161 Shares 8748 views

Jak się ubrać swoje dziecko na wiosnę

Zmęczony mroźnej zimy i braku słońca, wszyscy czekamy na nadejście wiosny. Wraz z nadejściem ciepła ożywa nie tylko natury, ale także ludzkie ciało. Patrząc na śniegu topnienia i pierwszych kwiatów, nie jest przytłaczający chęć stracić irytujące i ciepłe ubrania, aby rzucić coś jasny i lekki. Jednak o tej porze roku pogoda jest bardzo zmienna. Słońce jeszcze nie grzeje wystarczająco silny, ziemia nie jest podgrzewane, śnieg odwrócił się breja, zimno wieje wiatr. Wszystko to stwarza zagrożenie dla zdrowia i powoduje niepokój w nowych matek.


Jak się ubrać swoje dziecko na wiosnę

Każdego dnia, idąc na spacer, mama dokładnie przemyśleć strój dla dziecka. Nie powinien być gorący. W przeciwnym razie dziecko pocić, a po wietrze, może zachorować. Lekka odzież niesie również pewne ryzyko. Z powodu hipotermii jest zwykle katar, ból gardła i płuc. Jak odgadnąć i wybrać to, co trzeba? Spróbuj wykonać te proste reguły.

Co do Wear Wiosna

  1. Zawsze zwracać uwagę na prognozy pogody, zobacz, wyjdź na zewnątrz (balkon) i sprawdzić temperaturę na siebie. Wiosna pogoda niestabilna, a następnego dnia nie jest tak jak poprzednie. Jeśli w ciągu dnia jest szansa na deszcz, to nie odejdzie lub wziąć parasole.
  2. Jeśli stajesz się matką po raz pierwszy i nie wiem, jak się ubierać dziecko na wiosnę, będzie początkowo być trudno określić, jak to zrobić. W tym przypadku, podczas spaceru, aby okresowo sprawdzać stan dziecka. Wciąż nie może właściwie docenić. Poczuć jego pióra, trzymać go za rękę i poczuł, że jego kołnierz z powrotem. Więc można zrozumieć gorąco dziecka lub zimno. W tym i w innym przypadku, idź do domu i zmienić ubranie.
  3. Idąc na spacer, nie trzymać dziecko ubrane w pokoju. Szybko pocić i wyszedł na ulicę, natychmiast zamrozić.

Jak ubrać dziecko w miesiącu wiosny

Początek wiosny towarzyszy ocieplenie, a wskutek tego powszechne topnienie śniegu. Dzieci rzadko opuszczają kałuże bez uwagi, a kiedy one są wszędzie, to jest bardzo trudne do przejścia. W rezultacie, jego stopy zmoknąć, a dziecko musi być wykonywane w domu. Pomoże to uniknąć buty gumowe. Istnieją modele z izolowanym wykładziny. W ich dziecko będzie ciepło i sucho, a nie będziesz musiał się martwić, jeśli przyjdzie w kałuży.

Odzież wierzchnia powinna być wodoodporna i łatwa do wypłukania. Na rękawach i dolnym musi iść do żucia lub sznurówki, które mogą być zlecane kurtkę. W ten sposób można chronić swoje dziecko przed wiatrem. Pamiętaj, aby nosić kapelusz. Nie zapomnij o wietrze, który jest jeszcze zimny. Jeśli myślisz o tym, jak umieścić dziecko na wiosnę, nie zapomnij o ubraniu. Bielizna i rajstopy muszą być wykonane z naturalnych tkanin, dzięki czemu skóra oddycha. Nosić golf, ona nie tylko ogrzać ciało, ale również chronić gardło. Obaj chłopcy i dziewczęta muszą nosić spodnie. Spódnice i sukienki odłożone na przyszłość. To nie boli nosić lekką kurtkę.

Jak się ubrać swoje dziecko na wiosnę, kiedy jest ciepło

Po ustanowieniu stabilną pogodę, a termometr będzie można rozkoszować się temperaturze dodatniej, można zacząć się rozbierać. Buty mogą być wymieniane na buty i trampki. Lekka czapka i kurtka musi być obecny w szatni. Kupić płaszcz, jest przydatny w czasie deszczu.