694 Shares 933 views

Jak zatrzymać faceta?

Każda kobieta lub życie dziewczynki istnieją sytuacje, gdzie kontynuować związek z człowiekiem, nie mam siły. Ale śmiem twierdzić, że nie zawsze jest łatwe. Jak rzucić faceta do drugiego bez przeżywa męki winy, aby odnaleźć spokój i być gotowa na nowy związek szczęśliwym?

Przyjrzyjmy się, dlaczego istnieje pragnienie, aby zatrzymać mężczyznę? Przyczyną tej różnicy jest zwykle nie polega na tym, że wizerunek księcia na białym koniu nie zgadza się z rzeczywistym bohaterem ziemi. My, kobiety są bardziej gotowi przebaczyć nasze wybranych przedstawicieli.

Bardzo często kobiety nie wybierać tych mężczyzn, którzy naprawdę ich jak. I to jest normalne, dość dziwnie. Trudno jest przyznać, że kochasz „złych” facetów. Mimo cienkiej linii pomiędzy „zły” i „dobry” na wszystkich. Dla niektórych jest to romantyczny wizerunek sprawcy Robin Guda, dla kogoś tylko kobieciarzem. Ale spokojniejsza i bardziej bezpieczne czujemy ze zrównoważonych mężczyzn. Dokładnie do tego czasu, dopóki nie znudzi. Więc wybrać to, czego potrzebujesz – pasję i niebezpieczeństwo, czyli spokój i mierzone stabilne życie.

Czasami chce zostawić faceta, a nie dlatego, że nie lubi. Ona po prostu chce sprowokować go do innych działań i czynów. Ten szczególny manipulacji. Ale w miłości, jak na wojnie. Na przykład, ona ma tendencję do zamykania relacji psychicznych i ignoruje jej wybór, dystansuje. Wtedy młoda kobieta do mężczyzny, aby dokonać wyboru „znaczenia” albo pójść z jej warunkami, lub być Jak zatrzymać faceta, aby pozostać na szczycie i wygrać tę grę?

Wymaga to dokładnej rozmowy, a nie wiadomość, a nie telefon. Jeśli pójdziesz do pierwszej przerwy, to nie tchórzostwo w twarz. Zwłaszcza jeśli uniknąć osobistej rozmowy po raz pierwszy, jest prawdopodobne, że facet znajdzie okazję spotkać się z wami w nieoczekiwanym kontekście.

Jak zatrzymać SMS faceta?

Jeśli okoliczności rozproszone w różnych miastach, wolą zakładać rozmowy telefonicznej. Bądź taktowny, ale stanowczy. SMSka – symbol zaniedbania i tchórzostwa.

Co mogę powiedzieć w tej sprawie? Jak miło rzucić faceta?

Jeśli decyzja porzucić raz na zawsze, to nie ma sensu, aby umieścić spóźnione twierdzenia. Opisać swoje uczucia ugaszony. Jeśli wyimaginowany luka, i mamy nadzieję na dalszą, wskazane jest, aby wyjaśnić istotę ich roszczeń. W ten sposób dajesz mu nadzieję, że jak tylko prawidłowe jak można nadal być …

Najlepszy ze wszystkich – nie zgadzają się na każdą ofertę przyjaźni. To tylko pretekst, aby „uruchomić” dla Ciebie. A jeśli nie chce, to należy po prostu powiedzieć tak mocno.

Czasami mężczyźni z agresywnym charakterem może zacząć grozić. Nie bój się lub przynajmniej wykazać, że nie boi. To będzie bardzo ważna.

Niektórzy chłopcy mogą mieć zagroził samobójstwo szantaż. Zgodnie z ogólną zasadą, sprawiają, że nikt nie będzie. Tak więc człowiek jest po prostu staramy się złagodzić ciebie. Samobójstwo może przejść człowiek z problemami psychicznymi. Co może być związek, każdy jest odpowiedzialny za siebie. Nie jesteś moją matką i kochanką.

Jak zatrzymać faceta:

  • Znikają w powietrzu. Nie odbiera telefonu. Unikać wspólnych znajomych. Nie masz odwagi, nie chcą być „zły” we własnych oczach.
  • Sprowokować oddzielenie od jego ręki. Zmienić go tak, że wiedział o tym. Jest to błędne i krótkowzroczne. Jeśli chcesz zakończyć związek pojawiłeś, dlatego muszą być silne, aż do końca. Nie ma potrzeby ryzykować etykietkę frywolne osoby. I nadal nie wiem, jak to rzucisz w przyszłości.
  • Człowiek może prowokować skandale, skargi, napady złości. Nie zdobyć reputację jako suki i histerię. Wystarczy powiedzieć nam o uczuciach wyblakłe.

Jak zatrzymać faceta nie być potwornie bolesne? Wystarczy być szczery!