Powstały trzeba owinąć pozostałe wskazówki na pożegnanie, a za nimi – wszystkie starannie owiniętą pętlę włosów. Otrzymana struktura jest zamocowana za pomocą sworzni i naprawić lakier.

Łuk z włosami

Jeśli chcesz, aby Twój obraz oryginalny i romantyczna zarazem, to pomoże Ci łuk z włosami – teraz tę fryzurę, nawiasem mówiąc, w tej tendencji. Łuk z włosami nie potrzebuje dodatkowych akcesoriów do dekoracji, t. Aby. On jest sam w sobie wygląda bardzo stylowy, więc kobiety wolą updo, opcja ta idealnie pasuje.

W pierwszym etapie włosy podzielony poziomo na dwie części. Wysokość dziobu przyszłości będzie zależeć od lokalizacji i poziomu rozstania. Dolna część jest zamocowana w kucyk – o ile nie jest to konieczne. Podstawą jest łuk na górze. To musi być trochę grzebień i związać gumką. Wykonując obrót ostatniego gumy odcinku przez 2/3 długości włosów w celu utworzenia pętli. Dzielimy się pętlę na dwie równe części pionowo, a pozostałych końcówek
rozciągnąć pomiędzy nimi. Tak więc, wydaje się gotowy do dziobu. To musi być zabezpieczona lakierem. W dolnej części włosów zostaje uwolniony z gumy i nadać mu pożądany kształt, to znaczy, E. oszustwo, lub przeciwnie, wyrównanie utjuzhkom. I można z niego zrobić kolejny łuk.

Idealny jako wysokie fryzury na bal nocy. Mogą być również wykonane na wesela i inne uroczystości.

Wszystko updo nie tylko wymagają pewnej umiejętności, ale także wyobraźnię. Powyższe przykłady mogą być wymienione włosy pierwotne, t. K. kobieta może łatwo dodać lub usunąć określonego elementu. Nie bój się eksperymentować i zawsze będzie do odparcia!