349 Shares 8393 views

Jak splot bransoletkę wykonaną z gumy: etapowe opis

Jeśli już wiesz, jak stworzyć prostą dekorację kolorowe „Fanny Lum”, wtedy na pewno będzie zainteresowany, jak splot piękne szerokie bransoletki gumki, które zyskały niezwykłą popularność wśród nastolatków na całym świecie. Postaraj się, aby jeden z bombkami opisanych poniżej – i będzie można nauczyć się nowych umiejętności tkania „Fanny Lum”.

bransoletka Rainbow

Aby nie zgubić się w wielu drobnych szczegółów i nie komplikować produkcji biżuterii młodzieży poprzez dodanie wszystkich rodzajów tworzyw sztucznych brelochkov i mini-figury, zrobić, aby uruchomić najbardziej prostą dekorację. Wstępnego odczytu, jak splot gumek bransoletka siedem kolorów tęczy i można dostać się do pracy.

Aby stworzyć kolorowe bombki tęczowe trzeba gum odpowiednie kolory (tęczy: czerwony, pomarańczowy, żółty, zielony, błękitny, niebieski, fioletowy). „Rainbow Loom”, jak również hak, cztery w kształcie litery S klips do mocowania bransolety i klasyczną maszynę

Pierwszy etap

 • Aby rozpocząć, należy wyjąć urządzenie z medianą liczby kolumn. Rzucać w kolorowe gumki na ośmiu kolumnach, korzystając z programu, w poniższej tabeli, i wyrzucić z ostatnim z nich jest kontakt (transport) „Fanny Lum” w czterech turach.
 • Włącz urządzenie otwarty do samych stron. Wprowadź hak przez gumę transportu, wstawka u dołu i perebroste ją do pobliskiego baru. Powtórz te czynności z pozostałymi „Fanny Lum”.
 • Rzucać się w ośmiu kolumn w pierwszym i drugim rzędzie jednego elastycznego zespołu po pierwszym rzędzie proponowanego schematu kolorów.
 • Zwalnia niższą gumę propletennye w środku maszyny.

druga noga

Jeżeli instrukcje tekstowe tylko nie bardzo rozumiem, jak splot bransoletki wykonane z gumy, schemat tabela pomoże Ci zrozumieć sztuczek kombinacji kolorów.

 • Upewnić się, że w poniższym schemacie, a rzut w maszynie guma powiązania: jeden czerwony w pierwszych czterech prętów, następnie pięć, uchwycenie kolumnę, która już rzucony na „Fanny Lum”.
 • Rzucać się w nowym kolorze gumy przestrzegając tabeli schematu receptę. Jest to druga paleta kolorów.
 • Skinte gum-tych w środku maszyny.
 • Reset „Fanny Lum” dolnym wierszu wszystkich kolumn w centrum. Powtórz drugi etap, rzucając kolorowe gumy odpowiednio schemat aż do uzyskania pożądanej długości produktu.
 • Rozumiejąc jak splot bransoletka pasm kauczukowych w określony z góry wzór, zakończyć dekoracji tkaniny i zabezpieczał cztery zaciski kształcie litery S.

schemat

Należy zwrócić uwagę na dane w tabeli. Te, które znajdują się na poziomych prętów wskazać liczbę maszynie „Rainbow Loom”, używany w produkcji „Tęcza” bransoletki. Pionowe Cyfry oznaczają liczbę wierszy. Litery w komórkach tabeli odpowiadają kolory wykorzystywane gumy (R – czerwony, pomarańczowy, G – F – żółty, G – zielonego, t – niebieski C – niebieski, F – czarny).

1 2 3 4 5 6 7 8
1 K o F W D C F K
2 o F W D C F K o
3 F W D C F K o F
4 W D C F K o F W
5 D C F K o F W D
6 C F K o F W D C
7 F K o F W D C F
8 K o F W D C F K
9 o F W D C F K o
10 F W D C F K o F
11 W D C F K o F W
12 D C F K o F W D
13 C F K o F W D C
14 F K o F W D C F

Bransoletka z imieniem

Jeśli nie tylko wiedzieć, jak splot bransoletki wykonane z gumy, ale również wiedzieć, jak zrobić biżuterię, tak że w wielobarwne „Fanny Lum” brzmi nazwisko przyjaciela lub znajomego, a następnie można bezpiecznie uważa się mistrzem szerokiej tkania na maszynie.

Aby stworzyć oryginalny spersonalizowanych bombki potrzebujesz schemat (można użyć sugerowanych tabel lub wziąć go jako podstawę, a do zmiany własnego gustu), gumki dwóch kontrastowych kolorach (na przykład, różowym i niebieskim lub białym i fioletowym), jak również hak, klip i tradycyjnej maszynie "Rainbow Loom".

Jak splot bransoletkę wykonaną z gumy?

Zdjęcia o podobnym splocie pomogą Ci poruszać się w układzie z dziąseł i oczu na maszynie.

 • Pierwszy rzut w, aby nie skręcić, różowa guma-tie pięć barów długie serie (numer centralny, usunąć „Rainbow Loom”). Top rzut w pięciu różowe dziąsła, skręcanie ósemek.
 • Odrzucić środek gumą głosów.
 • Ci, którzy mają duże doświadczenie w tworzeniu klasycznych i spersonalizowanej biżuterii, musi już domyślić, jak splot bransoletki wykonane z gumek, tak aby „wejść” do niego krótkie słowo. Jeśli taki układ zawiasy nieznane, proszę postępować zgodnie z dołączoną instrukcją. Dorzuć, aby nie skręcić, różowa guma-tie pięć barów długą serię. Top dorzucić do normalnej pozycji piątej pink „Fanny” Lum.
 • Wyrzucić środek tie-różowe dziąsła i produktów dolnych ze wszystkich kolumn. Powtórz bieżące i poprzednie etapy, zmieniając kolor rzuca gumę, odpowiednio, wybrany program. Aby zakończyć bransoletkę, perebroste zawiasy z kolumny bieżącego wiersza w następnym wierszu. Usuń wszystkie pętle na haczyk, hak różową gumę i pociągnąć w dół na nim wszystkimi wynikającymi pętlę. Gotowy produkt poprawka S-kształtna klamra.

Schemat opcja

W proponowanym systemie, stół do produkcji spersonalizowanych gumy fenechki „fanny Lum” Liczby po lewej stronie wyznaczyć liczbę rdzeni wykorzystywanych w tworzeniu ozdób i figur powyżej – liczba wierszy w przyszłej produktu. W ramach tego programu będzie Fenichka nazwie „Julia” (puste komórki wskazują białą gumę, symbol „+” – fioletowy).

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
1 + + + + + + + +
2 + + + + + + +
3 + + + + + + + + +
4 + + + + + + +
5 + + + + + + + + +

Użyj zwykłego papieru w polu i kolorowe długopisy czy ołówki zaprojektować swój stolik wzór z imieniem ukochanej dziewczyny. Wiesz już, jak splot bransoletkę wykonaną z gumy. Instrukcje i przykładowa tabela pomóc poruszać się proces robótek.