476 Shares 6793 views

Fonoforeza i USG peelingu: wpływ i technologia rdzeń

Fonoforeza i USG obierania zabiegi kosmetyczne mają na celu rozwiązanie wielu problemów skórnych. Są w stanie pomóc z trądzikiem, zwiększonym wydzielaniem sebum, matowa cera, rozstępy.

Zasadą jest, obierania i fonoforeza ultradźwiękowe są stosowane do twarzy i dekoltu – czyli te miejsca, gdzie skóra jest bardzo delikatna i podatna, jak również z tyłu, duży obszar jest trudny do przeprowadzenia czyszczenia mechanicznego. Procedury odpowiednie dla każdego rodzaju skóry, wieku, a także u pacjentów z zaawansowanym systemem lub znajdujące się ściśle do powierzchni naczyń.

Rozpatrzmy bardziej szczegółowo technologię ultradźwiękową peelingu.

Parować skórę przed zabiegiem nie jest konieczne. Jest zwilżone, na ogół nie gazowanej wody mineralnej albo zastosowano przewodzącą ultradźwiękowego żelu fali. Dla procedury stosowane specjalne urządzenia.

Peeling ultradźwiękowy zaczyna się z faktem, że kosmetyczki na podstawowych liniach masażu za pomocą specjalnej dyszy. Wave pomaga zerwać wszelkie martwe komórki skóry, sebum, skutecznie usuwając z powierzchni i z porów wszystkie zbędne.

Peeling ultradźwiękowy trwa około pół godziny. Procedura atraumatyczna jest bezbolesny, ponieważ nie jest to konieczne w okresie rehabilitacji. Ślady po jego lewej stronie, tak jak po czyszczeniu mechanicznym, który pozwala w dowolnym momencie. twarz pacjenta mogą być lekko różowe włączyć na kilka godzin, choć nie jest to bardzo widoczne.

Wynik po zabiegu utrzymuje się przez dwa tygodnie. Dlatego zaleca się, aby powtórzyć jeszcze raz, aby rozwiązać powstałego efektu.

Idealnie, ultradźwiękowego peelingu jest niezbędne do przeprowadzenia co najmniej raz na dwa miesiące. Ale z bardzo tłustej skóry z kosmetyczki muszą spełniać bardzo często. Dlatego standardowe czasy dla tej procedury nie.

Rozważmy teraz, co jest fonoforeza.

W tej procedurze, leki i kosmetyki do skóry są podawane za pomocą fal ultradźwiękowych. Pod wpływem penetracji substancji czynnych odbywa się na głębokość co najmniej 15 mm.

Sprzęt dla tej procedury jest dość prosta. Na powierzchni stosowanych problemów wzbogaconą w skutecznej żelu. Ponadto, w tym połowy zadaje za pomocą nasadki- część „łopatka”. Rezultatem jest aktywacja metabolizmu i przyspieszyć procesy regeneracyjne. Ze względu naskórka mikromasaż, nie jest łatwym efekt liftingu, błyskawicznie odświeża i tonizuje skórę, usuwa oznaki stresu i zmęczenia.

Procedura ultraphonophoresis ma rezultat długoterminowy tylko jeśli wziąć pełny przebieg terapii. Będzie ona zawierać od sześciu do piętnastu sesji.

Fonoforeza równie skuteczny jak ultradźwiękowego peelingu. Recenzje tych procedur tylko pozytywne.

Po pierwsze, wyniki pojawią się natychmiast. Skóra zauważalnie młodsza i odświeża, a staje się bardziej elastyczna i aksamitna. Pory są głęboko oczyszczona i wąskie.

Po drugie, małych zmarszczek znika, a skóra jest znacznie zwilżone.

Przeciwwskazania do nas- peelingu i fonoforeza

Procedury te są przeciwwskazane w obecności raka, choroby sercowo-naczyniowe, nerwoból, ostrych chorobach skóry (zapalenie skóry), a także nasilenia trądziku. W tym ostatnim przypadku, obecność pęcherzyków, najpierw poddana wstępnej terapii medycznych lub kosmetycznych. Dopiero po zapalenie jest usuwany, możliwe jest wpływanie na fale ultradźwiękowe.

Procedury te nie są wykonane w okresie rehabilitacji po zabiegu na twarz.