413 Shares 4768 views

stosunki seksualne poza małżeństwem. Gdy trzeci nie nadmiar

Idąc do ołtarza, para przysiąc wierność siebie. Religia chrześcijańska jest dostosowana raczej kategorycznie, oceniającym cudzołóstwo grzech śmiertelny. Jednak zakazany owoc jest jeszcze słodsza. Istnieje kilka mężczyźni, którzy nie zmieniły swoich mężów co najmniej raz. Jeśli jednak pamiętać, jak wiele żartów poświęcona sytuacji „mąż wraca z podróży służbowej …”, gdy staje się jasne, że damy im do tego nie przyznają.

Niestety, wiele par lojalność wydaje się zupełnie nieznośny ciężar. „Życie jest zbyt długi, aby być ograniczone tylko do jednej miłości” – bardzo trafnie zauważył jeden z mistrzów. Spróbujmy teraz spojrzeć na zdradę z optymistycznego punktu widzenia i spojrzeć na tę sytuację, pozytywne strony.

Jak dziwne, jak się wydaje, jego zalety to nawet tutaj. Doświadczony Lovelace żart, że dobry „lewicowy” umacnia małżeństwo. W odniesieniu do przedstawicieli silniejszej płci jest w 100% prawdziwe. Mężczyźni rzadko mylić seksu i związków. Są one nic, aby zapobiec kobietę kochać szczerze i namiętnie ma swoją dziewczyną. I zadowolenie pragnień na stronie często daje nowe kolory swojego życia ze stałym partnerem.

Pragnę zauważyć, że nie chodzi tu o rozwiązłość, prawie naprzeciwko drugiej połowie. (W tym przypadku, nie jest brak szacunku i lekceważenie dla bliskiej osoby). Jednak mogą wystąpić oszustwa, na przykład, na wakacjach. O tym romansie jego żona jest mało prawdopodobne, aby mieć świadomość, a zatem jej uczucia nie zranić. Silny pół zyskają większą pewność w ich męskości i odparcia.

Dla mężczyzn, dla których stosunki seksualne są na stronie rodzaju dopingu nie jest tak mało. I, co dziwne, doczekała złoty ślub z kobietą, pomagając im niewierność.

Teraz porozmawiajmy o innej sytuacji, która nie jest też rzadkością. Żona przez lata platted przytulne gniazdo, przyzwyczailiśmy się do siebie nawzajem. Są wygodne, aby żyć na tym samym terytorium, ale wierzę, że obie płci w stosunkach między małżonkami nie jest krytyczna. Byłbyś zaskoczony, ale te rodziny dosyć (ja osobiście znam co najmniej cztery pary). W tym przypadku, może nawet małżonkowie zgadzają się, że ich potrzeb na boku. Można argumentować, że małżeństwo nie ma prawa istnieć bez miłości, i będzie źle. Każdy model relacji jest dobre, jeśli to sprawia, że zarówno zadowolony.

Psychologowie uważają, że dla kobiety seks na boku dużo bardziej niebezpieczny niż mężczyźni. Trudno polemizować z faktem, że kobiety – będąc emocjonalne i żywych uczuć. Ale wiele kobiet dziś nie widzę nic złego w seksie zaspokojenia. O każdej miłości i uczucia, nawet mowy nie ma. Jednak zainteresowanie płci przeciwnej dla pań – zawsze zachętą do samodoskonalenia. Ponadto zaufanie kobiet w ich własnej atrakcyjności zawsze sprawia, że stosunki seksualne w kilku bardziej żywe.

Do góry go, chciałbym poruszyć następujące tematy: seks na boku jako zemsty za zdradę partnera. Raz w trudnej sytuacji, wiele osób nie wie, co zrobić. Z jednej strony, aby zniszczyć rodzinę z powodu kampanii drugiej połowie z „lewej” nie chcą. Z drugiej strony – nie ma siły do przebaczenia. Często zdarza się, wiedząc, ludzie powinni odpowiedzieć na męża lub żony w tym samym, a problem zostanie rozwiązany natychmiast.

To na pewno pomaga, ta metoda nie jest dla każdego. Wiele zależy od charakteru obrażonego partii. Ale ludzie, którzy uważają, że oszukiwanie partnera daje im prawo do „left” – nie za mało. W tym przypadku para wymianie „uprzejmości” nadal współistnieć, jak gdyby nic się nie stało. Ponadto, umieszczając siebie w drugiej osobie, zaczynają lepiej zrozumieć motywy jego postępowania. Ale nie zapominajcie, że „kwestia zemsty” musi pozostać ściśle prywatny. Aby udostępnić tę tajemnicę z nikim nie być.