592 Shares 3073 views

Duża Brilliant Shard w grze World of Warcraft: metody produkcji

Nawet doświadczony gracz World of Warcraft nie może znać na pamięć wszystkie aspekty tego rozległego wszechświata. Pamiętaj, gdzie duże krople Brilliant Shard, pośród dużą ilością przedmiotów, potworów, questów i lokalizacji niemożliwych. Starzy projektu zgłosiły się w czasach klasycznych specjalnej bazy danych zawartości. Przez wiele lat były one wypełnione informacji i przekształciła się w formie, ale i tak jest to niemożliwe, aby znaleźć każdy szczegół.

Opis gra online

Na rynku of the World Of Warcraft branży gier od piętnastu lat jest uważany za najpopularniejszą grą. Każdego dnia ludzie spędzają wolny czas tutaj, wykonywać zadania, szukając przedmiotów, w tym duży Brilliant Shards, polowanie na najlepszy strój i walczą między sobą.

Świat Azeroth uzupełniona kilkoma innymi powiązanymi wszechświatów. Liczba ta obejmuje Draenorem Outland, posiekane wysp. Teraz, aby latać w miejscu, trzeba spędzić cały dzień do zakończenia każdej misji zajmie lata, a uzyskanie osiągnięć wymaga znacznie więcej czasu. Wszystkich serwery online jest około piętnaście milionów, a wraz z wydaniem dodatków „Legion”, zaczął gwałtownie rosnąć. Takie warunki skorzystało WOW. Duża Brilliant Shard – drobny ułamek liczby rzeczy, które są niezbędne do odtwarzacza, ale że jest to często nie wystarcza.

Wartość rzeczy

Duża Brilliant Shard – niebieski jakość zasobów w grze. Jest on używany do tworzenia obiektów w zawodach „kowal”, „Inżynieria”, „alchemia” i inne. Rzeczą jest wymagany dla rzemiosła zwoje dla Inspirujące dla broni i elementów wyposażenia na poziomie piątej i poniżej.

Najcenniejszym elementem, który korzysta z zasobu o nazwie pas Arcymag. On jest na receptę i ma fioletową jakości. Istotne dla bohaterów, ubrany w zbroję nie poniżej poziomu 45. Duża Brilliant Shard jest stosowany w małych ilościach, zwykle dwie lub cztery części w rysunku. Po rozpyleniu w specjalnym zawodu ekstrahuje kilka małych błyskotliwe odłamki. Często do tego celu graczy polowanie na cenny surowiec.

Metody produkcji

Nie wszyscy gracze są świadomi, jak uzyskać duże Brilliant Shards. Gdzie można dostać go w ogóle czatu nie zapyta, bo gracze wykorzystywać tajne miejsca tylko dla własnej korzyści i porozmawiać o tym wyłącznie w gildii. Istnieją dwa sposoby odzyskiwania materiałów, a one wymagają pewnego kosztu i czasu. Pierwszym z nich jest do kupienia w grze aukcji. Doświadczeni użytkownicy często umieścić kawałki całych paczkach po 20 sztuk, ale cena jest często wyższa niż jakość. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że są one wykorzystywane do pompowania zawodu „Zachwycające”, że idzie zbyt dużo strat złota. Jednak czasami można znaleźć dopuszczalną ilość lub negocjować ze sprzedającym.

Drugi sposób – przedmioty rzemiosła, którego wpada podczas opryskiwania. Lepiej zrobić to w lochu Blackrock głębokościach. Tam, z bossów i potworów elitarnych upuść elementy, takie jak Field of Deception, Scarlet Kris mieczem gorliwością i innych. Szanse otrzymania dużego fragmentu podczas napylania wynosi 100%. Kilka wędrówki w lochu przyniesie wystarczających zasobów dla przyszłych celów.