849 Shares 3839 views

"Trachisan" pigułki. Instrukcje użytkowania, szczególnie używać u dzieci

Obecnie, półki pełne sieci aptek wiele różnych tabletek i kapsułek do leczenia gardła. Wielu konsumentów są bardzo poważnym problemem dla takich kompozycji, biorąc je na słodkie cukierki. Jednak jest to błędne podejście. W rzeczywistości, wiele leków, antybiotyków zawierają w ich skład i znieczulających. Taki środek „Trachisan”. Instrukcje dotyczące stosowania leku zostanie przedstawiony uwagę w tym artykule.


Co to jest?

Lek „Trachisan” – pigułki, które pomaga osobie poradzić sobie z bólem gardła i rozmnażania drobnoustrojów w tej dziedzinie. O oznacza „Trachisan” Instrukcja mówi, że zawiera antybiotyk tyrotrycyna. Jest skuteczny przeciwko wielu bakteriom. istnieje także lidokainę – środek znieczulający. W tabletkach, istnieje również środek antyseptyczny chlorheksydyny.

Koszt leku mieści się w zakresie od 200 do 300 rubli. Do tej kwoty można kupić 20 kapsułek, które są umieszczone w tekturowym pudełku. Tutu ma białe i purpurowe odcienie. Natychmiast podano nazwę handlową „Trachisan”. Instrukcje użytkowania dołączone do każdego pakietu.

Wskazania do oznaczenia narkotyków

Leki „Trachisan” użytkownika stwierdza, że kompozycja jest stosowana do leczenia jamy ustnej i błony śluzowej gardła chorób zakaźnych. Składniki użyte w następujących sytuacjach:

  • angina, formy przewlekłe i ostre;
  • zapalenie krtani, zapalenie gardła;
  • jamy ustnej i dziąseł;
  • po ekstrakcji zęba;
  • w profilaktyce przed i po operacji w jamie ustnej, w tym wycięcie migdałków.

Warto pamiętać, że lek zawiera antybiotyk. Dlatego nie jest konieczne, aby używać go na własną rękę, nawet jeśli masz wszystkie dowody. Należy udać się do lekarza. może być konieczne dodatkowe leki.

Przeciwwskazania i częściowe ograniczenia w stosowaniu leków

Jakie informacje o tym informuje użytkownika o instrukcji tabletki „Trachisan”? Leki nie będą nakładane na osoby z nadwrażliwością na składniki. Zabronione jest również użycie kapsułek o nadżerki w jamie ustnej. Nie należy przyjmować tabletki w obecności otwartych ran.

Częściowe ograniczenie stosowania będzie dla kobiet w ciąży. Kompozycja może być przypisany do lekarza po porównaniu wszystkich rodzajów ryzyka i korzyści. Warto również w tym przypadku wybrać indywidualną dawkę. Zabrania się powołać tabletek w pierwszym trymestrze ciąży i laktacji.

Stosowanie u dzieci „Trachisan” lek

Instrukcje dla dzieci mogą przepisywać środki opisane w 6 lat. Ograniczenie to wynika z faktu, że dziecko w tym wieku nie można po prostu zasysane tabletki. Większość dzieci po prostu gryźć pastylki do ssania.

Jednak lekarze mają tendencję do innych informacji. Wiele dzieci może rozpuszczać tabletek do leczenia gardła ma już trzy lata. Producent nie przeprowadził badań klinicznych w tej grupie wiekowej. To dlatego, że punkty opisane w wieku sekcji przeciwwskazań. Lekarze twierdzą, że biorąc pod uwagę właściwą dawkę kompozycji może być podawany, a dzieci od trzech lat.

Tabletki „Trachisan”: Instrukcje i dawka

Opisany lek podawać dzieciom i młodzieży po 12 lat: 1 kapsułka co 2-3 godziny. W tym przypadku stawka dzienna leku wynosi osiem pastylki. Jeśli używasz kompozycję u dzieci do 12 lat, stawka zostanie ograniczona do zaledwie sześciu tabletek.

Musisz leki powoli rozpuścić w ustach, czekając do całkowitego rozpuszczenia. Na przygotowaniu „Trachisan” Instrukcja mówi, że nie jest konieczne, niezwłocznie po podaniu leku do jedzenia lub picia. Trzeba czekać co najmniej pół godziny.

opinia konsumenta na pastylek

Środki dość skuteczne. Wykonano jedno kapsułki efekt pojawia się w ciągu kilku minut. Wszystko ze względu na fakt, że preparat zawierający lidokainę. Medycyna eliminuje bakterie i zarazki w krótkim czasie. Jednak po uporczywej konieczności poprawy, aby uczynić go jeszcze przez kilka dni. Jest to konieczne, aby uzyskać stabilne działanie.

Konsumenci twierdzą, że natychmiast po przyjęciu pastylki mogą wystąpić drętwienie języka. Tymczasowo zmienić smak. To nie jest powód do wycofania leku. Taka reakcja jest uznawana za normalne. Jeśli jesteś w trakcie leczenia zaczęły rozwijać reakcje alergiczne lub tydzień terapii nie poprawić, powinno się znaleźć specjalistę.

zalecenia końcowe

Znasz podstawowe informacje, które zawiera „Trachisan” instrukcje Przygotowanie do pracy. Tabletek nie należy dopuścić do mielenia przed użyciem lub jaskółki. Będzie to miało żadnego efektu terapeutycznego. Antybiotyk tyrotrycyna działa lokalnie, działając na stan zapalny. chlorowodorek chloroheksydyny jest doskonałym środkiem antyseptycznym, co zapobiega wzrostowi nowych infekcji podczas leczenia. Kompozycja jest utworzony w taki sposób, że nie ma niekorzystnego wpływu na wątrobę i nerki. Tylko w niektórych przypadkach może powodować reakcje alergiczne lub ból w jamie brzusznej.

Informacje zawarte w tym artykule informacji nie jest algorytmem do stosowania leków „Trachisan”. Przed użyciem należy skonsultować się z lekarzem lub otorynolaryngologii. Dobry stan zdrowia, nie chorują!