601 Shares 9826 views

dioda laserowa depilacja: opis procedury, przeciwwskazań, opinie

Idealnie gładka skóra bez zbędnego owłosienia zawsze uważana była oznaką piękna i kobiecości. Płci, którzy regularnie uciekają się do depilacji, często stają w obliczu problemów, takich jak wysypka, zaczerwienienie i podrażnienie. medycyna estetyczna oferuje pozbyć się niechcianych włosów na zawsze. depilacja laser diodowy pozwala, aby to całkowicie bezpieczne i bezbolesne.


Co to jest?

depilacja laserowa jest nowoczesną metodą usuwania niechcianych włosów na twarzy i ciele. Za pomocą lasera diodowego jest eliminowany nie tylko trudne, ciemne włosy, ale również lekkie, cienkie, pozbyć się, że, jak wiadomo, jest to bardziej skomplikowane. Cebulki narzędzia jest narażona, stopniowo niszczone.

Laser emitujący fali świetlnej o określonej długości, niszczy melaniny – pigmentu zawartego w mieszkach włosowych i prętów. Ten błysk światła czyni skórę gładką i jedwabistą wszystko.

Czy muszę znieczulenia?

mieszki włosowe są niszczone bez wpływu na receptory bólowe. W obszarze obróbki laserem działa dodatkowego układu chłodzenia. Pokrywa skórna chłodzi końcówki szafir. To sprawia, że możliwe, aby uniknąć bólu podczas sesji.

dioda laserowa depilacja nie prowadzi do powstawania blizn i oparzeń. W przeciwieństwie do elektrolizy, w którym igła jest wstrzykiwany pod skórę, ta innowacyjna procedura jest bezpieczniejsze.

Skutki uboczne depilacji laserem diodowym

Po zabiegach kosmetycznych może pojawić się zaczerwienienie na skórze. Oni zazwyczaj ustępują bez dalszej interwencji w ciągu kilku godzin. Eksperci twierdzą, że takie poważne skutki uboczne, takie jak oparzenia, plamy starcze, blizny, wysypki, wrastających włosków, nie może być.

Procedura Przegląd

Przed dermatolog manipulacja jest zobowiązany do zbierania pełnej informacji o stanie zdrowia pacjenta. Lekarz zwraca szczególną uwagę na rodzaj skóry klienta i koloru włosów. Nowoczesne oprogramowanie komputerowe pozwala podczas depilacji laserowej, aby osiągnąć nie tylko usunięcie niechcianych włosów, ale również pigmentację, siatki naczyń.

Następnie pacjent leży na krześle i umieścić na okulary. obszar obróbki na chłodzenie osadza przezroczysty żel. Zajmuje energię cieplną, która jest uwalniana w czasie epidemii. To pozwala całkowicie wyeliminować negatywny wpływ na skórę. Następnie laser traktowane porcję. Końcówka instrumentu jest wykonany z szafirowego szkła.

Żarówka włosy są zniszczone w wyniku okresowych błysków światła. Po zakończeniu sesji na nawilżający skórę nanosi się działaniu zmiękczającym. Jak widzieliśmy, do depilacji, możesz bezpiecznie wybrać laser diodowy do depilacji. Odpowiedzi o nim są w większości pozytywne.

Czas trwania leczenia

Czas depilacji zależy bezpośrednio na terenie oczyszczalni. Na obszarze ponad górną wargą wystarcza na 15 minut, ale na usuwaniu włosów na całej powierzchni jednej nodze przy kosmetologa może potrwać około trzech godzin. Ponadto, eksperci pamiętać, że znieczulenie przed sesją zwiększa czas trwania prawie jedną godzinę.

Przeciwwskazania

dioda laserowa depilacja jest przeciwwskazany w następujących przypadkach:

  • wiek poniżej 15 lat;
  • niedokrwienie;
  • choroby skóry (łuszczyca, opryszczka);
  • zaburzenia cukrzycowe i inne zaburzenia endokrynologiczne;
  • w czasie ciąży i laktacji;
  • obecność intensywnych opalenizny;
  • żylaki w dziedzinie depilacji;
  • jeśli jest dostępny, i inne wszczepy metalowe w strefie obróbki;
  • Pacjent przyjęcie środków, które zwiększają wrażliwość skóry na promieniowanie.

W przeciwnym razie nie ma żadnych przeciwwskazań do zabiegu. Stać się właścicielami gładkiej skóry, a nawet mogą być zarówno mężczyźni jak i kobiety, bez względu na fototyp plandek.

Zalety depilacji laserowej

Mamy uznać, kiedy można użyć lasera diodowego, przeciwwskazania do niego. Ta metoda usuwania zbędnego owłosienia jest uważany za dość skuteczny. Aby osiągnąć pożądaną gładkość, nie trzeba tak wiele procedur, jak to ma miejsce w przypadku innych metod depilacji.

Utrata włosów następuje jeden tydzień po depilacji laserowej. Liczba sesji zależy od obszaru leczenia i, co do zasady nie przekracza dziesięciu. Sprawność metody staną się widoczne nawet po pierwszym zabiegu. Włosy będą znacznie mniejsze, a ich struktura – cieńsze. Odstęp czasu pomiędzy sesjami gospodarstwie wynosi 1-2 miesięcy, a także zależy od strefy przetwarzania.

Laser diodowy najlepiej

Jak udało nam się zrobić diody laserowe usuwanie włosów – Procedura najbardziej bezpieczne, wysokiej jakości i szybkiego usuwania niechcianego owłosienia. Może to zobaczyć wielu mężczyzn i kobiet. Odpowiadając na pytanie o jaki rodzaj lasera diodowego jest lepsza wśród ogromnej liczby urządzeń emitują Estheticians MeDioStar Effect.

Aparat ten jest w stanie emitować dwa rodzaje fali: 808 nm i 940 nm. Dioda laserowa depilacja może pracować z wszystkich rodzajów skóry. Jego główną cechą jest to, że usuwa włosy za pomocą pojedynczego lub podwójnego impulsu. Procedura oparta na działanie światła na skórze sprawia, że jest to możliwe, aby zniszczyć mieszek, ale to nie powoduje żadnych szkód pokrywa skórę.

dioda laserowa depilacja, których opinie są pozostawione w większości dobre, szybko działa nie tylko skuteczne, ale również. Duży promień oddziaływania pozwala uchwycić większą część ciała. Ponadto, eksperci pamiętać, że urządzenie może pracować w ruchu. Dermatolodzy podkreślają, że urządzenie to pozwala na najbardziej komfortowe usuwanie włosów na wszystkie części ciała, w tym ciężko.

We współczesnej kosmetologii jest lasery diodowe zajmują miejsce z najbardziej obiecujących narzędzi do usuwania włosów, ponieważ mogą one być wykorzystywane do fototypu skóry.

okres rehabilitacji

Jeśli skóra po zabiegu będzie zaczerwienienie lub podrażnienie, potem radzić sobie z nimi skutecznie takich znanych placówek medycznych jak „Bepanten” i „pantenol”. Po raz pierwszy po sesji, tak aby nie powodować uszkodzenia skóry, jedynie środki, które nie zawierają cząstki ścierne mogą być użyte.

Po depilacji laserem diodowym sesji przez dwa tygodnie nie mogą opalać, ponieważ skóra w tym okresie jest bardzo wrażliwy na światło UV. Jeśli procedura jest przeprowadzana w okresie aktywności słonecznej, eksperci zalecają stosowanie ochrony przeciwsłonecznej czynnik, który jest co najmniej 30 SPF.

Przygotowanie do depilacji laserowej

24 godziny przed dermatologów diodowych sesja zalecane procedury, która będzie strefa traktowane zgolić wszystkie włosy. Przed wizytą w klinice i przez cały czas trwania nie może uciekać się do woskowania, jak również urządzeń do depilacji i innych metod.

Nightly podrażnienie z brzytwą już nie ma, a włosy będą w fazie aktywnego wzrostu. Ich długość w czasie sesji powinna być nie większa niż 1 mm. Jednostka dioda działa bezpośrednio na mieszki włosowe.

Warto również wiedzieć, że zanim procedura nie może być stosowany do kremu lub innych środków.

Podczas depilacji laserowej nie można przyjmować antybiotyki. Ukończyć kurs otrzymają zalecanych dwa tygodnie przed planowanym terminem posiedzenia. Przed i po usunięciu włosa (72 godzin), nie mogą być stosowane na skórę produktów kosmetycznych zawierających alkohol w jej strukturze. W ciągu 24 godzin po Dermatolodzy sesyjnych nie zaleca się korzystania z sauny nie należy wziąć gorącą kąpiel lub prysznic.

Dioda laserowa depilacja laserowa: procedura opinii

Opinie na temat tej metody pozbycia się niechcianego różnorodność roślinności. Z reguły są zadowoleni z wyniku, którzy przylegają do prostych zaleceń przed i po zabiegu. Według opinii, do usuwania włosów w strefie głębokiego bikini i pach zajęło tylko 5 sesji. Odstęp czasu pomiędzy każdym z nich był miesiąc. depilacja jest bezbolesne, szybkie przebiegi. Po każdej kolejnej sesji, włosy rosną wolniej, a po pewnym czasie przestają pojawiać się całkowicie.

Informacje zwrotne od kosmetyczki, depilacja laserowa może nawet właściciele sucha, wrażliwa i podatna na alergiczne reakcje skórne. 24 godziny przed zabiegiem, specjalistów dla pacjentów z tego typu skóry zaleca się wziąć ciepłą kąpiel i do obierania łatwy część obierania, który jest wystawiony na działanie lasera. Spowoduje to usunięcie martwego naskórka z powierzchni skóry właściwej i skaluje, aby otworzyć dostęp do urządzenia do pęcherzyka.

Koszty manipulacji

Dioda laserowa depilacja laserowa jest uważane za niezbyt drogich usług kosmetycznych. Koszt zabiegu zależy od kliniki, profesjonalnych dermatologów i używanego urządzenia. Również cena depilacji jest różna dla różnych stacji przetwarzania. Procedura ta jest droższa dla większych obszarów o większej gęstości i włosów. Średnio cena waha się od 2 do 5 tysięcy za procedury.

Nadmiar włosów na dyskomfort powodują ciało jak płci pięknej, jak i mężczyzn. Procedura depilacja laserowa pozwoli wszystkim zapomnieć o ciągłym podrażnienia po depilacji, wrastające włosy. W ciągu zaledwie kilku sesjach, można uzyskać idealnie gładką skórę i pozbyć się skargi.