392 Shares 6218 views

Krok po kroku tutorial: Jak zrobić pudełko z papieru

To nie zawsze jest w zasięgu ręki jest dość pewne pole rozmiar dla konkretnych potrzeb. Na przykład, byłoby dobrze, aby jej starannie złożone małym skarbem, podzielony na przedziały rękawice, skarpety, spinki do włosów, szaliki lub wydania prezent. Dlatego wiedząc, jak zrobić pudełko z papieru, warto!

krok 1

Weź kwadratową kartkę papieru. Ostrożnie złóż go na pół po przekątnej dokładnie. Najpierw z jednej strony, a następnie z drugiej strony. Rozwiń arkusz.

krok 2

Złożyć arkusz na pół poziomo. Znowu go rozwinąć. Aby uzyskać najlepsze wyniki w rozwiązywaniu prostych problemów jak zrobić pudełko z papieru, złóż obrabiany przedmiot musi być starannie, za każdym razem dokładnie wyrównując krawędzie od rogu do rogu.

etap 3,

Powtórzyć dla składane, ale w pozycji pionowej.

krok 4

Na tym etapie lekcji, jak zrobić pudełko z papieru, trzeba mieć listę z linii przecięcia krotnie dokładnie w centrum.

krok 5

Krotnie kolejno wszystkie 4 rogi do środka placu, gdzie zbiegają się linie z owczarni.

krok 6

Górną połowę otrzymanej formy wstępnej do składania na pół.

krok 7

Powtórz tę samą operację, ale z dolnej połowie.

krok 8

Krotnie połówki i uwalniania dwóch przeciwległych rogach, jak przedstawiono poniżej:

etap 9

Skręć w składany arkusz o 90 stopni.

krok 10

Krotnie górną krawędź przedmiotu obrabianego do współdziałania środek.

krok 11

Krotnie dolnego brzegu do środka, tak jak w poprzednim etapie.

krok 12

Do tej pory lekcja origami i opis procesu, jak zrobić pudełko z papieru, wyglądał dość daleko od wyniku końcowego. Ale na tym etapie lekcji wreszcie pole człowieka znajdzie „boki”. Aby to zrobić, lekko otwarte tylko kawałek papieru składany 90 stopni.

krok 13

Podnieść otwarty koniec, jednocześnie naciskając na rogach, jak pokazano na rysunku, aż do kolejnego „bocznych” pudełek.

krok 14

Obniżyć górny róg tak, że było dokładnie w środku podstawy wyrobu papieru.

krok 15

Powtórz po drugiej stronie działaniu kroki №№ 13 i 14.

krok 16

Ten krok jest opcjonalny, ale w razie potrzeby może być zatrzymany na dolnych rogach pól wznoszących. Gotowe!

Aby pokrywę skrzynki, trzeba wziąć kwadrat papieru do 4 mm więcej niż poprzedni, i złóż go w ten sam sposób. Następnie połączyć dwie części, a masz pod ręką będzie kompletna pudełko z pokrywką. Teraz już wiesz, jak zrobić pudełko. jest wykonana z kartonu, oczywiście, będzie silniejsza. Reprezentacyjny pole powinno być w kolorze. Jasne lub stonowane kolory – w zależności od przypadku.

To może wywołać produkcję pudełek Państwo dowiedzieć się jak zrobić wazon z papieru rękoma, kloszem lub innych ciekawych rzeczy. Nie zapomnij, aby zaangażować dzieci w produkcji gadżetów. zajęcia ogólne – to nie tylko szkolenia przydatne i interesujące, ale także niezapomniane chwile komunikacji.