510 Shares 906 views

Jak uzyskać dodatkowy dochód: 31 prawdziwa historia

Twój dochód nie musi być ograniczona do wynagrodzenia. I nie ma lepszego sposobu, aby dowiedzieć się, jak uzyskać dodatkowy dochód, niż tych, którzy są już skuteczne. Poniżej przedstawiamy ich końcówki.

Psami

„Idę z psem. Zarabiam trzysta miesięcznie na spacer jedną godzinę każdego dnia przez tydzień z jednym psem. Można prosić o więcej, ale lepiej ograniczyć 20 dolarów za podróż. "

Zbieranie rzeczy na musorok

„Kiedy miałem 20 lat, byłem na polowanie na rzeczy kosza obok studentów schronisko, kiedy zsunął się. Pobrałem swój samochód różne rzeczy, a następnie ułożone na sprzedaż. "

odsprzedaży

„Idę do sklepów i lombardach i patrząc na rzeczy, które mogą być odsprzedawane. Raz kupiłem dla dwudziestu skanera, który mógłby odsprzedać za 600 $ "

Nauczanie dzieci

„Uczę dzieci. Pytam od $ 20 do $ 50 na godzinę w zależności od klienta, temat i innych czynników. "

inny

„Spójrz w sekcji” Inne”, przy poszukiwaniu pracy. Można, na przykład, aby pomóc ludziom, aby przenieść lub uporządkowania ich patio. "

pielęgniarka

„Siedząc z dziećmi – to najprostsze pieniądze w moim życiu. Jeśli masz szczęście, dzieci będą po prostu spać przez większość czasu, ale będzie siedzieć i nic nie robić. "

Odsprzedaży darmowych rzeczy

„Mój przyjaciel i ja siedzieliśmy na miejscu, gdzie kupowane i sprzedawane rzeczy, szukać wniosków o konkretnych rzeczy, a potem je znaleźć w sekcji” Usługi „i sprzedać po niskiej cenie.”

zdjęcie

„Robię fotografię, a ludzie płacą mi od 50 do 100 $ za godzinę sesji zdjęciowej. Trzeba będzie ciężko pracować, ale jeśli się uda, to będziesz w stanie bardzo szybko odzyskać swoje inwestycje. "

koszenie trawnika

„I koszenie trawników. Robię tylko te trawniki, które są w moim bloku, zanim będą mogły chodzić. Na dobry tydzień, można zarobić nawet do czterystu, jeśli wziąć 25 $ za trawniku. "

Złożenie plazma

„Dostawa osoczu może wyprodukować od 250 do 350 dolarów miesięcznie, jeśli iść dwa razy w tygodniu. Trzeba spędzić trzy godziny w tygodniu. "

Przyjdź i zobacz reklamę polls

„Jeśli wiesz, gdzie szukać, można zarobić od 40 do 300 dolarów miesięcznie, aby wypełnić kwestionariusz i pominie reklamy.”

Stwórz witryn wiki

„Kiedy światło pada grę, która mnie interesuje, mogę zarejestrować domenę na swoim wiki. I rzeczywiście stworzyć stronę internetową, ale reklama może zarobić nie więcej niż 50 $ miesięcznie. Ale zainteresowani mogą ci kupić domenę, na przykład, jeden taki plac, I sprzedany za 1.000 $. "

Weź studentów zagranicznych

„Akceptuję studentów zagranicznych w domu i zarabiać na nim pięciuset miesięcznie.”

krawężniki farby

„Kup farby i pędzle i przejść od domu do domu, oferując malować krawężniki. Możesz łatwo zarobić nawet 50 dolarów na godzinę. "

Pracować na Amazon

„Godzinę tutaj, godziny tam i co tydzień w mojej kieszeni, istnieją dodatkowe 50 dolarów.”

edytować podcastów

„Raz w tygodniu biorę sprzęt i materiały do nagrywania, a następnie edytować je. Na początku zrobiłem to pracy, ale teraz zarabiać około 100 dolarów na jednym podcast ".

Administrator w sieciach społecznościowych

„Jestem administratorem kilku stron na” Facebooku „i rachunków w” Twitter ". Zarabiam około 500 dolarów miesięcznie. "

Sprzedaż „Lego”

„Mogę kupić zestaw” Lego „na sprzedaż, a następnie zdemontowany i sprzedany w częściach, zarabiając około $ 800 A miesiąc po kosztach”.

produkcji mebli

„Robię meble z palet drewnianych i innych rzeczy, które znajdują się na ulicy, a następnie sprzedają je do sieci.”

Tworzenie stron internetowych

„Zarabiam od jednego do dwóch tysięcy dolarów, tworzenia prostych stron”.

Maszyna do golfa

„Prowadzę kurs maszyny. Ponad 11 razy w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, zarobiłem $ 1.300. "

Analizy i badania

„Jeśli mieszkasz w pobliżu dużego uniwersytetu, nie może być laboratorium, które będą płacić za udział w różnych eksperymentach.”

Tworzenie aplikacji

„I stworzył aplikację, która przynosi mi około $ 150 Za miesiąc i praktycznie nie wymaga częścią mnie.”

być sędzia

„I pracował jako sędzia w grach softball i baseball. Dla jednej gry, która trwa godzinę, mam $ 30. "

dostawa pizzy

„Jestem inżynierem, ale zarobić Deliveryman pizzy. Można zarobić od 75 do 150 dolarów dziennie w sposób nieregularny. "

mediacja

„Utwórz stronę internetową, wybrać listę elementów, które Cię interesują, a oferta dla swoich klientów. Kiedy kupić produkt, przejdź do producenta i kupić ten produkt, odsprzedając go do klienta, pozostawiając sobie różnicę. "

wsparcie

„Pracuję w pomocy technicznej i zarobić 900 $ miesięcznie. Przez większość czasu jestem po prostu dostępne i nie działają w tym samym czasie zrobić to w domu, tak że dochód jest bardzo dobra. "

rysować komiksy

„Rysowanie karykatur zdarzeń. Rysownik zarabia 100-150 dolarów za godzinę. "

Nakręć film z YouTube

„Czy film na YouTube. Zrobiłem trzy filmy, a każdy dzień zyski od 100 do 300 opinii, że daje mi 10-15 $ miesięcznie dochodu pasywnego ".

Pracować na planie

Jeśli jesteś w mieście tworzenia filmu, można wykonać brudną robotę. Musimy pracować długo i ciężko, ale dzień można zarobić do $ 200. "

piec ciasta

„Robię i dekorowania tortów w swoim wolnym czasie, a jeśli Ci się spodoba, wówczas praca będzie tylko przyjemnością.”