307 Shares 8193 views

Soczysta kiść owoców. South soczysty owoc jasnym kolorze (zdjęcia)

W przeddzień dowolnym wakacje to zawsze pojawia się pytanie, jak pogratulować przyjaciela, ukochanej osoby, krewny. Czasami bardzo trudno jest wybrać prezent. Tak, i dobrze byłoby mieć jakiś miły dodatek. Bukiety kwiatów nie zawsze są odpowiednie, a nie wszyscy kochamy je. Pudełko czekoladek dać ogólny MAUVAIS tonę. Ale są dość niezwykłe dla takich sprawach. Można dać bukiet soczystych owoców. Wierzcie mi: będziesz mile zaskoczony i oryginalną osobą. Ponadto owoce są zwykle spożywane prawie wszystkich ludzi, nawet siedząc na diecie, tak że na pewno zadowolić mężczyznę.

Know-how – bukiet "Juicy Fruit"

Jeśli przed obowiązkowym dodatkiem do świątecznych prezentów były kwiaty, jest obecnie coraz bardziej popularne jest nowy wynalazek, jak kiść owoców. To piękno może dać o każdej porze roku. W zimie, oczywiście, duża część z bukietem owoców cytrusowych będzie, ale w lecie nie można ograniczyć swoją wyobraźnię. Przyjść z pomocą całego arsenału letnich owoców i jagód.

Soczysta kiść owoców można zamówić i dostarczyć je na czas, jak to nakazał kwiaty, błogosławieństwo już na tyle firm świadczących podobne usługi. Nie należy jednak poświęcić trochę czasu, aby to zrobić. Będziesz w stanie stworzyć całkiem smaczne cud, o ogólne pojęcie o tym, jak to zrobić. Więcej można wymyślać i robić coś zupełnie oryginalnego i niezwykłego. Być może twój ukochany będzie zadowolony, aby otrzymać prezent wykonany własnymi rękami. Można również zdecydować się na przedstawienie najbardziej ulubiony owoc człowieka, który zaprojektował bukiet.

dekoracje ślubne

W ogóle, przygotowanie takiej niezwykłej kompozycji – dość zabawne wydarzenie. Wierz mi, że się Wam spodoba. Należy tylko spróbować jeszcze raz, i wtedy zawsze będziesz szczęśliwy, aby się kwiaty.

Nawiasem mówiąc, zakres jest bardzo szeroki dekoracje owocowe. To stało się bardzo popularne do dekoracji im żadnej świątecznym stole. Może to być rocznica lub inna data w restauracji lub w domu. Bukiet nie jest tylko jasny ozdoba, ale również pyszne desery. Wszyscy goście będą chcieli jeść i smak dojrzałych soczystych owoców.

Szczególnie popularne są bukiety wykorzystywane do wesela. Ten piękny i jasny, i smaczne. Świąteczny stół ozdobiony owoców bukiet nabiera jasności, która czasami brakuje, zwłaszcza w zimnych porach roku. Ale oboje chcemy jasne kolory i ciepło.

Wiadomym jest, że w rękach dobrego mistrza wspólnych owoców łatwo zamieniają się w kwiaty, a dania są prawdziwym dziełem sztuki. I to dotyczy nie tylko właściwości smakowe, ale również wygląd. Nikt nie może stanąć przed jasne i soczyste owoce. Takie piękno można łatwo tworzyć własne. Konieczne jest jedynie, aby wiedzieć, niektóre niuanse, a potem z kolei przejść fantazję. Trochę praktyki, można zrobić cuda z owoców siebie. I niech cały cud …

Co jest potrzebne do owocowym bukiecie?

Aby uczynić prawdziwy owocowy bukiet, można użyć absolutnie żadnych jagód i najbardziej soczyste owoce. Głównym warunkiem – wszystkie produkty powinny być świeże, gęste, piękne i nie jest uszkodzony. Oczywiście, lepiej jest użyć soczyste owoce jagodowe. Ale w tym samym czasie nie powinny być przejrzałe lub prezent szybko izoydet soki. Ogólnie rzecz biorąc, trzeba znaleźć kompromis. Kompozycje mogą być uzupełnione słodyczy i kwiatów. Dobrym pomocnikiem w tworzeniu unikatowych obrazów jest czekolada. To może być zanurzone jagody do nakłuć na szpikulce, albo narysować je na elementach owocowych.

Także dodatek wygląda na zielono. Niezbędny w tym sensie, mięta – to jadalne, ma wspaniały smak i jasna zieleń, co oznacza, że będzie ona wyglądać jasny i otoczony owoców tropikalnych.

Ponadto, potrzeba kilku narzędzi. Ten nóż, wykałaczki, szaszłyki, okrągły łyżka do lodów, nożyczki, foremki. Nawiasem mówiąc, z pomocą formy wycięte figury grubym miąższu owoców. Wybitnie do takich celów są odpowiednie jabłka, ananasy, mango.

Ale okrągły łyżka nadaje się do wycinania kulek z melona i gruszki.

Jak przygotować bukiet?

W pierwszym doświadczeniu, można zrobić kilka prostych, a dopiero później do eksperymentowania z bardziej zaawansowanych technik. Być może w przyszłości będzie w stanie stać się prawdziwym mistrzem i uczynić wyjątkową Thai rzeźbiarskich z chryzantem i storczyków z owoców.

Prace powinny rozpocząć przygotowania potraw na bukiet. W tym celu, odpowiedni wazon, kosz, pot. Sama wnęka jest wypełniona pianką, gliny lub soli ciasta. Wypełniacz będziemy trzymać szaszłyki, które posadzone soczyste owoce tropikalne i jagody. Sam statek może jakoś ozdobić nic do wklejenia, udekorować decoupage lub malowane.

Należy zacząć z owocami pchane na ostre szpikulce. Jest to korzystne dla żytnie (Long drewnianych sztyftów). Tak więc, wziął kawałek owoców lub jagód i pół, aby przebić na patyku. Winogrona mogą być kilka kawałków sznurka na patyku – dostaniesz naszyjnik.

Jeśli chcesz w swoim bukietem użyć jabłka, nie należy zapominać, że są one szybko utlenia się w powietrzu, ciemnieją i stają się brzydki wygląd. Tak więc, aby uniknąć takich incydentów, konieczne jest, aby zanurzyć każdy kawałek w vodichku z sokiem z cytryny.

Bukiet może być ozdobione jagód wiązanej z wstążki jasnych wstążkami. Poprzez odpowiednią liczbę patyczków z owocami, można przystąpić do wprowadzania ich do podłoża. Kompozycja jest harmonijny umieścić równomiernie i symetrycznie szaszłyki. Konieczne jest, aby zwrócić uwagę na stoku i wysokości prętów, tworząc specyficzny kształt. Pusta przestrzeń pomiędzy szaszłyków może być wypełniona kwiatami i zielonej mięty.

kije pozycjonowania z owoców i jagód może być stopniowane. Na przykład, każda kondygnacja – pewien rodzaj jagód. Największym owocem jest umieszczony na górze, a każdy kolejny etap składa się z mniejszych kawałków lub jagód. Ozdoba bukietu mogą stać się duże piękne jagody lub postać, które można wyciąć ananas (gwiazdy, serca, kwiat, i tak dalej. D.).

Berry niezbędny do tworzenia pięknych kompozycji jest truskawka. To może być zanurzone w płynnej czekolady lub czekolad do dekoracji ozdoby, lukier lub cukier fondant. Aby pokryć czekolady jagód, że topić się w łaźni wodnej w stanie ciekłym. Następnie przemywa się i jagody obsushivayut, a następnie umieszczana na patyku i zanurzenie w gorącej czekolady. Przed taką procedurę poprzednio jagody może posiadać kilka minut w rumu lub brandy.

Aby szybami truskawki, pierwszym zanurzano w zimnej wodzie, a następnie suszy ręcznikiem lub podpaski, zanurza się w czekoladzie i umieścić w bukietu. Więcej dekoracje natychmiast po jagody w czekoladzie można posypać kolorowymi płatkami kokosowymi lub nakrętką miękiszu. Po wysuszeniu, całkowita szkliwo truskawki może być malowane był jasny i contrasty obrazu. Aby to zrobić, należy użyć szczotki.

Soczyste owoce z słodyczy i kwiatów

Soczyste, dojrzałe owoce jagodowe w bukiet mogą być różne kolory i słodyczy. Na przykład, można zrobić truskawki z róże wykonane z jedwabiu. Jagody nasunąć na szpikulce i zabezpieczone w bazie, a następnie udekorować domowe rozety wstążki jedwabne lub naturalnych kwiatów świeżych. Pod koniec wakacji kolorach może dać gości.

dość proste do wytwarzania kompozycji gronowego z słodyczy i kwiatów. Można z truskawek ciętych róż. Wygląda spektakularny bukiet kwiatów ananas, które są wycinane foremki. Soczyste owoce mogą ozdobić środku okrągłego melona. Jak bukiet z płatków można ponownie użyć tego samego miętę. Właściwie zamiast wazonie może być stosowany melon. Jest to bardzo wygodne i piękne. Po pierwsze, nie jest konieczne, aby ozdobić potrawom siebie, a po drugie, ciało jest bardzo wygodne, aby trzymać szaszłyki i nie muszą niczego naprawiać. Ponadto, sama melon jadalny. Jednak dla każdego dobrego południowe bukiety soczystych owoców.

Kilka pomysłów na bukiety

Wspaniały prezent byłby rodzajem bukiet w postaci czekoladek z truskawek. Aby utworzyć potrzebę ukrycia czekolady pięć – dziesięć jagody, które mogą być wykorzystane biały, czarny i mleka pogląd. Tak będzie jaśniejsza i bardziej interesujące. Każdy gotowy sernik może jakoś pomalować powłoki lub rolki w orzechach. Gotowa truskawka słodycze niekoniecznie jest nawleczone na szpikulce, można po prostu umieścić je na piękne naczynia i umieścić w pudełku.

Wszelkie soczyste owoce o jasnym kolorze będzie dobrze wyglądać w słodkim utworu. W lecie można zrobić wspaniały bukiet, który pozwoli tani w realizacji, ale jest bardzo smaczne i pachnące. Dla wymagałoby to kręcone plastry arbuz, melon, jabłko. Wszystkie te składniki są w obfitości w sierpniu i wrześniu. Na oddzielnych szaszłyki należy nawleczone winogron. Bukiet jest jasny.

Wszelkie soczyste owoce (zdjęcie kilka z nich wymieniono w artykule) wymagają starannego podejścia, w przeciwnym razie mogą one emitować sok przed czasem i psują wygląd kompozycji.

Zabawa i świąteczna jabłka spojrzeć w białej i ciemnej czekolady, malowane z polewą i posypać orzechami. Jest to po prostu dzieło sztuki. Zewnętrznie wyglądają fantastyczny złotymi jabłkami. Wytwarza się je na tej samej zasadzie jak w przeszklonych truskawek.

Można również gotować plasterki jabłka w czekoladzie (jasne i ciemne). Mogą one występować w postaci czekoladek w pudełku i może być nawleczone na szpikulce i ozdobić ich składu.

liści jabłoni

Z owoców soczystych (podane w artykule fotograficzny), można bezpiecznie przystąpić do stworzenia bukietu. Wspaniała opcja może być pęczek liści jabłoni. Do jego produkcji potrzeba różne kolorowe jabłka. Powinny one być cięte na dwie części, usunąć rdzeń i pokroić w plasterki. Każda płyta – to zakładka, aby zapiekanka krawędzi.

Następnie każdy kawałek jabłko umieszczone na patyku, cytryna zanurzone w wodzie. To ma sens, aby utrzymać kawałki owoców wina lub brandy do smaku i szczególnego aromatu. W celu utrwalenia barwy, jabłko płatki zanurzane w roztworze żelatyny kwaśny, i pozostawiono do ochłodzenia w chłodnym miejscu. Roztwór wytwarza się z żelatyny, wody, soku z cytryny, suchą wina lub brandy. Przez dwadzieścia minut, można powtórzyć proces zanurzania plastry w mieszaninie galaretki, a następnie wysłać soczyste owoce do ostygnięcia. Wykonanie tej procedury kilka razy, masz piękne galaretki owocowe płatki na bukiet.

Bukiety z owoców i warzyw

Nie tylko soczysty owoc nadaje się do tworzenia wspaniałych kompozycji, może być również używany i miazga z warzyw. Wspaniałe w bukiety wyglądają figurki rzeźbione z dyni, kolorowe papryki, ogórków i pomidorów. Ogólnie rzecz biorąc, można łączyć owoców z warzyw i owoców, ozdobione pięknymi liśćmi świeżych sałatek, mięta, zioła i kwiaty.

kiści winogron

Zastanawiasz się, co owoce soczyste i doskonale nadaje się do bukietu, nie zapomnij o winogron. Jest to bardzo korzystne dla takich celów. Może być stosowany zarówno jako poszczególne elementy kompozycji, a także tworzyć bukiety wyłącznie z jednego winogron. Aby to zrobić, trzeba zaopatrzyć kolorowych winogron. Każdy winogronowy wprowadzane yków i dekoracji za pomocą kornetika puder lub płynnej czekolady. Strzykawka może być wstępnie wprowadzić do każdej pary jagód brandy kropli syropu. To daje swojemu Bouquet prostu niezapomniane wyrafinowany smak. Wszystkie szaszłyki są umieszczane w wysokiej szklance. Bukiet mogą być zdobione czekoladki.

kreatywność dzieci

Co dobre Bukiety owocowe, więc fakt, że ich powstanie może obejmować dzieci. Tyle dzieci i studenci mogą lubi tego rodzaju pracy. Zwłaszcza, że produkowane własny bukiet, można dać mama lub babcia urodziny lub w dniu 8 marca. Sugerują, że to zabawny działalności dla Twojego dziecka. I wierzcie mi, to zachęcić swoje dziecko przez długi czas, a nawet mogą stać się nowym hobby. Po pierwsze, wszystkie materiały, które będą obsługiwać dziecko, smaczne i zdrowe, a po drugie, jest tak interesująca – stworzyć coś przez ich uchwyty. Ponadto, fantasy dla dzieci jest znacznie jaśniejsze i bardziej wyraziste niż tej osoby zroslogo, ale dlatego, że dziecko może zaoferować znakomite nowe pomysły tworząc niezapomnianą kompozycję. Dobrze, korzystanie z czekolady do dekoracji i nie może mówić. Cóż, co dziecko będzie przegapić taką słodką imprezę!

Nawiasem mówiąc, tworząc świąteczny bukiet mogą być oferowane do dzieci na imprezie The Big dzieci jako rozrywkę. W procesie, dzieci będą mogły jeść zdrowe owoce i, oczywiście, czekolady i ciastek. Dla nich to nie tylko zabawny, ale również interesujące. Ponadto, te warsztaty rozwijają charakter. Więc spróbuj skorzystać z naszego pomysłu do zabawiania dzieci ucząc im coś nowego i użytecznego. Bardzo często dzieci są uprzedzeni wobec niektórych owoców i warzyw, nie chcąc, aby je jeść. A następnie będzie można zobaczyć w nowy sposób na owoce i jagody. Być może to się zmieni poglądy dziecka. Po tym wszystkim, nikt nie może się oprzeć czekoladowe truskawki i jabłka.

Zamiast epilogu

Owocowy bukiet – elegancki i luksusowy prezent, tym bardziej smaczne i zdrowe nadal. Traktuj swoje rodziny i przyjaciół to niezwykła kompozycja. Wierz mi, będą wdzięczni za starania doceniane, bo miłość to dar wykonany własnymi rękami jest bardziej wartościowa niż zakupiony.