515 Shares 6485 views

Opis Hotel Asia Hotel 3

Opis: Hotel Asia Hotel Ocena 3 wyjaśnia dogodnego położenia oraz rozsądne ceny, z bardzo dobrą obsługą. Centrum Bangkoku, gdzie zatrzymuje ruch skoncentrowany, budynków komercyjnych i biurowych, można uznać za idealne miejsce dla ludzi biznesu, kupujących i odwiedzających z myślą o działalności kulturalnej i samodzielnego zapoznania się z miasta.

Pokoje: 650 pokoje w kilku kategoriach znajdują się w budynku dziesięć kondygnacji nowoczesnej architektury. Pokoje i „Suite” apartament posiada klasyczną konstrukcję wyposażoną we wszystkie standardowe udogodnienia, w zależności od klasy hotelu.

Pokoje Asia Hotel 3 – część wypoczynkową, płaski telewizor, mini-bar z dużą ilością napojów, lodówka, marmurową łazienką, oddzielnym kranem do picia, szlafroki.

Posiłki: Hotel oferuje pobyt z rodzaju żywności „Śniadanie” lub „pół”. W hotelu znajdują się cztery restauracje różnych trendów kulinarnych. Klasyczny tajska restauracja – ulubione miejsce do odpoczynku i posiłków dla turystów i mieszkańców. Rio Grill zaprasza do smaku brazylijskiej jedzenie, podawane w chińskich kulinarnych różnych prowincjach Chin, Wietnamu specjalności z oryginalnego smaku prezentowane w Saigon Wietnamczyków.

Wieczorem goście Asia Hotel 3 spotykają się w kawiarni salonie cieszyć egzotyczne koktajle i muzykę na żywo. W Kryształu «» W ciągu dnia zawsze można usiąść przy filiżance kawy w barze.

Dodatkowe informacje: Głównym miejscem wypoczynku w hotelu – dwa odkryte baseny z bezpłatnymi leżakami i ręcznikami plażowymi. Ponadto, kort tenisowy i siłownia, spa i sauny. Tradycyjnie oferują sesje słynnego tajskiego masażu. Wieczorem goście organizować dyskoteki.

Handel obejmować dostawę sprzętu oraz sale spotkań, obsługa i działań pomocy technicznej. Hotel posiada zarezerwowane miejsca dla spotkań na różnych poziomach, jest on wyposażony w centrum biznesowe z kopiarką i innych urządzeń.

Goście Asia Hotel Bangkok oferuje usługi krajowe: salon fryzjerski, pralnia chemiczna i pralnia. Wewnątrz hotelu znajduje się sklep z pamiątkami, biuro podróży, kantor wymiany walut, przechowalnia bagażu, bankomat, miejsca dla niepalących, bezprzewodowy dostęp do Internetu. dostępny jest obok hotelu, bezpłatny parking.

Zapewnia on preferencyjne zakwaterowanie dla dzieci poniżej 12 roku życia oraz mogli wziąć do pokoju jedno dodatkowe łóżko lub łóżeczko dziecięce. Ale zwierzę będzie musiała opuścić dom – hotel nie przyjmuje gości ze zwierzętami.

Oceny wg reakcji turystów, którzy mieli pozostać w Asia Hotel 3, można stwierdzić, że hotel jest bardzo popularny wśród rosyjskich turystów, dzięki przystępnej cenie oraz doskonałą lokalizację w Bangkoku, co jest szczególnie atrakcyjne dla miłośników wycieczek sklepowych.

Pobliska stacja metra, co pozwala na szybkie poruszanie się po mieście. Wręcz przeciwnie istnieją liczne sklepy spożywcze i małe tajskich restauracji z przepięknym kuchni i dużych centrach handlowych są w odległości spaceru od 5-7 minut.

Hotel oferuje zakwaterowanie w rozsądnej i dobre usługi w rozsądnych cenach. Uważa się, że hotel „Azja” – najlepszy wybór dla ubogiej klienta ze średnimi obiektów fizycznych.