402 Shares 8577 views

A naprawdę utalentowani aktorzy. „Milczenie owiec” – stworzyli arcydzieło

Bardzo często, udany aktorów zrobić. „Milczenie owiec” – żywy dowód. Ale to nie zawsze publiczność może sobie wyobrazić, co odlew twarzy podczas procesu wytwarzania folii, aby stworzyć prawdziwe arcydzieło kina.

Krótko o przynależności działki i gatunku

Przy zapalonych fanów filmowych są proszeni by wymienić tylko kilka z najlepszych thrillerów psychologicznych, w trzech najpierw musi wspomnieć „Milczenie owiec”. Aktorzy i role, one dokładnie zawarte w życiu, stał się znakiem rozpoznawczym tego filmu.

Fabuła jest najeżona głębokich filmach psychologicznych. Hannibal Lecter, genialny chirurg i psychiatra, który odbywa karę za morderstwo popełnione mu i późniejszych aktów kanibalizmu. Młoda kobieta, agent FBI Clarice Starling spotkał się z nim w więzieniu, w celu zrozumienia ukrytych motywów innego maniaka sprawcy. Między więźniem a kobietą istnieje jakiś związek psychologiczny. Lecter zaczyna grać z nią w dość dziwnej gry, poprosić ją, aby mi powiedzieć, najgłębsze najciemniejsze chwile swojego życia. Clarissa mówi dużo, a między innymi i jak próbowała uratować dziewczynkę z uboju jagnięcia. Lecter zna przypadku Buffalo Bill, Starling pracuje nad i zwraca go w niektórych punktach, że dziewczynka warto byłoby zwrócić uwagę na …

Aktorzy z filmu „Milczenie owiec”

Folie Heroine, Clarice Starling, zawarta w życiu niezrównany Dzhodi Foster. Nawiasem mówiąc, za rolę w tym filmie otrzymała nagrodę „Oskara”. I aktorka wierzy w reinkarnację Clarice Starling ona naprawdę.

Ciekawostką jest fakt, że początkowo ta rola była napisana specjalnie dla Dzhodi Foster. Jednak tuż przed strzelanie został zastąpiony przez reżysera i Clarissa musiałem grać mishel Pfayfer. Jednak te ostatnie do wzięcia udziału w tym projekcie odmówił, uznając to zbyt okrutne i krwawe. Tak więc rola Clarissa nadal Dzhodi Foster został zatwierdzony.

Jack Crawford mentor młodego agenta Starling, Glenn Scott grał. W filmie, ten człowiek zaproponował dziewczynie robić interesy Buffalo Bill, wprowadził ją także do Lectera. Jack torturowanie poczucie winy za wszystkie zbrodnie doskonałe i niedoskonałe maniaka, a to przyczynia się do psychologii filmowej. Interesujące jest to, że po strzelaninie Glenn Skott długo cierpiał koszmary.

Nie mniej interesujące są inne filmy postacie i aktorzy, którzy je grane. „Milczenie owiec” – film o zagubionych dusz. Prawdopodobnie większość z nich straciła – maniac Buffalo Bill.

Chciał tylko, by odrodzić się …

Ten człowiek kocha motyle. I miał urodzić się kobietą. Ale tak się nie stało, a on znaleźć nic innego, jak rozpocząć polowanie na pulchnych dziewcząt i głodzić je. I po śmierci jego ofiar on szyte na swoim kombinezonie saggy skóry. On naprawdę wierzył, że to pomoże mu się odrodzić i stać się kobietą.

Obraz Buffalo Bill zbieraczy. Jego prototypy w prawdziwym życiu były Gary Heydnik, maniaka, morivshy ofiarom głodu, Ted Bundy, miły facet, wabi kobiety wapienne obsady na ręku, a Ed Gein, zdzierać skórę dziewcząt. Obrazy te zostały wykorzystane w innych filmach, to mistrzowsko zrealizowany różnych aktorów. „Milczenie owiec”, w tym przypadku jest to jedyny zespół, gdzie wszystkie te maniacy pojawił się przed publicznością w tej samej powłoki. Buffalo Bill grał Ted Livayn, aktora, który można zobaczyć w serialu „The X-Files” oraz filmach „Szybcy i wściekli”, „Wzgórza mają oczy”, „Mangler” i „Wyspa tajemnic”.

Jednak bezmyślne okrucieństwo uosobieniem nie tylko tego maniaka. Byłem w filmie inny znak, który może być słusznie nazywany podstawowym. Może on w historii kina, a jednocześnie głównego aktora.

„Milczenie owiec”: wizerunek Hannibala Lectera

Film jest dedykowany do niego nie więcej niż dwadzieścia minut. A gdy on był w stanie przekazać grozę czai się w głębinach szaleństwa, na tak krótkim czasie. Mówi wiele o jego oczach – przenikliwy, ciężki, jakby odzwierciedla powszechną wiedzę.

Tak, to jest Hannibal Lecter. W „Milczenia owiec”, jego sposób fachowo powołany do życia przez Anthony Hopkins. Do tej roli, zdobył także „Oscar”. Ale on był całkowicie rozpuszczony w pracach nad tym projektem. Anthony Hopkins odwiedził więzienie i rozmawiał z więźniami. Patrzył, a większość prawdziwych maniaków w areszcie. To od nich nauczył ten pogląd – nie mrugając, straszny.

Bogactwo filmu – jego aktorzy. „Milczenie owiec” – taśma, na którym działa lepiej. Dlatego wynik był imponujący.