850 Shares 3330 views

dzieci przeciwgorączkowe paracetamolu „”, instrukcje użytkowania

Bólu lub wysokiej temperatury, nikt nie jest odporny, a jeszcze bardziej dzieckiem. Często objawy te występują na tle zimnych lub chorób wirusowych. W większości przypadków, muszą być usunięte, zwłaszcza jeśli dziecko ma gorączkę powyżej 38 stopni. Przygotowania do tego jest wiele, ale jednym z najbezpieczniejszych leków jest uważany za „Paracetamol” dzieci, na wniosek, do którego dyspozycja dotyczy go do non-narkotycznym środkiem przeciwbólowym.

Występuje w postaci tabletek nie zalecanych osobom w wieku poniżej 6 lat, i zawiesin, które można podawać od 3 miesięcy. Lekarze zalecają funkcji w różnych zespołach bólowych etymology i podwyższonej temperatury ciała. Czasami lekarze znaczy w wyznaczonym poszczepiennej reakcji. Przed zastosowaniem leku w leczeniu „paracetamol” dzieci, instrukcja obsługi zaleca przejrzenie przeciwwskazań, w tym nadwrażliwość na składniki. Nie przepisać leki, jeśli istnieje historia poważnych naruszeń wątroby i nerek oraz chorób krwi.

Kompozycja środka leczniczego zawiera środek czynny, paracetamol. Oprócz tego, w zależności od formy uwalnianiu są obecne różne adiuwanty.

W niektórych przypadkach zalecane paracetamolu zawierające świece. Dla dzieci, ta forma jest najbardziej wygodne, ponieważ dziecko może wypluć całkowicie lub częściowo syrop, dlatego rodzice nie wiedzą, ile wziął lek. Dla dorosłych i młodzieży jest lepiej wybrać tabletki musujące. Medycyna „paracetamol” (syrop dla dzieci) wyznaczają dziecko starsze niż 3 miesiące. Można go dodać w odpowiednich ilościach w butelki z wodą lub herbaty. Jednak szczątki powinny być odrzucone, ponieważ staną się one bezużyteczne w czasie następnej wizyty.

Lek ten może powodować działania niepożądane. Czasami mogą wystąpić nudności lub wymioty, rezey w brzuchu. Przewlekłe podawanie dawki przekraczającej zalecane, mogą pojawić się problemy wynikające z zaburzeniami czynności wątroby. W niektórych przypadkach, reakcje alergiczne występuje. Jeżeli którykolwiek z nieprzyjemnych objawów nadal pojawił, to lek należy odstawić, to jest konieczne, aby zobaczyć się ze specjalistą.

Lek „Paracetamol” instrukcje dla dzieci do stosowania nie zaleca się przyjmować w połączeniu z innymi przeciwgorączkowe. W tym przypadku, jeśli lek nie daje pożądanego efektu, konieczne jest, aby skonsultować się z lekarzem.

W przypadku przedawkowania z pierwszych objawów dziennych takie jak nudności, bladość skóry, ból. W takich przypadkach zalecić płukanie żołądka; można pić węgiel aktywowany. Dalsze leczenie jest objawowe.

Jeśli lekarz nie przepisze inaczej, lek „Paracetamol” Instrukcja dzieci zaleca stosowanie następująco. Do roku dzieci otrzymujących 2,5 ml syropu, zawierające 60 mg substancji czynnej. Dzieci w wieku poniżej sześciu lat mogą brać 5 ml, a starsze dziecko – do 10 ml. Stosowanie leków takich jak leki przeciwgorączkowe nie powinna przekraczać trzech, jak również środek przeciwbólowy – pięć dni.

Lek zaczyna działać stosunkowo szybko po użyciu. W tym przypadku, objawy mogą zniknąć do 8 godzin. Odstępy pomiędzy podawaniem leku powinna wynosić co najmniej 4-6 godzin.

Jeśli lek jest stosowany w postaci syropu, zaleca się, aby wziąć na łyżce pomiarowego specjalny dawki, która jest dołączona do zestawu. Wypłata środków w nerkach, a także inne produkty sprzęgania. Przewlekłe podawanie leku jest niezbędne w celu monitorowania klinicznego obrazu krwi i stan wątroby.