869 Shares 6859 views

Jak rysować minion pięknie na scenach?

Wielu ludzi interesuje się, jak wyciągnąć miniony krok po kroku. Nie ma nic łatwiejszego. Najpierw sprawdźmy, kim są słudzy. Są to żółte bezkształtne stworzenia z kreskówki "Ugly I". Według legendy, są to sztucznie wykonane roboty, które wynalazł szalony naukowiec. Jedzą, pić smaczne napoje bezalkoholowe i spać przez cały dzień. Ponadto, po prostu uwielbiają żartować i często bić się nawzajem.

Do tego są kochane przez wszystkich widzów, od najmłodszych po dorosłe. Ich dowcipy są dość proste, wystarczy na śmiech, a nie myśleć. Są najzabawniejszą częścią kreskówki. To dzięki temu, że są tak zabawni, po obejrzeniu każdego chce wiedzieć, jak stopniowo skończyć minę.

Czego potrzebujesz?

Do tego potrzebny jest drobnoziarnisty papier do akwareli, prostych i akwarelowych ołówków, pralki. Syntetyczna okrągła szczotka, na przykład nr 1, ale można wybrać więcej. Dwie puszki z wodą. Ołówki są pożądane, aby firmy Kooh-i-noor miały numery 34, 33, 17, 16, 28 i 3. A teraz, kiedy mamy wszystkie dodatki dla naszej kreatywności, nie mamy wyboru, tylko rysować krok po kroku. To jest łatwe, jeśli postępujesz zgodnie z wyraźną instrukcją.

Jak narysować krok po kroku miniony krok po kroku

Krok 1

W tym charakterze należy wziąć pod uwagę proste formy. Na przykład pnia miników wygląda jak prostokąt o zaokrąglonych krawędziach. Narysuj prostą ołówkową formę główną, a następnie resztę szczegółów – okulary, dłonie i stopy. Nie martw się, jeśli masz dodatkowe linie, można je łatwo usunąć za pomocą gumki.

Krok 2

Potem znowu, używając prostego ołówka, śledzimy główny kontur. Kończymy resztę małych rzeczy – usta, oczy, kostiumy i włosy. Usuwamy niepożądane linie gumką. To był prosty rysunek liniowy. Oto jak narysować minion w ołówku w etapach. Następnie przystąpimy do barwienia.

Krok 3

Bierzemy żółty kolor dla ciała miniona. Niebieskie ubrania, lekko buty i rękawiczki. Kolor jasno ochry wynosi 28 – nakładamy na oczy za okularami. Wtedy my dunk szczoteczka do wody, lekko, zupełnie kawałek. Rozmycie kolorów. Jeśli jest dużo wody, mogą powstać brzydkie plamy, więc nie przesadzaj. Wystarczy, aby wszystkie części były monotonne.

Krok 4

Dajemy rysunek trochę suche i zabarwione. Oczy miniona, jak również cienie wewnątrz okularów, są malowane w ciemnobrązowym kolorze. Na niebiesko oznaczamy cienie. Czarny rysuje wszystkie małe detale i trochę cieni, przyciski, napis na kieszeni, buty i rękawiczki.

Krok 5

Końcowy etap. Niebieskie i czarne są elementami okularów. Dokładnie powtarzać podkreśla nie szuka, nie jest to konieczne. Klikając na czarne ołówek dostajemy cienie i niebieskie oznaczają metalową blask. Na głowie wyznaczamy kilka włosów. Farba uczniów. W niebiesko-szarym ołówku narysować cienie. Mały nacisk na dolną wargę. Aby przejście do cienia nie wyglądało surowe, potrzebny jest drugi słoik, w którym zmoczemy pędzel i rozmycie obrazu.

Oto jak narysować ministra w etapach. Nic skomplikowanego. Dare!