507 Shares 1077 views

Tatyana Ivanenko: krótka biografia, filmografia i życie osobiste. Włodzimierz Wysocki i Tatyana Ivanenko

Piękny, uroczy, miły, inteligentny, utalentowany … wszystko to chwalić godne Tatyana Ivanenko – aktorka teatralna i filmowa. Co było życie tej niezwykłej kobiety? Kwestia ta zostanie omówiona w artykule.

Ivanenko TA: biografia

Aktorka i Ivanenko Tatyana Vasilevna urodził się 31 grudnia 1941 w Moskwie. Młoda piękna z dziecięcych marzeń o zostaniu aktorką. Jej marzenie się spełniło, weszła nazwę Shchukin Theatre School, ale uczyłem się tam tylko rok. Potem postanowił zapisać się VGIK. Była sukces w swój cel i została zapisana w tej szkole, zakończył ją pod kierunkiem Babochkin. Młoda aktorka, głównie na wizualnej atrakcyjności i piękna, została zaproszona do stałej pracy w Teatrze Małym, ale on stanowczo odmówił Tatiana, jak marzył tylko Teatru Taganka. I to marzenie dziewczyny bardzo prostolinijny. Tatyana Ivanenko podjął pracę w Teatrze Taganka jako aktorka w 1966 roku.

T. Ivanenko i Taganka Teatr

W Tagance Teatr Tatiana spotkał się Władimir Wysocki, który pracował tam stosunkowo niedawno, tylko coś, przez dwa lata, ale to jest szybko zyskuje na popularności ze względu na jego niezwykły dar artystycznego i charyzmatu. Tatyana Ivanenko – zdjęcia aktorki, które można zobaczyć na papierze – bardzo atrakcyjną kobietą, z tym, że jest niemożliwe, aby nie zgodzić. Nie jest zaskakujące, że młodzi ludzie zostali wyciągnąć do siebie i szybko znaleźli wspólny język.

Tatyana Ivanenko związek z jej legalnego męża

W momencie rejestracji w pracowników Państwowego Teatru Taganka Tatyana oficjalnie małżeństwem. Jej mąż, Wiktor, kochał swoją żonę, w każdy sposób holil i cenionych, obciążenia z prezentami prezentów. Dzięki niesamowitej wysiłku zajęło się jej rzadkich i rzadkich produktów spożywczych. Przywiózł je przed wyjazdem za granicę. Victor był udany jeden z akrobata cyrkowy. Tatyana Ivanenko świadomi swojej władzy nad człowiekiem, wiedział, że dla niej zrobi niczego, więc bardzo zadowoleni z tej miłości i jej położenie. Ale wkrótce jednym z występów Wiktora zakończyła się tragicznie. Padł bardzo źle, na twarzy nogą od krzesła, powodując boli oczy. Po tym Tatiana Ivanenko oficjalnie powiedział mu, że idzie do Władimira Wysockiego.

Włodzimierz Wysocki, Tatyana Ivanenko – rozwój stosunków

Dyrektor Pavel Lyubimov uznał, że specjalne talenty Tatiana nie posiadał. Jego cechą był tylko piękny wygląd, ale jako aktorka, w innym scenariuszu, umieść to ledwie udało się. I tylko dlatego, że był to ulubiony reżyser, Ivanenko przyjął główną rolę w filmie, gdzie zagrała przebiegły uwodzicielki. Reżyser przyznał, że, być może, była to jedna z najlepszych ról odgrywanych przez Tatyana Ivanenko, że ten obraz wpisuje ją tylko to, co nam potrzebne. W ogóle, Tatiana był postrzegany przez wielu tylko jako piękna dziewczyna, nawet bardzo piękna, ale to piękno nie zostało poparte treścią wewnętrznego.

Twierdził, że współcześni Tatyana Ivanenko bardzo pozytywny wpływ na swojego kochanka, że kiedy pomagał mu się z okresami picia, zabrał go do swojego mieszkania i opiekował się nim. Pozytywny wpływ na Władimira Wysockiego nawet obchodził wtedy żona Ludmiła Abramova prawnego, który dał wielki artysta dwóch synów. Tatiana Vladimir potrzebne absolutnie nic, nawet w stanie skrajnego upojenia.

Włodzimierz Wysocki i Marina Vlady

Ale, oczywiście, więc nie trwa wiecznie. Wszyscy zgodzili się, że w wielu przypadkach życiowych, pamiętnego spotkania. Tatyana Ivanenko, Wysocki, a także towarzystwo swoich znajomych raz zebrane w mieszkaniu ich wspólnego przyjaciela, francuskiego dziennikarza Maksa Leona. I pomimo tego, że Wysocki nie przyszedł do jednego między nim a Marina Vlady, który również został zaproszony na spotkanie jako gość odwiedzić, złamał sympatię. Skończyło wszystko showdown. Tatiana chłostać brud, przed opuszczeniem Wysocki obiecał wycofać wszystkie Teatru Taganka i podane do każdego człowieka bez wyjątku, tylko dlatego, że on to zrobił. Kobieta spalona żal i chęć pomszczenia złą kochanka.

Dalsze relacje Tatyana Ivanenko i Władimir Wysocki

Wkrótce stało się jasne, że wielki bard dokonał wyboru na rzecz Marina Vlady. Małżeństwo pomiędzy nimi została podpisana 1 grudnia 1970. Jednak Władimir Wysocki jest często postrzegane w towarzystwie Tatyany Ivanenko. Nadal spędzony razem czas, wyjazd razem na objeździe teatralnej w różnych miastach i regionach Związku Radzieckiego. Często pojawiają się razem na imprezach publicznych.

Vladimira Vysotskogo córka Anastazja

W pewnym momencie, aktorka chciała prosty żeński szczęście i dziecko z mężczyzną, którego kochała. Urodziła córkę, Anastasia, nie ukrywając dziecko od Wysockiego. W pewnym momencie chciała bard uznał dziecko i nagrał go pod własnym nazwiskiem, ale Wysocki nie, bo rozumie, że ze względu na nieślubne dziecko może on nasilać problemy z rządu i był tak z to nie jest sprzeczne. Oni Tatyana Ivanenko długo twierdził, i nie mógł dojść do kompromisu, a Ivanenko nie poddał się i nie uznają prawdę Wysockiego. Niemniej jednak, pomógł jej i dziecka, ale robił to w tajemnicy. Mówiono, że chce rozwodu Wysocki i Marina Vlady i poślubić Ivanenko, ale tak się nie stało. Teraz o Anastazji bardzo niewiele wiadomo. Absolwentka Uniwersytetu Moskiewskiego, stał się specjalistą w zakresie języka francuskiego i pracował przez pewien czas na kanale „Kultura”. W tej chwili, wyszła za mąż i urodziła córkę, Arina. O jego pochodzenia stara się zapomnieć.

pochłaniająca wszystko miłość

Tatyana Ivanenko i pozostał głównym kobietę na całe życie Vladimira Semenovicha Vysotskogo. ona po prostu wziął go za to, co to jest, jestem zawsze gotowy do pomocy. Nauki o swojej następnej walce pitnej, a Wysocki miał poważne problemy z alkoholem, rzuciła się na niego, co doprowadziło go do porządku, może on być w jakimkolwiek stanie, dbał o niego, karmiły, nie wymawiając nigdy pojedynczy obraźliwych lub pejoratywny , Teraz rzadko można znaleźć kobietę, która jest tak rozpuszczony w człowieka, który robi wszystko, aby uczynić go szczęśliwym i wygodne, jak to możliwe. I jako jego prawowitego żona Marina Vlady, nauczyła tylko o objadania się, pobiegł z mężem na imprezę, rzucając go samodzielnie lub w towarzystwie pijanych przyjaciół. Sam Wysocki wiedział, że małżeństwo z Marina Vlady – zbyt publiczny, który leżał wyłącznie szokując publiczność. To dlatego, że nie z nią rozwieść z powodu ich stosunku do poniższego wielomilionowego tłumu.

Wysocki wiedział, że boli Tatianę, dręczony sobie wyrzuty sumienia , kiedy, będąc we łzach, nazwał go w nocy. Vladimir sobie sprawę, że nie może poradzić sobie ze swoim uzależnieniem od alkoholu. Jest również wspomnieć, że on – człowiek posiadający niezwykłą energię, która w niewytłumaczalny sposób działał na kobiety, którzy posiadają prawie zaproponował mu ślub, wrzucił do skrzynki obrączki, notatek i kart z pasji deklaracji miłości. Wysocki znał go tak szalenie popularny nie jest najlepszy sposób wpływa na jego relacje z Tatyana Ivanenko, więc był jej wdzięczny, być może, tylko jej, że bardzo lubiłem, ale postanowił uratować ją od siebie.

Krewni i przyjaciele Wysockiego wdzięczny za to, że po śmierci Władimira Semenovich Tatyana Ivanenko i córka Vysotskogo Anastasiya nie zarobić na brudnych artykułów prasowych, a nie smakować szczegóły. Tatiana nie szokować publiczność, która była w ścisłym związku z samego Władimira Wysockiego. W pewnym momencie, gazeta opublikowała wywiad o nieślubne córki Włodzimierza Wysockiego. Tatiana złożony dla dziennikarzy tej gazety do sądu i wygrał sprawę, ponieważ nie daje żadnych wywiadów.

Tatyana Ivanenko: Filmografia

Filmy, które ulubionych T. Ivanenko, nie tak dużo. Oto najważniejsze z nich:

  • "Przed dniem" (główna rola, Gal), 1970.
  • "Uwaga, Tsunami" (Irina), 1969.
  • „Były dwa towarzysze” (kamea), 1968.
  • "Czas, do przodu!" (Kamea), 1965.

To takie trudne losy żeński Tatyana Ivanenko. To naprawdę jest silną kobietą, wierny do swoich uczuć i przekonań. I to może być przedmiotem zazdrości wielu!