471 Shares 4251 views

Doogee F5: przegląd, specyfikacje, opinie

Rzędy Doogee uzupełnione nowym flagowym F5. Producent wyposażył dziecko to nie tylko wydajność, ale również ciekawe innowacje. Co to jest maszyna użytkownik niespodzianka?

projekt

Wygląd jest bardzo znane, ale jednocześnie zwraca solidne wygląd i elegancję. Producent musi znaleźć równowagę pomiędzy stylem i skromności. Być może to przyczyniło się do korzystania z nowego materiału lub bezpośredniej linii urządzeń.

Co ciekawe, smartfon Doogee F5 nie jest skonfigurowany przeszkadza z tworzywa sztucznego, z metalami. W rzeczywistości urządzenie jest wykonane ze stopu. Rozwiązanie to urządzenie do odbierania siły aluminium. Istnieją jednak wady: materiał nie wygina się i załamuje się natychmiast.

Części zewnętrzne zajęły ich miejsce. Tak więc, przednia strona otrzymała elementy czujników, wyświetlacz, aparat, czujniki, głośnik, niestety, nie ma lampy błyskowej. Po prawej marginalia gniazda domu kartami SIM, Przycisk zasilania, regulacji głośności. Z tyłu nabytej kamery, flash, mikrofon i logo. gniazdo słuchawek znajduje się na górnym końcu i gniazdem USB i głośniki – na ziemi.

Dość duże wymiary mogą tworzyć niedogodności podczas pracy z urządzeniem, ale zaokrąglony tył smartphone pozwalają wygodnie trzymać. Telefon Doogee F5 ma dobry oleofobowej eliminuje je z odciskami palców. Obecny i szkło Gorilla Szkło 3, która chroni wyświetlacz.

Urządzenie posiada trzy kolory: ciemnoszary, szampan i jasnoszarym.

pokaz

Ekran jest bardzo proszę Doogee właścicieli F5. Cechy diagonalnej nadrobić aż 5,5 cala. Wzmocniona sukcesem i wyższej rozdzielczości – 1920 x 1080 pikseli. Opcje te pozwalają na osiągnięcie doskonałej jakości obrazu.

W IPS zamontowaną matrycą, poprawia jasności Doogee F5. kąty widzenia i nie spowoduje piętnuje. Zastosowana technologia znacznie poprawiło zachowanie urządzenia w słońcu. Ekran maszyna nie znikną.

Charakterystyka odpowiadają określonej rozdzielczości Full HD. Podobne ustawienia wyświetlania można znaleźć w przewodnich wybitnych firm. Dla producenta, jest to najlepsza pochwała.

kamera

Miłym zaskoczeniem była instalacja 13 megapikseli Doogee F5. Przegląd kamera zaskoczony obecnością czujnika z „Samsung” i podwójną lampą błyskową. Korzystanie niekwestionowanym liderem technologicznym w urządzeniu komórkowego aparatu zapewnia dobrą jakość obrazu.

Ponadto, urządzenie jest dostarczane pyatimegapikselnoy frontalkoy. Matryca aparatu wystarczająco wytrzymały do autoportretów i połączeń wideo. To dotyka tylko brak lampy błyskowej. Chociaż większość z flagowych zrobić bez tych rzeczy.

Część sprzętu

Wydajność jest również z pewnością zachwyci użytkowników Doogee F5. Przegląd napełniania powinien rozpoczynać się 64-bitowy procesor MTK6755. Smartphone obzavolsya osiem rdzeni ze sobą 1,3 GHz. Moc urządzenia wystarczy nawet dla najbardziej wymagających gier 3D.

Producent uczestniczył i montaż trzech gigabajtów pamięci RAM. Przyrząd jest wyposażony w 16 GB natywnego pamięci. Wzrost wydajności może być Memory Stick 64 GB. Korzystanie z telefonu do celów rozrywkowych, ustawienie wymagających gier, aplikacji, użytkownik nie może zrobić bez karty. Po tym wszystkim, tylko 13 z 16 GB dostępnej pamięci rodzimej.

Producent po raz pierwszy zdecydował się wyposażyć swój odcisk palca produktu. Bardzo interesujący pomysł, ponieważ większość z flagowych ten nie występuje. Jak dobrze jest to realizowane, to może powiedzieć tylko właścicieli, ale decyzja jest interesująca.

system

Docenią nowoczesny i „Android 5.1”, Rada Doogee F5. Przegląd systemu przyciąga możliwość zarządzania smartphone gesty. Nie jest niczym niezwykłym, ale chiński producent nowość.

Na „Android” firma ma siedzibę zastrzeżonych interfejs. Wraz z rejestracją użytkownik otrzyma programów firmy i rzeczywisty wniosek o kontrolę gestem.

cena

Przybliżona wartość F5 jest około 15 tysięcy rubli. Cena bardzo demokratyczna i przyciągnąć kupujących. Jest bardzo prawdopodobne, że dziecko stanie się konkurentem ustawia okrętów flagowych Doogee.

autonomia

Producent nadepnięcie znane wielu urządzeń „prowizji”. Telefon nie był zdecydowanie najbardziej udany bateria – tylko 3000 mAh. Bateria bez obciążenia będzie mógł rozciągnąć codziennie tylko. Nawet najbardziej aktywna praca skraca jego żywotność do 8 godzin. I podczas oglądania filmów lub pracy z użytkownikiem internetu musi naładować w ciągu 3 godzin.

Producent rozwiązał ten problem dość osobliwe. Smartfon posiada funkcję szybkiego ładowania, które można wypełnić baterii w ciągu zaledwie jednej godziny. Oczywiście, to bardzo miłe, ale nadal istnieje zależność od gniazdka ściennego.

Opcje

Ustaw przesyłki bez żadnych niespodzianek. Z urządzeniem idzie zestaw słuchawkowy, kabel USB, zasilacz, instrukcja obsługi. Tutaj producent postanowił nie zaskoczyć nabywców, nawet jakość słuchawek jest dość standardowy.

pozytywne opinie

Prawie wszystkie pozostawione na Doogee F5 dodatniego sprzężenia zwrotnego, smartfon jest zaskakująco dobry we wszystkim. Chciałbym podkreślić pysznych dodatków. Nawet podczas korzystania wydajność wiórów MTK nie ma absolutnie wpływu.

Godne pochwały, a ekran smartphone. Wysokiej rozdzielczości, dużych rozmiarów i doskonałe kąty widzenia nie pozostawi obojętnym nawet doświadczonego użytkownika.

Na specjalną uwagę zasługuje niezwykła decydent. Obecność skanera linii papilarnych, kontrola gestów, wykorzystanie technologii, „Samsung” – małe rzeczy i wyróżnić wśród wielu inny telefon.

negatywne opinie

Wady znacznie mniej. Zdecydowanie niepokojące wykorzystanie niezwykłego stopu w obudowie. Materiał nie jest elastyczna i łatwo pęka, gdy wygięte.

Podoba i autonomia urządzenia. Tylko 3 godziny – i znowu trzeba ładować smartfon.

wynik

Chiński niespodzianka urządzenie coraz bardziej. Potężny napełniania i doskonałe funkcje są ukryte za stylowy wygląd. Bez wątpienia, dostępność i funkcjonalność telefonu znajdzie swoich fanów.