342 Shares 4443 views

Francesco Karrozzini: Biografia i kariera

Jeden ugruntowane do tej pory to dyrektorzy Francesco Karrozzini. Młody i utalentowany, wyprodukował kilkanaście filmów krótkometrażowych, które były prezentowane na wielu festiwalach filmowych.

Francesco Karrozzini. biografia

09 września 1982 we Włoszech w prowincjonalnym mieście Monza (Mediolan podmiejskiej) urodził się Francesco Karrozzini. Biografia Francesco mały nie jest zbyt duży, do tej pory niewiele wiadomo. Mój ojciec był redaktorem naczelnym magazynu Vogue. Jego matka, Franca Sotstsani, napisał kilka książek o modzie, to właściciel nagród w dziedzinie sztuki.

Francesco Karrozzini dzieciństwa był otoczony przez muzyków, artystów i aktorów. Jako nastolatka, on i jego przyjaciele zaczęli strzelać swoje pierwsze filmy krótkometrażowe. Francesco jest więc ponieść przez reżysera w 1999 roku przeniósł się do Los Angeles, aby zbadać sprawę reżysera z Uniwersytetu Kalifornijskiego. następnie Karrozzini powrócił do Mediolanu, a nawet w miejscowym uniwersytecie studiować filozofię. Po pewnym czasie, młody człowiek udał się do Nowego Jorku, gdzie jest teraz.

Francesco miał romans z piosenkarką Lana Del Rey. Po raz pierwszy publicznie, były one widoczne w lecie 2014 roku. Według doniesień mediów, para zerwała, ale oficjalna zapowiedź rozwiązania stosunku zostały zgłoszone.

kariera

Francesco Karrozzini działa nie tylko jako reżyser, ale również jako producent i operator. Ze względu na jego czternastu filmów, wśród nich trzynaście i jeden krótki film dokumentalny o nazwie „Frank. Chaos i kreatywności. " Film opowiada historię matki Francesco – Franke Sotstsani, o tym, jak ona zbudowana karierę i walczył o prawa kobiet afrykańskich. Zwrócono uwagę i relacje Sotstsani z synem, który dokonał producent i reżyser tego obrazu. Po usunięciu filmu zajęło cztery lata, w czasie których zostały zebrane dużo materiału: fotografie, wywiady i filmy. Według Sotstsani siebie i Karrozini, podczas pracy nad filmem, mają wiele się nauczyłem.

Jego pierwszym zadaniem Francesco Karrozzini miał dziewiętnaście lat od włoskiego MTV. Potem następuje zlecenia od agencji reklamowych, a w 2006 roku młody reżyser zaangażowany w filmowanie dokumentalny o polskim teatrze „Virzalin”.

I nakręcony teledysk do „New York Times”, który opisywany takich znanych aktorek, takich jak Natalie Portman i Charlize Theron. Po pewnym czasie na Festiwalu Filmowym w Wenecji jego krótki thriller psychologiczny „1937” został przedstawiony. Na tym samym festiwalu został przedstawiony i opisany powyżej filmu Franka, który zostanie przesianego w Bombaju, Vancouver i Tallinie. Francesco sam powiedział, że pracuje obecnie nad drugim filmem, który jest sztuką.

zdjęcie

Jako fotograf Francesco Karrozzini działa od Esquire, Rolling Stone, Vogue, Vanity Fair, The Wall Street Journal Generalnego i innych publikacjach.

Wybitnie wyróżnia się w gatunku portretu, zorganizowali własną wystawę fotografii w maju 2007 roku, a od 2010 roku, w maju i we wrześniu 2015 r. Francesco pracował z takimi gwiazdami jak Andzhelina Dzholi, Keyt Blanshett, Robert De Niro, Scarlett Johansson i Milla Jovovich, a także osobistości politycznych, takich jak Goodluck Jonathan, Toni BLER, Maykl Blumberg i inni. W rozmowie z Francesco powiedział wziął górę stock przez przypadek. To było tylko hobby. Mamy nadzieję, że Francesco staną się jeszcze bardziej znany w dziedzinie filmu i fotografii.