787 Shares 6458 views

Najlepsze rosyjskie lakiery: opinie, cena

Wysoka pozycja na rynku produktów do stylizacji wziąć zagraniczne towary robione. Zawodowych i amatorskich produkty do stylizacji wytwarzane przez producentów krajowych, są często malovostrebovannymi wśród rosyjskich konsumentów. Co lepsze i bardziej skuteczne lakier do włosów? , Zostały przedstawione poniżej opinie, skład i średni koszt najpopularniejszych produktów do stylizacji produkowanych w Rosji.

Hairspray „Piękno Bio: Wzmocnienie i troska”

Według producenta, narzędzie składa się z naturalnych składników – białek pszenicy. Ma supersilnych utrwalenie, nie przykleja włosy i chroni je od otoczenia. Hairspray „Piękno Bio”, która dokonuje przeglądu w większości pozytywne, to w przystępnej cenie. Koszt jednej butelki wynosi 80-120 rubli.

Konsumenci są pozostawione opinię o obiekcie:

 • To nie jest splątane włosy;
 • Fryzura rozwiązuje do 12 godzin;
 • To nie wysusza włosy, nadaje się do codziennej stylizacji.

Negatywne opinie mówią, że zapach lakieru jest zbyt szczegółowe i mogłoby wywołać reakcję alergiczną. Plusy to: przystępna cena, praktyczność i oszczędność, super-silne wiązania. Z minusów można zaobserwować obecności alkoholu w kompozycji lakieru.

Profesjonalna stylizacja paznokci „Piękno Professional: efekt laminowanie”

W ramach środków, innych niż ustalenie jej włosy komponenty obecne białka Pearl i prowitamina B5. Lakier ma Styler, nadaje włosom połysk i gładkość, ułatwia rozczesywanie. Zapach ten oznacza obojętny.

Profesjonalny lakier do włosów „piękno”, który podsumowuje mieć zarówno pozytywne jak i negatywne, ma efekt laminowania. Po zastosowaniu oznacza wygładza włosy i oddaje swój kształt przez 24 godzin.

Pozytywne opinie z lakieru zawierającego następujące informacje:

 • Narzędzie pozostawia żadnych widocznych śladów na włosach;
 • malować nie przykleja nici;
 • zapach włosy szybko erozji.

Reakcje niepożądane związane są głównie z braku producenta według laminowania efekt. Średni koszt funduszy wynosi 200 rubli.

Lac "Clean Line: naturalny połysk"

Oznacza to, mające wiązania o średniej sile. Kompozycja zawiera ekstrakt z koniczyny lakieru oraz filtr UV, aby chronić włosy przed promieniami słonecznymi. Hairspray „Pure Line”, których opinie są bardziej pozytywne, nie wysusza włosy i utrzymuje utrwalenie do 12 godzin.

Pozytywne opinie o produkcie od „czystej linii”:

 • Produkt nadaje się do codziennego stosowania;
 • Lakier nie przytłaczać i snarls w pasma włosów;
 • Ekstrakt koniczyny odżywia skórę głowy;
 • „Natural Shine” – wielki tani i skuteczny lakier do włosów.

Negatywne opinie charakteru związanego ze słabym fryzury zamka, niezgodności z rozpuszczonych włosów i wrażliwej skóry głowy. Środek koszt wynosi od 80 do 150 rubli.

Hairspray "Farah"

Unoszące sposób charakteryzuje się niskim kosztem i wystarczająco silnego zamocowania. Jak powiedział wielu konsumentów, Układanie pozostaje niezmieniona przez 8 godzin. Rosyjska firma „czerwona linia”, poświęcony tworzeniu skóry i makijażu, wykonane z lakieru.

Recenzje pozytywnego charakteru obiektu powiedzieć, że lakier:

 • To nie obciążać włosy;
 • rozwiązuje objętość na korzenie;
 • łatwo się rozczesują czesane;
 • Posiada przyjemny aromat owocowy.

Negatywna informacje zwrotne na temat stosowania środków związanych z jego niezdolnością do ustalenia w włosów cienkich kręcone włosy. produkty Cena stylizacji z „czerwonej linii” to 90 rubli.

Profesjonalna farba do włosów w sprayu z „Estelle”

Wyroby z rosyjskiej firmy „Estelle” znana jest ze swojej wysokiej jakości i wydajności. Płynny lakier do włosów, opinie, które są w większości pozytywne, zarówno wśród profesjonalnych stylistów, a wśród zwykłych użytkowników, pozwala tworzyć piękne fryzury, odporne na działanie czynników zewnętrznych.

Lakier Spray ma silne utrwalenie, praktycznie bezwonny, łatwy do zastosowania i szybko schnie. Pozytywne opinie na lakierze powiedzieć, że jest idealny do tworzenia loki i loki za pomocą lokówki lub gorące wałki. Środki wygładza niesforne włosy, aby uzyskać idealnie płaską pakowanie. Koszt środków zmienia się w przedziale 300-500 rubli, w zależności od objętości.

Hairspray „Kapus Lakka»

Środki z rosyjskim producentem profesjonalnych kosmetyków do włosów „Kapus” ma łagodny smak owocowy o średniej wytrzymałości i utrwalenia. Umieścić niesforne loki, utworzyć gładką naturalne loki podkreślić poszczególne kosmyki włosów pomaga w ten lakier.

Recenzje pozytywnego charakteru pojazdu od firmy „Kapus”:

 • łatwo spada na włosy ich nie ważą;
 • środki ma zapach świeżych owoców;
 • Pomaga włosy zachowują swój kształt przez cały 16 godzin;
 • Lakier jest w średnim przedziale cenowym.

Ujemne sprzężenie zwrotne na obiekcie ze względu na fakt, że tłuste włosy po zastosowaniu paznokci po 3-4 godzinach stać niechlujnie, matowy wygląd. Koszt środków wynosi 350 rubli.

Przy wyborze produktów do stylizacji jest ważne, aby brać pod uwagę nie tylko markę i składu lakieru, ale także rodzaj włosów, wrażliwość skóry głowy. Pomoże to uniknąć reakcje alergiczne i frustrację w przejętych środków.