670 Shares 7807 views

Oriental gotowania: Przepis Sams z mięsa

Samsa – produkt kulinarny, który ma Eastern pochodzenie. To nie jest ciasto z mięsem, jak czasami nazywa się tutaj. Podstawą tego wyrobu występuje łuszcząca się ciasto na Samsa, przy wypełnienie składa jagnięcego z cebuli. Samsa patrzy na wschód, po prostu pachnie i ma specjalny unikalny delikatny smak.

Ten somsa przygotowania Tandyr (piec gliniany). Samsa jak gotować w nowoczesnym mieście? Nic nie jest niemożliwe. To może być gotowane w piekarniku i na kuchence. Samosas przepis nie jest tajemnicą orientalne siedem zamków. Oto tylko kilka opcji.

Samsa przepis w uzbecki

  składniki:

Mąka – 2 kubki;

mięsa – funt;

cebula – 1 części;

zimna woda surowa – pół szklanki;

Jaj – 1 części;

Sól – 1 łyżeczka;

przyprawy.

Ciasto ugniata się z wody, mąki, soli i jaj nie jest bardzo strome. Należy włożyć do lodówki na godzinę przed rozpoczęciem.

W tym czasie, przekręcać mięso przez maszynkę do mięsa, a następnie smażyć je aż do pełnej gotowości. Po tym, przewijać magiel jeszcze raz. Dodać drobno pokrojone i smażonej cebuli, dobrze wymieszać.

Szczelne gorąco musi być bardzo cienkie, o grubości 1 milimetra formacji. Z niego wyciąć kwadraty o boku 10 cm. Wchodzisz na trzy pola w stosie, każdy olej promazyvaya. Na środku placu ciasta umieścić nadzienie. Zamknąć testu napełniania. Fry samsa przez 5 minut z każdej strony w gorącym oleju.

Możliwe zamiast mięsa, nadzienia do wykorzystania jam lub jabłek. Będzie to również bardzo smaczne.

Samsa przepis w tadżycki

Ciasta produkty:

wody, w temperaturze pokojowej;

mąki;

sól.

Ciasto powinno się miękkie. Mimo, że jest przygotowany bez jaj, ale okazuje się bardzo elastyczny.

wypełnienie:

jagnięcina (lub inne dostępne mięso).

Mięso jest cięty na małe kawałki. Cebula farsz będzie wymagać dużo od niego, to będzie bardziej soczyste. Farsz należy również dodać czerwony i czarny pieprz, sól i przyprawy. Mieszane mielonych trzeba odstawić do lodówki na pół godziny. Później, tuż przed formowaniem, to trzeba dodać trochę trochę wody i dobrze wymieszać ponownie.

Rozwałkować ciasto na dostatecznie wielkiego tortu, posmarować je olejem roślinnym i całkowicie przekręcić w „kiełbasa”. Otrzymany kiełbas powinna być pocięta na kawałki i rolki. Na każdej warstwy ciasta ułożone trochę farszu. Okładzina trójkątów. Piec w potrzebie Samsa piekarnik. Kiedy jest gotowy, aby go z piekarnika, na wierzchu tłuszcz i przykryć ciasto stał się bardziej przewiewne i miękkie.

samosas przepisu nadziewane pikantne kurczaka

 

Ciasta produkty:

mąka -4 kubki;

woda – 1 filiżanka;

jajko – 1 szt;

Olej roślinny – 1 łyżka;

Ocet – 1 łyżka;

sól – 0, 5 łyżeczki ;.

roztopionego masła – 150 C.

wypełnienie:

kurczak – 700 – 800 g;

kolendry – 1 pęczek;

cebule – 1-2 głowice;

Czosnek – 2 plastry;

czerwony papryce – 1 łyżeczka;

pieprz – pół łyżeczki;

sól – 1 łyżeczka.

Ciasto ugniata nekrutye z mąki, jaj, ciepła woda, ocet, olej i sól. Musimy go dobrze wyrobić i odstawić na około pół godziny. Następnie dzieli się na cztery części i rozciągnąć w cienkiej warstwie. Pozostawić na stole przez pięć minut, aby ciasto trochę wyschły.

Każda warstwa promazhte masło, ułóż je na siebie i zwinąć w „kiełbasa”. Usuń złożony „Roll” na kilka godzin w lodówce.

Następnie można zacząć nadzienie. Krojone z kurczaka, cebulę, czosnek i kolendry. Wszystko jest połączone, w farszu dodaje trochę pieprzu, kilka łyżek oleju słonecznikowego, odrobiną soli i wody. Wszystko jest dobrze ugniata.

Ciasto podzielić na równe kawałki. Ciasto położyć na stole pokrojone i naciśnij go ręką, aby przekształcić go w naleśnik. Rozwałkować trochę to tworząc krąg. W środku położyć farsz i zamknąć krawędź, obracając samsa w trójkącie.

Udostępnianie trójkąty na pieczenia, ułożonego olejowane lub pergamin. Smarować ją na żółtka i umieścić w rozgrzanym piekarniku (180 stopni). Pieczone somsa około 40 minut.