847 Shares 7493 views

Wartość koloru róż, czyli jak wybrać odpowiedni prezent

Według psychologów, różne odcienie mogą mieć ogromny wpływ na nasz stan emocjonalny, a wpływ ten może być zarówno pozytywne jak i szkodliwe, a czasem nawet śmiertelne.

Uruchomiony ponownie obok kwiaciarni i podziwiając pstrokacizna asortymentu, doszedłem do wniosku, że prawdopodobnie nie kupił ciemne, prawie czarne, tulipany, a ogromnym czerwonym lilia nad moim tonem niż relaks. To jest to czym się pytanie: czy wartość wzrosła kolorów kiedy, powiedzmy, urodziny, ślub lub pamiętnej dacie?

Okazało się, że najbardziej bezpośrednią, a niektóre, choć bardzo niewiele, bukiety prezentowane wyłącznie mężczyźni, a tam są te, które nadają się tylko sprawiedliwszy połowa ludzkości.

Kwiaciarnie uwierzyć, że wartość kolorach róż nie może być uznane za surowe lub kategoryczne. Jednak niektóre z tych zasad to lepiej, aby nie zapomnieć, aby nie dostać jeden w niezręcznej sytuacji, gdy prezent zamiast uśmiechu i radości spowoduje niechęć lub nawet burzę.

Wartość koloru róży. odcienie czerwieni Przede wszystkim chciałbym zauważyć, że byłem zaskoczony, że te kwiaty są brane do wyboru, biorąc pod uwagę nie tylko sytuację lub okazji, ale także wiek kobiety. Oto, na przykład, pąki róży nie może być bardziej odpowiednie, jeśli uczą młodych stworzeń od 14 do 18 lat. Jasnoczerwony – najlepszy prezent dla młodej kobiety 25 lat. Starsze panie, według tradycji, postanowił dać szkarłatne kwiaty, a po 35 latach garnitur bordowy. Jednak wydaje mi się, że taka symbolika jest zbyt uboga do jednych z najbardziej zdumiewających roślin na ziemi, więc weźmy pod uwagę również znaczenie relacji między rozwijającym dawania i otrzymywania prezent:

  1. Bud kolor miłości i pasji – czerwony. Taki prezent mogą być właściwe podczas wir romansu lub miesiąc miodowy. Ponadto kolor ten wyraża zgodę i szacunek, a zatem jest bardzo odpowiednia w przypadku, gdy zdecydujesz się kogoś pogratulować pomyślnego wykonywania pracy lub zakończeniu projektu genialny.
  2. Bordowy i inne, bardziej nasycone kolory są uważane za bardzo szlachetne. Są doskonale nadaje się do dużych uroczystości i świąt, na przykład na rocznicę mojej babci lub starszego pracownika. Bujny bukiet z pewnością stanie się znakiem trwałe piękno.
  3. Delikatne różowe bukiety dać młodym stworzeń, w celu podkreślenia ich młodości, wstydliwy, Przetarg, brak doświadczenia i naiwność. Te kwiaty będzie wielkim darem w przypadku, gdy romans między mężczyzną i kobietą jest w powijakach, poczucie śmiałości i czyste. Jest to pierwszy krok w stronę miłości i pasji.

Wartość wzrosła kolor. odcienie bieli Natychmiast należy zauważyć, że mimo ogromnej popularności białych pączków, zgodnie z tradycją, są one zwykle prezentujemy niewinną dziewczynę, 13-14 lat wcześniej, czy narzeczonych. Choć w dzisiejszym świecie jest to dozwolone, aby dać z siebie wszystko, bez wyjątku, z wyjątkiem, być może, mieszkańcy Japonii, jak w tym kraju, kolor biały jest uważany za pogrzeb.

My, jako symbol szczerości, roztropnością i czystość, są dobrze dostosowane w przypadku jeśli chcemy pogratulować przyjaciela, kolegi, znajomego lub po prostu dzieckiem. Kremowy kwiaty jako część tradycyjnego bukiet ślubny.

Wartość wzrosła kolor. fantazyjne odcienie Ale z żółtych roślin trzeba być ostrożnym, ponieważ wiadomo, że kolor słońca, co dziwne – to kolor niewierność i separacji. Prawdopodobnie trzeba więcej niż jeden raz, aby myśleć przed dokonaniem prezent dla ukochanej kobiety lub żona. Będzie to właściwe tylko wtedy, gdy wiem, preferencje smakowe bliskiej osoby.

Jaki kolor róż lepiej obecnych pracowników lub współpracownikami? Kwiaciarnie w jednym głosem mówią: „Coral lub pomarańczowy!”. Dlatego te? Uważa się, że ten odcień jest odpowiedni kobiety aktywne i celowe.