897 Shares 2741 views

Anya Cichy: A Biography of uczestników pierwszego sezonu "Taniec" (TNT)

Anya Quiet – jasne, modne i energiczna dziewczyna. Stała się sławna dzięki udziałowi w „Tańcu” (TNT). Chcesz wiedzieć, gdzie się urodziła i przeszkoleni? Jak jest jej życie osobiste? Jesteśmy gotowi, aby zaspokoić swoją ciekawość. Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w artykule.

Biografia: Rodzina

Anya cichy (patrz zdjęcie. Powyżej) urodził się 21 czerwca 1995 roku na przedmieściach Władywostoku. Dorastała w zwykłej rodzinie. Ojciec i matka Ani znaczenia dla sztuki choreograficznej. Nasza bohaterka ma starszego brata (różnica wynosi 3 lata). Dmitriy Tihy jest profesjonalnym piłkarzem, grał w zespole „Torch” (Woroneż).

Anna wzrosła uległego i dziwną dziewczynę. Miała wielu przyjaciół i przyjaciółek na dziedzińcu. Nasza bohaterka preferowane odkryte Gry – siatkówka, łapać, klasyczne i tak dalej.

W 2011 roku zdarzył się wypadek w rodzinie. Ani ojciec zmarł. Wciąż nie może pogodzić się z tą stratą. Podczas uczestnictwa w lirycznej pokoju ona zawsze pamięta swoją ulubioną tatę.

zdolności

Tańczyć Anya cichy początek do 8 lat. Inicjatywa wyszła od mojej matki. To ona przyniosła jej córkę do studia tańca „Joy”, otwartej w miejscowym Domu Młodzieży. Kilka lat później dziewczyna poszła do amatorskiego zespołu. Ale pewnego dnia, Anna wróciła do Domu Młodzieży. Ona została podjęta w innym zespole – „Współczesna”. Nauczyciel tańca towarzyskiego Aleksandr Volgin Ana przewidział świetlaną przyszłość. I nie mylił.

Nasza bohaterka poświęca dużo czasu tańca towarzyskiego. Ale w pewnym momencie zdała sobie sprawę, że była bliższa współczesnej choreografii. Zaczęła rozwoju takich kierunków, jak Hip Hop i street dance.

Anna udał się do Moskwy, aby realizować swoje twórcze ambicje. Przez kilka miesięcy pracowała w szkole tańca Ala Brass – „todes”. Przemawiając jako część zespołu, była wielkim przeżyciem.

„Taniec”

Anya Quiet Zawsze chciałem, aby zgłosić się do całego kraju. I miała wielką szansę. W lecie 2014 roku zarządzania kanału TNT ogłosiła casting do nowego show „Dancing”. Nasza bohaterka postanowiła spróbować szczęścia. Poszła do określonego adresu w reklamie. W rezultacie, blondynka był jednym z 25 uczestników projektu.

Od dopuszczenia do uwolnienia dziewczyny nigdy nie przestał zachwycać publiczność ze swoim energetycznym i zmysłowym tańcem. Szczególnie pamiętny dla niej dancehall Alena Humenna i numer zabawnej z Iley Kleninym.

Niestety, Anna nie dotarła do półfinału projektu. Jednakże, wielu fanów nie zapomnieć o tym przez minutę.

życie osobiste

Anya Quiet – Młoda dziewczyna z rzeźbiona figurze i ładnej twarzy i czarującym uśmiechem. Ona zawsze była oblegana przez adoratorów. A wraz z pojawieniem się w show „Taniec” liczba fanów wzrosła znacząco Anna.

W tej chwili serce pięknem darmo. Kilka lat temu, nasza bohaterka miała związek z choreografem sztuczek Alekseem Doroninym. Przyjaciele i krewni Anna myśli, że jest to kwestia do ślubu. Jednak para zerwała. Alex i Anna udało się utrzymać przyjazne stosunki.

ciekawostki

  • Cicha Anja, który ma wysokość 172 cm, grając w koszykówkę w szkole.
  • Uwielbia rysować. Ale ulubionym zajęciem nie zawsze jest wystarczająco dużo czasu.
  • Cichy – to nie jest aliasem i prawdziwe imię.
  • Wielki wpływ na prace Anny był film „Dirty Dancing”. Próbuje się bohaterów.

Konkludując

Rozmawialiśmy o biografii i kariery Ani cicho. Ta dziewczyna zyskał prawdziwy profesjonalista, gotów pokonać wszelkie trudności. Życzymy jej twórczy rozwój i sukces na froncie miłości!