136 Shares 7922 views

Opcja IQ: jak radzić sobie z tej usługi?

Opcja IQ Firma oferuje najkorzystniejsze oprocentowanie gdy handel aktywami. Transakcje w parach walutowych przynieść średnio 85-92% zysku. Bonus ten zdecydowanie powinien zastosować, aby zwiększyć swój depozyt. Mało kto może zaoferować takie warunki jako opcja IQ. Jak radzić sobie z tej usługi?

Co jest ważne, aby wiedzieć?

Należy zauważyć, że platforma handlowa IQ opcja nie jest już dostępna dla Rosjan jest. Dlatego może on być stosowany dzisiaj tylko przez mieszkańców innych krajów. Jednakże, istnieją inne opcje, które nie są gorsze od IQ opcję (przeglądy , które są dodatnie) lub w wyborze instrumentów przeznaczonych do obrotu lub w wyborze pary walutowej. Na przykład, brokerów i Binomo Olymp Trade oferuje obrotu na koncie demo i zdolność do handlu na żywo konta, dodając go do 10 $.

Opcja IQ: jak sprzedać?

Strategia dla transakcji w 1 minutę, co jest określone w niniejszym artykule wyłącza długą analizę harmonogramu. Ta forma handlu jest konieczne, aby szybko podejmować decyzje. Ale żeby zacząć, to rozwinąć metody za pomocą których strategia została stworzona.

Podstawą strategii dokonywania transakcji krótkiej

Podaż i popyt – to jest to, co sprawia, że na cenę rynkową, aby poruszać się w górę iw dół, zwiększając lub zmniejszając zmienność pary walutowej. Więcej klientów – większy popyt, co prowadzi do wzrostu cen. Jeśli rynek więcej sprzedających i cena jest obniżona.

Istnieje wiele innych czynników, które wpływają na ruch cen. Każdy z tych czynników może spowodować zakłócenia na rynku, charakteryzuje się ostrymi skoków. Wydawałoby się, jasne i dobrze cena docelowa może się zmienić w ciągu kilku sekund.

Czasami cena porusza się w przewidywalny sposób, tworząc wyraźny trend. Ale pod wpływem jakiegokolwiek czynnika zaczyna działać i zmieniać kierunek, konieczne jest, aby bardzo szybko zauważy. To co przedsiębiorca spodziewa się szybkiego Opcja IQ. Jak sobie z tym radzić?

Wpływ zmian rynkowych

Jeśli przejrzeć wykresy zmian cen, to w pierwszej kolejności konieczne jest ustalenie trendu wzrostowego. Mimo to, cena często nie jest ściśle rusza z trendem i tworzy mikro-Trends (linia przerywana). Przypadki, w których cena porusza się w określonym kierunku bez ostrych skoków, są dość rzadkie. Jeśli zaznaczysz tę tendencję, to pewni – jest krótki.

Zastosowanie strategii szybkich transakcji

Na tej strategii odpowiednia umowa trwające 1-3 minut. Na początkowym etapie, aby uniknąć przypadkowych błędów, to lepiej, aby otworzyć transakcję przez 2-3 minuty. Po więcej doświadczenia i wiedzy, możemy zmniejszyć ważności.

Dla wyższych plonów należy wybierać aktywa z wielkich premii. Jednym z tych aktywów na platformie brokerskiej jest para EUR / USD. Praca z tej pary walutowej o każdej porze dnia, ale wysoka zmienność obserwowana w trakcie sesji giełdowych w Europie i Ameryce (począwszy od około 10:00, koniec około 21:00 MSK).

Wybór składnika aktywów

Jeżeli przedsiębiorca został zamknięty kontrakt in plus, tym dalej można czekać na właściwy sytuacji przeprowadzenie następujących transakcji. Jeśli transakcja jest zamknięta negatywna, wtedy zaczyna się zabawa. Strategia ta nie pomaga w wyborze opcji i czasu dla udanej transakcji. To pomaga skompensować straty, jeśli prognoza nie była uzasadniona. Następnie rozważmy przykład.

Oceniając sytuację na rynku, przedsiębiorca widzi tendencję wzrostową. On otwiera transakcję wzrasta z upływem 2 minut i kosztuje 1 $. Handlu zautomatyzowanym tak transakcja jest zamknięta po 2 minutach lub zysk (na przykład 90%) lub utraty (- $ 1). To właśnie z tych zasad i pracy binarnym Opcja Opcja IQ.

Transakcje dotyczące strategii opcyjnych turbo

Zgodnie ze strategią, należy natychmiast otworzyć kolejną umowę z tych samych warunkach (ważności i trendów) jako pierwszy. Koszt powinna być zwiększona o 2 razy na pokrycie strat z poprzedniej opcji.

Wybór 2 $. Co dzieje się dalej, zależy od wyniku transakcji. Jeśli opcja była opłacalna, czyli + $ 1,8 (90% tej $ 2) dodaje się podczas dokonywania transakcji, należy wybrać wartość 1 $. Jeśli transakcja jest nieopłacalna, a następnie wybrać ofertę z tymi samymi parametrami, ale za 4 $.

Istotą tej strategii jest zwiększenie wartości poprzednich deal 2 razy. Program ten pomaga szybko zwiększyć depozyt. Ponieważ, po dokonaniu kilku transakcji przegranej, a następnie taką samą liczbę zyskiem przedsiębiorcy nie pokryje straty i nie może zwiększyć depozyt.

Jest to strategia stosowana przy pracy z opcją IQ. Jak sprzedawać – łatwe do zrozumienia, ale jeśli wszystko jest idealne w praktyce?

braki

Jednak strategie turbo transakcji to minus. Jeżeli niewłaściwy kierunek został wybrany na pierwszego handlu przegranej, wtedy wszyscy będą automatycznie przeciwko trendu. Ale ruch na rynku jest bardzo trudne do przewidzenia na pewno. Losowe wzrost i spadek cen, łapówki, zatrzymanie trendu – to wystarczy, aby zamknąć w opcji Plus.

Jednak cena jest bardzo wrażliwy, a czasem do zamknięcia transakcji, plus tylko jeden punkt w dobrym kierunku. Wszystkie wysiłki i emocje zostaną zwrócone, jeżeli z powodu tej strategii będzie zwiększyć depozyt i nie będzie już martwić o ciężkich strat w przeszłości. Czyli dlaczego Opcja IQ tak pozytywne opinie.

Handlowcy używać różnych wskaźników i strategii dla analizy rynku – metoda „ości”, dokładnie określające linię trendu w oparciu o wskaźniki lub sygnałów (np EMA). Ale nie opisano strategię mającą na celu znalezienie najbardziej udane punkt wejścia do transakcji oraz na pokrycie strat z nieudanych transakcji. Jest to również bardzo dobry w wycofaniu Opcja IQ. Opinie użytkowników donoszą, że zarobki mogą być uzyskane w postaci karty plastikowej, i do różnych portfeli elektronicznych.