344 Shares 4512 views

Jarosław Shurupov: biografia, udział w „Dom-2” i życiu osobistym

Nie wiem, kto Yaroslav Shurupov? Być może po prostu nie widzę projekt telewizyjny „Dom-2”. Chciałbyś zobaczyć więcej informacji o tej osobie? Dajemy Ci szansę.

trudne dzieciństwo

Nasz dzisiejszy bohater – Wacława Vengrzhanovsky. Zasłynął dzięki udziałowi w „Dom-2”. Prawdziwe nazwisko tego młodego człowieka – Jarosława Shurupov. Urodził się 12 maja 1981 roku. Jego rodzinnym miastem jest Krasnodar.

W jaki rodzina została wniesiona Jarosław Shurupov? Rodzice zależało mu tylko do 5 lat. Wtedy chłopiec był w sierocińcu. Jego matka i ojciec są żywe, ale przez wiele lat nie zgłosić. Oni nie są zainteresowani losem swego jedynego syna. Tylko ciotka zawsze odwiedził Yaroslav w sierocińcu, przyniósł mu owoce i słodycze. Nasz bohater od dawna uprawiane, ale w głębi serca był dobroduszny i zabawny chłopak. Można powiedzieć, że to było punktem kulminacyjnym infantylizm.

Jarosław Shurupov: biografia do projektu

Po chłopiec skończył liceum, które ukończył z sierocińca, dano mu maleńkim mieszkaniu w Krasnodarze. W życiu, zdobył że urządzenia sprzedać domu i elektroniki na rynku lokalnym. Przychód był niestabilny. Były dni, kiedy Śruby do drewna nie mogli nawet kupić bochenek chleba. Aby przetrwać, facet musiał zbierać na ulicy pustych butelek i zabrać je do specjalnych przedmiotów.

W pewnym momencie, Jaroslav poważnie zainteresowany białej magii i ezoteryki. Czytał literaturę fachową, a następnie przystąpił do wykonywania zawodu. Nawet wtedy, młody człowiek wpadł pod nową nazwą – Wacława. Co to znaczy? Z języka polskiego, nazwa ta jest tłumaczona jako „ukoronowanie”.

Aby zademonstrować swoje niezwykłe zdolności, Yaroslav Shurupov Poszedłem na koncert „Bitwa medium”. Jednak człowiek nie przeszedł pierwszy test odlewu. Pochodzący z Krasnodar, bardzo zdenerwowany. Po tym wszystkim, uważał się potężnym magiem.

Budowanie relacji na „Dom-2”

Jarosław Shurupov, którego biografia widzieliśmy, nie miał doświadczenia z kobietami. Aby zaradzić tej sytuacji, udał się do „Dom-2” na początku 2009 roku. Nasz bohater wyraził sympatię Nade Ermakovoy. Ale ona tylko zaśmiała się na młodego człowieka. Już w pierwszych dniach uczestników zauważył niedojrzałości i naiwności Wacława. Faceci są ciągle żartował niego śmiali się z jego wyglądem.

Vengrzhanovsky rozliczane w miejskich mieszkań z kilka tygodni później Inna Volovicheva. Romans nie. Ona postrzegana Koronę jak brata.

Pierwsza kobieta Jarosława (we wszystkich znaczeniach tego słowa) stał Zhanayim Alybaeva. Z tym jasnym dziewczyna wschodniej wygląd, krótko spotkał. Para ciągle przysięgał, kładę się do walki. Po kolejnej awanturze Jeanne został wydalony z projektu. Wentz martwi, bo jej wyjazdu. Ale pewnego dnia nasz bohater udał się na casting w Rostów nad Donem. Nad projektem, powrócił z nowym wybrańcem – miniatura blondynka Kristina Belova. Ale jej Wacława udało się zbudować silne relacje i długoterminowej.

„Złoty” ślub

Wkrótce życie Jarosława Shurupova pojawiła dużo miłości. Dla projektu przyszedł energiczny piękna Katya Tokarev. W krótkim czasie była w stanie zakochać się w jednym z najbardziej znanych uczestników reality show. W odniesieniu Katie i Korony miał wszystko: gorące pocałunki, straszną walkę, dotykając uznanie i ciekawe spotkanie.

31 grudnia 2011 niezwykła para odegrała ślubu. Narzeczeni byli w złote stroje. Ktoś lubił swój pomysł. Inni, że to było bez smaku.

Po pojawieniu się stempla w paszporcie relacji Katarzyna i Wacława nie zmieniło. Miłośnicy kontynuował skandale i bójek. Po upływie sześciu miesięcy od daty ślubu, oficjalnie rozwiedzeni.

drugie małżeństwo

Nasz bohater opuścił „Dom-2” kilka razy. Mieszkał w Moskwie, pracował w butiku „Schody do Europy.” Następnie z powrotem na reality show. Jednym z ostatnich dziewcząt, facet, z którym do budowania relacji był Katya Korol. W czasie separacji, że wylewa się błota na siebie.

We wrześniu 2015 Ekaterina Korol pojawiła się na planie „Dom-2”. Powiedziała, że wolna i gotowa na związek. W tym czasie projekt był jej były chłopak, Wacława Vengrzhanovsky. Są ciągle trzymają się nawzajem. Wiodący dowiedział się od informacji Shurupova. Okazuje się, Wentz i Katya są uzasadnione mąż i żona. Mają małżeństwa. Tylko dziewczyną (rodem z Ukrainy) chcą szybciej uzyskać obywatelstwo rosyjskie. Więc poprosiła byłego chłopaka jej pomóc w tej sprawie.

Kilka miesięcy temu, Ekaterina Korol Vengrzhanovskiy Ventseslav i złożyła pozew o rozwód. Oni nic nie wiążą.

obecny

Ostatnio Jarosław Shurupov (patrz poniższe zdjęcie) udział w przeniesieniu „Reset” (TNT). styliści i fryzjerzy profesjonalne pracował nad swoim wyglądem. Psycholog Wiktor Ponomarenko pomógł gwieździe „Dom-2”, aby poradzić sobie z wewnętrznymi problemami i kompleksami. W pierwszym tygodniu uczestnictwa w „reset” Wentz odwiedził dentysty którzy włożyli w zębach. Wszystkie koszty są pokrywane przez organizatorów transmisji.

Gdy zmieniony człowiek pojawił się na „Dom-2”, wiele dziewcząt spojrzał na niego innymi oczami. Wyglądał jak prawdziwy macho. Jego zdaniem, nie było diabelstwo. I po rozmowie z psychologiem Wacława zyskał zaufanie.

Na początku września 2016 r Vengrzhanovskogo wysłana do drugiej strony „Domu-2”, znajduje się na Seszelach. Głównymi aktorami są dwa licencjat – Sasha Zadoinov i Barzikov Wania. Dla ich sercu walki 12 seksownych dziewczyn. Nasz bohater ma specjalną misję – musi posiadać konkursy pomóc nowych uczestników w układzie życia na wyspie. Jedna z dziewczynek (Kate Kaufman) wyraził współczucie dla białego maga. Okazuje się, czy mają one związek? Czas pokaże.

Konkludując

Teraz wiesz jak żyć do projektu Jarosław Shurupov, a także jak budować miłość w ramach reality show. On jest jednym z najjaśniejszych i najbardziej niezwykłych uczestników „Dom-2”. Pomimo kruchej budowy ciała i infantylizm, Wentz jest popularny wśród płci przeciwnej.