326 Shares 3379 views

Koszula flanelowa jest w modzie ponownie!

Wydaje się, że przez długi czas odpisać flanelową koszulę należy zatopić w historię, ale dziś to coś przeżywa drugą młodość. Po pierwsze, przez kilka sezonów, komórka jest na szczycie popularności, tak już jest mało prawdopodobne, że kiedyś nie będzie istotne. Ponadto materiał odzieży przyjemnego w dotyku, miękka i ciepła oszczędzania. Dlatego trzeba raz po raz przedmiotu obowiązkowego w szatni.

Koszula flanelowa jest kochany przez wielu zachodnich gwiazd, w tym Roberta Pattinsona, Hyu Lori, Dzhared Leto i David Beckham. Po „jeansy chłopaka”, to tradycyjnie odzież męska przeniknęła również do dziewcząt szafa. Jessica Simpson, siostry Olsen, Mischa Barton, Lauren Conrad – każdy z nich posiada wygodny flanelową koszulę samicę.

Ale teraz zostawmy na bok figle damskiej i opowiedzieć o tej rzeczy jako element męskiej garderoby. Początkowo, ubrania robocze, koszula flanelowa naprawdę został opublikowany po raz pierwszy w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku, a stało się to dzięki przedstawicieli tzw Beat Generation.

W młodości dziewięćdziesiąte rockowej stawia go na szczycie longsliva lub koszulek, spodni dżinsowych połączeniu z różnych odcieniach niebieskiego, a także trampki, co naśladując Kurt Cobain. Century grunge okazała ulotne i flanela wszyscy starają się zapomnieć, jak najbardziej strasznym śnie.

Ale 10 lat później świat ponownie tęsknił za zapomniane dziedzictwo tamtych lat, a zaczął wracać do mody wszystko, co zostało uznane za nie tak dawno temu oznaką złego smaku. Ponownie w damskiej szatni osiadł legginsy (getry). A samiec ponownie umieścić w wysokiej sneakers, bombowiec sportowego i płaszcze. Koszula flanelowa również nie pominięta.

W chwili obecnej te rzeczy są dość mocno zakotwiczona w codziennej garderoby, stając się szczególnie popularne w okresie zimowym. Ta koszulka można nosić na nagie ciało, jakby pod jej koszulkę do haka w swoim stroju, można dodać wiele warstw. Koszula rękawy można przymocować, a następnie je gorąco, można uzyskać efekt zaniedbania. Dodatkowo, może być noszony untucked lub schowany w spodniach.

Nawiasem mówiąc, o spodnie. koszula flanelowa będzie wyglądać świetnie z różnego rodzaju spodnie sztruksowe z chinos a kończąc niebieskie dżinsy. Również pasuje nieformalny obuwia. Najczęściej wysokie buty lub Timberland Red Wing, „Desert” buty „lub” buty Chuck opcje buty górskie „Piesi – w ogóle, wybrać to, co jest bliżej ciebie.

Po zapoznaniu się z materiałem, można zapytać, gdzie można kupić te rzeczy jest cud? Odpowiedź jest prosta – wszędzie! Kilka lat temu, nasz rynek nie patrzy zbyt przyjazny wobec tych ubrań teraz takie koszule wypełnione wszystkie sklepy – od demokratycznych centrów do butików słynnych projektantów. W tej gamy produktów dla dziewcząt z tej tkanki jest bogatszy niż połowa – to silny flanelowej koszuli, i do codziennego noszenia koszuli i zużycia domowego. Wybierać, ale prosty i nudny szaro-czarna wersja nie zatrzyma – pokolorować swoje nudne rutynowe żywe kolory!