425 Shares 6091 views

Australijski pisarz Alan Pease: biografia, kreatywność i książki. Alan Pease, "Język ciała"

Alan Pease to niepowtarzalna osoba, genialny mówca, członek Australian Writers 'Association, z pochodzenia z Melbourne. Urodził się w 1952 roku.

Biografia Alana Pisy

Jego niesamowita popularność w wielu zakątkach świata nikt nie pyta. Książki rozprzestrzeniły się na całym świecie w dziesiątkach milionów egzemplarzy. Dzisiaj Pease jest autorem 15 bestsellerów.

Pisarz studiuje nie tylko przedsiębiorców, ale także premierów, a także gwiazd telewizyjnych i rockowych. Nie ma jednej wielonarodowej korporacji, która zawdzięcza swój wzrost do swoich lekcji. W wielu krajach odbywają się seminaria, prezentacje i konsultacje. Miliony wielbicieli znają programy, programy telewizyjne z udziałem autora. Miał nawet pseudonim "język ciała pana". Bestseller "Język ruchu" Alan Pease stworzył przede wszystkim dla siebie, który mógłby rejestrować obserwacje natury ludzkiej. Mimo to powieść wielokrotnie została wydrukowana od 1980 roku i przynosi korzyści wszystkim, którzy chcą zmienić swoje życie.

Zacznij

Alan rozpoczął swoją karierę jako chłopiec i w wieku 10 lat został uznany za najlepszy sprzedawca-nastolatek.

Wcześnie zdał sobie sprawę, że istnieją pewne zasady w świecie biznesu, po których można się udać. Młody sprzedawca dowiedział się o jednej ważnej regule: "trzeba spotkać się z dużą liczbą osób" i poszedł za nim nieprzerwanie. To przyniosło zwycięstwo w konkurencji sprzedaży wśród młodzieży. Stał się najlepszy. Mogłem zarobić znacznie więcej niż inni, przechodząc od jednego nabywcy do drugiego, nie spędzając czasu na perswazji i spędzając je na znalezieniu nowych klientów.

Pease zdobył doświadczenie, z powodzeniem angażował się w sprzedaż bezpośrednią, zarabiając więcej niż jego koledzy i znowu uznał najlepsze. I to jest 18 lat. I sprzedaż polis ubezpieczeniowych przyniosła Alan pierwszy milion. Australia nie wiedziała przed takim młodzieńcem sprzedającym polisy ubezpieczeniowe o wartości ponad miliona.

Jego oratoryjny talent nie był kwestionowany. Wielki człowiek podzielał się swoimi doświadczeniami z kolegami, prowadził seminaria dla nich, różne szkolenia. Teraz uczniowie, wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie, udało się. Następne trzydzieści lat, Alan organizuje swoje seminaria na całym świecie.

Alan i Barbara Pease

Alan spotkał się z Barbarą na początku lat dziewięćdziesiątych. Trzy lata później ta kobieta stała się jego żoną, prawdziwą magią i poparciem, a także współautorem niektórych z jego książek.

W 1994 para utraciła swoje pieniądze dzięki oszustwom finansowym bliskiej przyjaciółki, ale razem osiągnęli sukces. Nowa książka Alana Pisy, The Language of Relations, została sprzedana w ponad 8 milionach egzemplarzy w kilkudziesięciu krajach i osiągnęła wysokie oceny sprzedaży. Jak Alan Pease mówi: "Mężczyzna, kobieta to twarze jednego kryształu, powieść jest napisana, aby pomagać młodym rodzinom i parom na marginesie rozwodu, aby stworzyć nową falę wzajemnego zrozumienia". Cytat pochodzi z kontekstu, ale całkowicie określa możliwości książki.

Nie zostali złamani, nawet przez straszliwą diagnozę, wprowadzoną do Alana. W 2000 roku lekarze odkryli raka od pisarza. Trzy lata życia obiecane Alanowi nie zmieniły ducha życia tej niesamowitej osoby. Walczyli z żoną, a choroba wycofała się. W ciągu 4 lat od dolegliwości nie ma śladu.

Z tym przykładem Alan udowodnił całemu światu, że dzięki woli i celowości osoba może mieć wpływ na jego przeznaczenie, nawet w najbardziej trudnych i tragicznych sytuacjach.

Alan i Barbara Pease utworzyli swoje wydawnictwo Pease. A dziś para ta jest najbardziej udaną grupą wydawniczą Australii.

Książki autorstwa Alana Pisy

Alan Pease jest uznawany na całym świecie jako jeden z największych ekspertów w dziedzinie psychologii komunikacji. Ma dar dosłownie czytania informacji o rozmawiającym. Pomaga również innym w opanowaniu tej sztuki.

"Odpowiedzi w pytaniach" Naucz się uzyskać właściwą odpowiedź od osoby, po pierwsze, za pomocą prawidłowo zadawanych pytań, a po drugie poprawnie czytając oznaki ruchu ciała.

"Język pisania" może stać się niezastąpioną książką dla kogoś, kto z natury swojej pracy angażuje się w wyrażanie myśli na papierze lub na klawiaturze komputera.

"Język rozmowy" będzie użyteczny i nauczy Cię, jak prawidłowo interpretować myśli partnera, odrębną uprzejmość elementarną, zrozumieć niewerbalne sygnały, posłuchać uważnie, co pomoże ci stać się "mistrzem rozmowy".

"Jak pisać, aby było jasne dla wszystkich!" Pozwoli osiągnąć wysokie wartości w dziedzinie korespondencji, zarówno biznesowej, jak i osobistej. Nauczy Cię jasnego powiedzenia, aby mogli zrozumieć ten, kto je czyta.

Barbara pomogła stworzyć kilka książek. Wśród nich najlepiej sprzedający się numer 1 (autorzy Barbara i Alan Pease) "Język relacji. Mężczyzna i kobieta ".

"Język ciała"

Multibesteller Alan Pease "Język ruchów ciała. Jak czytać myśli innych na temat ich gestów "pozostaje najbardziej czytelną powieścią od dwudziestu lat. Książka jest kochana w różnych krajach, jest tłumaczona na dziesiątki języków, sprzedawana w obiegu około stu milionów.

Lekcje od Alana Pisy

W swojej książce Alan Pease ("Język ciała") uczy nas zaufania tylko do gestów. I wie, o czym mówił. Ruch ciała mówi o osobie bardzo dużo, nawet tym, co rozmównik starannie ukrywa. Wyjawi agresję, niepewność, chęć oszukania. Zalecenia autora pomogą zrozumieć język ciała innej osoby, stać się prawdziwym mistrzem komunikacji. Ale książka nauczy Cię zrozumieć język własnego ciała.

Język ciała jest nowym językiem. Studiując to, człowiek uczy się nieznanego, zacznie postrzegać ludzi w nowy sposób. Na myśli i uczucia rozmówcy może mu powiedzieć, postawę, wyraz twarzy i gesty. Ta wiedza pozwoli Ci poczuć się pewnie nawet w nieznanym otoczeniu, a wśród przyjaciół i krewnych zrozumieć to, co naprawdę czują i myślą.

Poznanie i zrozumienie języka migowego, człowiek widzi wiele niuansów swojego życia rodzinnego. Trudno oszukać kobietę, która czyta oczyma, rozpoznając starannie zachowane męskie tajemnice. Ta zdolność do zrozumienia sygnałów niewerbalnych jest obdarzona urodzeniem.

W swojej książce Alan Pease o mężczyznach i kobiet wiele mówi, zwłaszcza o relacjach między nimi. On wyraźnie wskazuje naturę związku para, po prostu patrząc, jak całują, kochanków lub obcych, którzy gratulują sobie w wakacje.

Czyni czytelnikowi myślenie, wyrażając absolutnie niesamowity pomysł uśmiechu, jako symbol zagrożenia i że tylko przyjazne gesty dają uśmiech dobrej woli.

Później, oparta na tej super-popularnej książce, Alan i Barbara opublikowali "Nowy język ciała". Jako "pomoce dydaktyczne" wykorzystano tutaj zdjęcia gwiazd i wszystkie ich gesty zostały rozszyfrowane.

To wydanie stało się bestsellerem, dystrybuowanym na całym świecie z nakładem przekraczającym 20 milionów kopii.

Pease dziś

Dziś pisarz i psycholog na szczycie sławy i aktywnej pracy. Nie chce słyszeć o reszcie. Alan i Barbara przemieszczają się co kilka miesięcy do krajów, gdzie ich teoria wymaga osobistej obecności. W Rosji byli małżonkowie, ale przeważnie organizują konferencje online. Austriacko-austriacki pisarz żartuje, że surowy klimat kraju, w którym każdy noszony jest płaszcz, czyni materiał do nauki języka ciała.