154 Shares 6807 views

Co warto zobaczyć w Odessie, koniecznie?

Black Sea Babilon, perła na morze, miasta-bohatera! Odessa jest tak piękne i atrakcyjne, że nie pozostawia nikogo obojętnym. Każdy chce mieć pewność, aby odwiedzić ten ośrodek, wzdłuż jego szerokimi alejami, aby poczuć jego uroczą atmosferę. morze smak w ustach i unikalnych brzmień dać miastu uroku. I wiesz, co warto zobaczyć w Odessie znajduje się w pierwszej kolejności?

Jak śpiewał w słynnej piosence wszystko Odessa jest bardzo wysoka. To jest dosłownie pełen zabytków i przyrody, humoru i zabawy. Jej szczególny urok nie można pominąć. Pamiętaj, aby zobaczyć w Odessie? Pierwszy z nich to Teatr Opery i Baletu, wybudowany w niepowtarzalnym stylu barokowych architektów wiedeńskich, zainspirowany Drezdeńskiej Opery. W budynku nie zabraknie grupę rzeźbiarską „Hipolit”. Tutaj, w różnych czasach były wspaniałe ludzie – Kompozytor, przewody i śpiewacy Nikolai Rimskiego-Korsakowa, F. Chaliapin, P.Czajkowskiego S. Kruszelnicka S. V. Rahmaninov A. G. Rubinshteyn E. Caruso i in.

Jednym z najbardziej znanych zabytków miasta jest Potiomkina schodów. Słynny na całym świecie, to nie ma nic wspólnego z Wysokości Księcia. Nazwa zatrzymany ją znacznie później, po kręcenia kultowej tutaj w sowieckiej ery filmu „Pancernik” Potiomkin „” W rzeczywistości, której budowa ma 142 metrów wysokości i 194 kroków, został przedstawiony do żony Elżbiety, księcia Woroncowa.

Każdy interes turystyczny, co zobaczyć w Odessie jeszcze. Legendarny Deribasovskaya ulicy – jeden z najbardziej znanych. To nazwał ją na cześć hiszpańskiego szlachcica, pierwszego burmistrza czasów Imperium Rosyjskiego. Obok niego jest uszkodzony Szmaragd ogród z wielu fontann i pomników. Pomnik „Dwunasta krzesło” sławnych dzieł I. ILF i Pietrow będzie doskonałym tłem dla zdjęć.

Mimo to, jest coś do zobaczenia w Odessie! Stacja Morska dadzą okazję podziwiać statki wycieczkowe i statki wojskowe, nowoczesne jachty i łodzie rybackie. Tutaj znajduje się hotel „Odessa”, która jest jedną z wizytówek miasta. Co warto zobaczyć w Odessie, koniecznie? Primorsky Boulevard, gdzie dźwięk łagodnych ballad i hałaśliwych piosenek, Privoz, Peresyp dadzą okazję zobaczyć życie od wewnątrz Odessy ci.

Jednak podróżni nie pożałujesz, jeśli iść w tym mieście na początku kwietnia, kiedy Odessa obchodzi śmiech festiwalu „Humor”. To miejsce, gdzie usłyszycie ogromną ilość dowcipów o Izya Sema i oryginalnym akcentem! Również każdego roku odbywają się w Odessie na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym, który jest udziałem ukraińskich i światowych gwiazd show-biznesu.

Co warto zobaczyć w Odessie? Tak, tutaj na każdym kroku są ciekawe miejsca, ludzie, istnieją ważne wydarzenia. Po tym wszystkim, w słowach pisarza Babel, życie w tym mieście to prawdziwa sztuka. I to nie tylko sztuka i wielka umiejętność, która wymaga szkolenia, a nawet szkolenia. Niech to piękne miasto i nie zastąpi domu, ale to jest zupełnie urzeka swoją niezwykłą koloru. Po tym wszystkim, Odessa nie ma sobie równych na całym świecie! Nie wierz mi? Zrobić!