539 Shares 3934 views

Jak to kombinezon wzór

Historia pierwszego koloru do szycia nie jest znana, ale w Stanach Zjednoczonych pod koniec XIX wieku fabryka rozpoczęła pracę na dostosowywanie kombinezony robocze jak cięcia denim. Przez długi czas, ubiór został zaprojektowany wyłącznie do pracy. Podczas drugiej wojny światowej kombinezonach uszytych wszystkie ramiona i usług. Do pracy w trudnych warunkach klimatycznych w zimie szyte wyściełane kombinezony. Dopiero w latach siedemdziesiątych, gdy ciuch został zaprezentowany na pokazach mody, szybko zyskał ogromną popularność jako casual damska, gdzie można poczuć się bardzo wygodne.

Jeśli łączymy sukienki wzór w górnej części i wzór spodnie, dostaniesz kombinezon wzór. To pozwala na tworzenie nieskończonej liczby różnych modeli tego typu odzieży na każdą okazję. Początek kombinezon może być z rękawami, paskami lub bez niczego. Dno może być stosowany jako klasyczne spodnie, spodnie, spodnie lub bananów. wykaz może być kontynuowana w nieskończoność.

Budowa struktury kombinezonie damskiej

Na papierze milimetrowym, sprawiają, że suknie wzorca bazowych i spodnie (które mogą być następnie stosowane do symulacji Rzeczy), aby odzyskać wszystkim na kalce technicznej i rozpocząć ten proces projektowania, tak że w rezultacie otrzymuje się wzór kobiet kombinezon.

linia talii odciąć przedpłaty wzór, niska nie jest potrzebne. Na linii wzorca modelować szyi i pach. przód wzór spodni na linii talii połączyć z górnej części stroju. Boca kombinezon do naprawienia. Tuck w pasie nie może zrobić, i zamiast dostarczać kuliske. Projektując wzór oparcia Kombinezon jest taka sama.

Jeśli górna część pleców i forehand kombinezonie planował zrobić jedno cięcie, a następnie po kombinezon wzór gotowy, to jest cięta w talii i górne części są wycięte z linii zagięcia przez środku przodzie iz tyłu. Wzrost wolności indywidualne dopasowanie do górnej części stanowi co najmniej jeden i pół centymetrów.

Podobnie skonstruowane garnitur sygnatur, wszelkiego rodzaju i złożoności. Ze względu na wszechstronność garnitur można nosić o każdej porze roku i przy różnej pogodzie.

Kombinezony dziecięce

Dla najmniejszych garnitur jest najwygodniejszym i najbardziej istotne widok ubrań. W celu dokonania ubrania dla dziecka jak najbardziej komfortowy, można uszyć garnitur w domu. Pozwoli to jednocześnie zaoszczędzić pieniądze.

Na wzór kombinezonu dziecko jest o wiele łatwiej niż na wzór toalet damskich. Ale jeśli nie chcą zadzierać z budową, pobrać próbkę pisma do robótek i dokonać niezbędnych korekt. Wzory są zwykle uniwersalny i mogą być łatwo „fit” dla wielkości dziecka.

Gdy wzór kombinezony dla dzieci gotowy, należy postępować, aby otworzyć element. W tym momencie ważne jest, aby nie zapomnieć, aby naddatek szwu. Szycie kombinezonów nie stwarza żadnych szczególnych trudności. W rezultacie, można zapewnić Twojemu dziecku ubrania o każdej porze roku.