429 Shares 4290 views

Jak odpowiedzieć na pytanie: „Jak się masz” oryginalne odpowiedzi

Prawdopodobnie bardziej popularnych pozdrowienia: „Jak się masz”, „How Life”, „Co nowego” – po prostu nie istnieje. Jednak w tych sprawach życia kryje się pewien sens, to każdy jego własne, nie zawsze zrozumiały dla innych. Jak odpowiedzieć na pytanie: „Jak się masz” Możliwe odpowiedzi można przeczytać w tym artykule.

„Jak się masz?” – uprzejmość czy prawdziwe zainteresowanie?

Głównie o życiowych pytań zadawanych przez ludzi, rozmawiać więzi, a nie dlatego, że naprawdę zastanawiać, co naprawdę dzieje się w twoim życiu. Zdajemy sobie sprawę, że zainteresowanie nie jest szczera, a w większości przypadków odpowiedź monosylabami i Reserved. Bardzo często nie myślimy o znaczeniu jego odpowiedź. Konieczne jest, aby wziąć pod uwagę nasze środowisko nastrój (emocjonalne tło). A jednak, na oczywiste pytanie: „Jak się masz?” – Można odpowiedzieć ciekawy i jasny, nie ogranicza się do zwykłych słowach: „Normal”, „dobry” lub „nie znacznie gorzej.”

W dobrym nastroju, nie zawsze jest to możliwe, ale twórczo odpowiedzieć na pytanie „jak się masz” i może być trochę humoru. Na przykład: „Wszystko w porządku – ale, wierzcie lub złe – nie pomoże”, „Najlepszy ze wszystkich, którzy mogli tylko pozazdrościć”, „Rzeczy takie jak firmy, małżeństwo nie wyjdzie i nie rodzi”, etc …

Jak poprawnie odpowiedzieć na pytanie: „Jak się masz”

Jeśli uniknąć standardową odpowiedź na to pytanie i dobrym rozmówcą, można kontynuować rozmowę. Ważne jest, aby naładować rozmówca dobry nastrój, podziel się swoją pozytywną energię. Wu zapytał będą bardziej skłonni do rozmowy z tobą, po prostu uniknąć negatywnych. Złą wiadomością jest to lepiej nie mówić, aby nie wylać na znanym przepływem swoich kłopotów i zawirowań.

Co można odpowiedzieć na pytanie „jak życie”? Podstawowa zasada, odpowiadając na Twoje działania – jest to pozytywny ton, nawet jeśli sprawy nie idą dobrze. Jeśli twój partner nie jest częścią rodziny (tych, którzy powiedzieli o swoich prawdziwych sprawach), jest on nadal mówi negatywne strony życia, a szczegóły jego życia osobistego, jest to niemożliwe. To jest głupie i niewłaściwe. Ponadto, źródłem, poproś swojego życia, nie zawsze jest gotów wysłuchać długich opowiadań. Należy to mieć na uwadze i nie bądź smutny, jeśli są dostępne na uszach nie ma, i nie powiedzieli swoje sprawy.

Sytuacje są różne

Jak odpowiedzieć na pytanie „jak życie”? W rozmowie o życiu trzeba spojrzeć na sytuację. Zdarza się również, że dana osoba jest do zaangażowania się w dialog z wami, ale nie można go otworzyć. Jeśli jesteś osobą emocjonalną, to trudno jest kontrolować siebie, a tym samym o etykieta mówić. Ale to, co czujesz się przytłoczony lub trzeba śledzić, co i jak mówić. Twoja szczerość i moczu może cię skrzywdzić. Możesz rozumieją, dzięki czemu rozum powinny być wykonywane z umiarem.

Co robicie na co dzień?

Pytanie o to, co właściwie robisz w swoim życiu, mogą pochodzić od osób, które nie zostały spełnione. Ponadto, kwestia ta pochodzi z nowymi ludźmi, które można spotkać. Nie jest zły, jeśli charakter swoich działań dla siebie jest zabawa, nie wstydzi się powiedzieć innym. Ale jeśli nie ma nic do pochwalić, to lepiej nie mówić, aby nie zepsuć swój nastrój. Czarny pasek nie jest wieczne. W przypadku ominięcia pytanie nie jest możliwe, to lepiej, aby przeprosić i wycofać się, ograniczoną odpowiedź „wszystkiego po trochu”, „Wszystko w pracach”, „Jak się czujesz? Tak, nie wiem … „i tak dalej.

Jak odpowiedzieć na pytanie „co robić w życiu?” Ważne jest, aby do kogo mówisz, przyjaciół, znajomych, przełożonych i kolegów bardzo jasne. O ich sprawy lepiej rozłożone w jak najmniejszym stopniu. Niektórzy ludzie mogą cieszyć się swoimi sukcesami w życiu, podczas gdy inni – zdenerwowany. Nadmiar akcji zawiści czy sympatii do niczego. Konieczne jest, aby wiedzieć, jak odpowiedzieć na pytanie: „Co robisz dla życia” – kolega, dawny sąsiad i jak reagować na przykład rodzice twojej dziewczyny lub faceta.

W formalnym otoczeniu, to pytanie może brzmieć trochę inaczej: „Co zrobiłeś (aktywności zawodowej) oraz zamiar zrobić?” Istotą jest taka sama, ale zakres jest różny – business.

A jeśli jesteś na bieżąco?

Na dzień to pytanie: „Co robisz w życiu” – jest zastrzeżony. I można odpowiedzieć zgodnie z prawdą, jeśli dziewczyna lub facet jesteś zainteresowany i chcesz kontynuować związek. Jeśli twoje plany nie obejmują mówić o sobie jak najwięcej, ograniczyć się do ogólników, nie wnikając w istotę tego rodzaju aktywności.

Jak odpowiedzieć na pytanie: „Jak się masz” – jeśli jesteś na bieżąco? Ważne: aby móc powiedzieć, jest ważny, bez nudnych szczegółów. Istotą swojej pracy, szkoły, życie osobiste nie jest konieczne, aby włączyć do długiego monologu. Jeśli masz poczucie humoru nie są złe rzeczy, można śmiać się, w tym samym czasie podnoszenia rozmówcę nastrój. Jeżeli nie jesteś pewien, że twój żart (z ironią i sarkazmem) prawidłowo postrzegają, metoda ta jest lepiej odstawić.

Zdarza się również, że firma jest zdecydowanie „nie bardzo”, i mówić o nich ze swoimi przyjaciółmi nie ma ochoty. Ale istnieje wiele innych tematów i wiadomości, które mogą być wymieniane podczas rozmowy. Czarny pasek w życiu nie trwa wiecznie, to lepiej milczeć o tym. To będzie bardziej przydatny niż żałoby w kamizelce jego losem. Krótka i zwięzła odpowiedź: „Dziękuję, że wszystko jest dobrze, jak wszyscy ludzie” – byłby w sam raz.

Ale co prywatny?

Prywatne i bardzo bolesnym tematem rozmowy – to życie prywatne. Szczegóły jego bardzo delikatna, a jeśli masz jakieś ziarnko rozsądku, stracisz dane, nawet jeśli naprawdę chcesz, aby pokazać, lub odwrotnie, być oburzony. Jak odpowiedzieć na pytanie „Jak kochać życie”? Odpowiedzi mogą być bardzo proste, „Dziękuję, że wszystko jest dobrze, nie narzekam”; „Nic nowego, wszystko jest nadal.” Nie pokazuj egoizm, a także są zainteresowani działaniami przeciwnika. Kwestia osobistego zestawu, nie każdy może. Ogólnie rzecz biorąc, ludzie, których życie osobiste jest regulowana, rzadko nękana pytaniami jak swoich przyjaciół i znajomych, że są szczęśliwi, a oni nie dbają o innych ludzi.

Kwestia prywatności może zapytać znajome, nie jest zbyt przyjemne dla ciebie. Nie trzeba się zgubić i nie być niegrzeczny i niepożądaną komunikację jak najszybciej. Wit nie jest przydatna. Uprzejmość i grzeczność ponownie. Jeśli upodobań swojego przyjaciela, można śmiać się go wyłączyć, dając tym samym do zrozumienia, że życie osobiste – jest to temat tabu, ukryte przed nami. I nie powinny być omawiane.

Życie osobiste – jak zamkniętą książkę, otwórz go nie potrzebują każdego, kto jest zainteresowany. Zbyt podejrzane zainteresowanie może powiadomić pozwanego. Po tym wszystkim, bo szczerą rozmowę na dusze, nie każdy może. Trzeba być bardzo dobrym psychologiem, aby móc dostać się do duszy człowieka i jego Dyskusja na temat, że wiele z nich powoduje wiele cierpienia.

Jednak, aby nie być w stanie rozmawiać z maja tylko osoby stabilnej osobistej z silnym charakterze i jasno określonych wytycznych w życiu. Więcej ludzi są narażone na wpływy zewnętrzne i może przypadkowo wlać duszę. Po tym wszystkim, radość na osobiste przodu, chcę się podzielić, a awaria – płacz.

Teraz już wiem, jak odpowiedzieć na pytanie: „Jak się masz” Mieć dobry nastrój i miłe towarzystwo!