818 Shares 3902 views

Bantik origami: schemat

Najstarsza sztuka tworzenia papieru o różnych postaciach nazywa się origami. Rozwijanie i doskonalenie sztuki starożytnej łączyło różne techniki. Obecnie, przy ich pomocy, można tworzyć wszelkiego rodzaju doskonałe rzemiosło. Mogą to być zarówno klasyczne kwiaty, jak i figurki różnych zwierząt.

Czytając ten artykuł, dowiesz się, jak zrobić łuk origami. A także upewnij się, czy jest to proste w obsłudze, czyniąc ten niezwykły papier i delikatnie zaskoczyć krewnych i krewnych. Zdolność do tworzenia origami z łuku jest przydatna zarówno dla dekoracji pomysłów, jak i zdobienia prezentu na wakacje. Zacznijmy od pysznego kreacji własnymi rękami!

Bow origami z wstążkami

Większość ludzi chciałaby mieć w swoim arsenale jasne i stylowe akcesorium, ale nie każdy ma umiejętności i wiedzę, aby skutecznie przetłumaczyć żądane rzeczy. W rzeczywistości wystarczy tylko zrobić papier z origami. Poniższy schemat będzie Twoim niezastąpionym asystentem. Co zaskakujące, nawet ten nowicjusz poradzi sobie z tą techniką.

Weź zwykły arkusz papieru A4. Zginanie po przekątnej, odcięcie nadmiaru papieru. Zostaw kwadratową kartkę na pół, a następnie rozwiń.

Następnie podwoj się ponownie w przeciwnym kierunku i wyprostuj ponownie. Następnie złożyć, łącząc dwa przeciwległe kąty, rozwinąć i wyrównać dwa przeciwne kąty. Powinieneś dostać arkusz gwiazdy z liniami zagięciami. Teraz należy zagiąć arkusz rombem wzdłuż linii zagięcia. Łączymy wszystkie naroża ze sobą, wskazując w stronę przodu dziobu.
Następnie zagnij narożnik otrzymanego diamentu do środka arkusza kwadratowego. Rozłożone, otrzymasz dodatkowe linie fałd w środku. Zacznij wyginać wzdłuż tych linii kwadrat, który pojawił się w środku arkusza i owinąć fałdy rozbieżne od jego rogów.

Następnie dodaj romb tak, jak w poprzednim kroku. Musisz zwinąć arkusz, ale już na środku arkusza, musisz zagiąć się w głębokość małego kwadratu. Teraz z jednej strony skręcaj powstałe krawędzie, a następnie obróć i wygnij drugą stronę. Znowu rozwinąć otrzymaną część. Odwróć to, co się stało, na zewnątrz.

Teraz trzeba wyciąć wygięte krawędzie z ukośnymi liniami, do środka linii zagięcia. Następnie zgnij czwartą część arkusza i zgnij krawędzie do linii przechodzącej przez środek. Następnie zagnij drugą stronę i zginaj przeciwległe krawędzie linii do środka. Części, które już wyginałeś, aby zginać te narożniki i pozostawić je wygięte w jednym kierunku. Podziel te krawędzie w kierunku siebie nawzajem. I odwróć rzemiosło. Krawędzie rogów muszą być zgięte, nakładając naroża do środka dziobu. Następnie należy ukryć rogaty pod środkiem. W ostatnim kroku, wystarczy wyciąć kąt naroża szczegółów pod łukiem. Origami łuku jest gotowy.
W procesie tworzenia arcydzieła, program pomoże. Origami-łuk jest wystarczająco prosty. Na podstawie szczegółowego opisu możemy stwierdzić, że jest to prosta i fascynująca okupacja.

Papier do rzemiosła

Wystarczy przygotować papier do łuku i nożyczek. W tym celu nie musisz używać specjalnego papieru do origami. Dopuszcza się używanie kolorowych stron jakiegokolwiek błyszczącego magazynu. Ta opcja pozwoli uniknąć wyjątkowego smaku. Ciekawe, że najczęściej spotykają się z gazetami. Dobrym rozwiązaniem dla rzemiosła będzie zwykły cienki papier jednostronny. Niezależnie od materiału, z którego korzystasz, na pewno dostaniesz piękny łuk origami.

Zastosowanie

Piękny łuk, możesz ozdobić każdy prezent: bonbonniere na słodycze, tort lub kartkę pocztową. Może to być ciekawy spinacz do włosów lub broszka. Również łuk może ozdobić lustro lub ramę do zdjęć, doniczkę. Aby ozdobić prezent prezentujący prezent, wystarczy go wkleić do pudełka, używając dwustronnej taśmy klejącej. Wykonane łyżki origami wyglądają pięknie, zdobią opakowanie i emanują ciepło serca.

Wnioski

Bunny origami to tylko jedna z opcji, która może być zrobiona z papieru. Istnieje wiele różnych odmian papieru, które można wykorzystać do dekoracji. Na dziś szczególne znaczenie nabyto przez samochody. Wystarczy powiedzieć, że nie tylko ozdobią dom, czynią go bardziej komfortowymi, ale także stać się manifestacją ciepła i miłości do bliskich i drogich ludzi.