782 Shares 9522 views

Jaki jest modernizacja i jak je stosować?

Wcześniej zakupiony komputer, który został uznany dwa lata temu „absolutna doskonałość” jest teraz „relikt” przeszłości. Dla wielu użytkowników na pytanie: „Jaki jest uaktualnienie” dawno wyjaśnić istotę praktycznych rozwiązań związanych z poprawą i modernizacją swoich pracowników elektronicznych „twardych”. Ten artykuł omówi dwa fundamentalnie różne warianty transformacji „kulejąc i kaszel” komputera stacjonarnego lub przenośnego do urządzenia spełniającego wymagania najnowocześniejszych programów i aplikacji intensywnie gier.

Zawsze jest jakieś wyjście

Jeśli należysz do kategorii praktycznych osób lub osoby, które nie mogą pozwolić sobie zbyt wiele luksusu w postaci nabycia ostatnie dni rocznego „potwora” high-tech postępach w branży IT, a także chęć posiadania komputera „Ferrari” staje się nieodparta rzeczywistość … Specjalnie dla Was : przegląd skutecznych i ekonomicznie opłacalnego sposobu, który całkowicie pokrywa pytanie: „Czym jest uaktualnienie?”

Żelazo dowód nowoczesnych maszyn

W celu spełnienia wymagań systemowych dzisiejszego oprogramowania i sprawnie rozwiązać niezwykle złożonych zadań graficznych realizowane w modnych „zabawki”, komputer będzie miał wystarczającą ilość sprzętu pojemność: CPU musi być multi-core, karta graficzna – potężne i pamięć – wyrazić znaczną ilość , Więc odpowiedź na pytanie: „Czym jest uaktualnienie?” Przede wszystkim, wymiana przestarzałego sprzętu, nie jest w stanie skutecznie radzić sobie ze swoimi zadaniami. Ale … zawsze jest jakieś „ale”! Czasami lepiej jest wymienić kartę graficzną lub jeden z elementów systemu. Najbardziej nieprzyjemne rzeczą staje się sytuacja, w której występują problemy związane z brakiem wydajności płyty głównej … Nawiasem mówiąc, ta płyta może być uaktualniony, na pewno nie do poziomu „rakiet” przyrodzonej obliczeniowej superagregatam dziś wytwarzany oraz całkiem rozsądnym stanie, który będzie odpowiadać wymogi dzisiejszej rzeczywistości cyfrowej.

wzrost zdolności

W celu ustalenia priorytetów w rozwiązywaniu pytanie: „Które z urządzeń musi być zastąpiony w pierwszej kolejności”, należy zwrócić uwagę na to, jak wykorzystać komputer do tego co jest, a co nie lubisz swoją pracę? Na przykład laptop jednostka aktualizacji zapewnia poprawę wykonania, z których jedno jest w celu zwiększenia ilości pamięci RAM. Który nie jest w stanie stacjonarnym „braćmi”, zdolne do przekształcenia wielopłaszczyznowego różnych konfiguracjach sprzętowych. A kiedy psychicznie definiować i realizować to, co urządzenie wymaga obecnie podstawową wymiany, przejdź do ważnego punktu – najlepsze możliwe dopasowanie ceny i jakości składników. Uwaga: niekoniecznie wiele rdzeni fizycznych CPU jest uzasadnione moment, aby kupić. Czasami wystarczy i „serce krzemienia”. Najważniejsze – to częstotliwość zegara procesora i wielkość pamięci podręcznej. To jest zupełnie inny – RAM. Tutaj po prostu nigdy nie jest zbyt wiele, jednak, jak zbyt dużo miejsca na dysku twardym. Pamiętaj, to jest – to fakt. Karta graficzna najczęściej wymaga uaktualnienia. zabawki elektroniczne każdego roku coraz bardziej wyrafinowaną konstrukcję graficzną. Zaimplementowane w geometrii wideo wymaga niezwykłych zasobów sprzętowych, co z kolei wpływa na zużycie energii, a tym samym na układzie chłodzenia komputera. Tak, modyfikacje gry desk- i laptopy nie można nazwać sparing torebkę konsumenta. Dlatego nie realizują nowość – nadal nie jest nadążyć!

Aktualizacja Flash: rozszerzenie możliwości

Aktualizacja oprogramowania – jest integralną częścią procesu operacyjnego, prawie wszystkie urządzenia elektroniczne. Płyta poziomie systemu aktualizacja oprogramowania dostarczane w technologii komputerowej jest nadpisanie wcześniej brali udział kod na płycie głównej pamięci Chip. W rezultacie, ulepszony system zarządzania bazą jest najskuteczniej reakcji ze sprzętem jednostki systemowej i pozwala na pracę z nieznanych wcześniej urządzeń BIOS. Ponieważ ten rodzaj jakościowej poprawy urządzenia high-tech jest związana z pewnym udziałem ryzyka, nieprawidłowych działań, a nie w pełni zbadane na pytanie „Czym jest uaktualnienie” (a zwłaszcza aktualizacji oprogramowania) może spowodować czasami nieodwracalne zniszczenie wydajności obliczeniowej. Więc bardzo uważać, a najlepiej wszystkie odnoszą się bezpośrednio do ekspertów.

Konkludując

Technologia nigdy nie zatrzymuje się w rozwoju i doskonalenia. Każdy nowy dzień przynosi ludzkości nieodwracalnie do nowych odkryć. Komputer – ten adapter, coś pomiędzy Radą i liczydła przyszłości „strażnika zero i jeden.” Tak, to upgrade do następnego …