216 Shares 6931 views

„Hyundai-Stareks” 4×4 nowy: Dane techniczne, wygląd i cechy modelu

„Hyundai-Stareks” nowy 4×4 (Zdjęcia można zobaczyć poniżej) może konkurować z takimi znanymi markami takimi jak Mercedes-Benz i Volkswagen. Model ten jest minivan, który jest idealny w kategorii „samochód rodzinny”. Hyundai Starex (lepiej znany jako krajowego nabywcy H1) przeżywa drugą generację. Koreański jakość zyskuje wiodącą pozycję na światowych rynkach, ponieważ ich produkty są sprzedawane po przystępnych cenach w stosunkowo dobrej jakości.

Kilka słów o nowym modelu

Pierwsza generacja Hyundai H1 został wprowadzony w 1996 roku. Z samochodu do nowej modyfikacji jest prawie nic. „Hyundai-Stareks” 4×4 nowe (specyfikacje techniczne w pełni spełniają współczesnych wymagań) – rodzaj klasyczny, który jest sprawdzone.

Samochód na tle przeciwników dla segmentu przydzielone modny, nieco ociężały wygląd zewnętrzny. Nie wszyscy H1 konfiguracja zadowolić użytkowników dynamiczne cechy i moc silników. Górny wersje Starex działa turbodiesel (2.5), który wytwarza moc zasilania 170, który radzi sobie z taką wymiarowej i ciężkiej.

salon

Sprawozdanie z fotela kierowcy jest tak duża, że aby wspiąć się do niego, będzie musiał użyć specjalnie przewidzianej pióro. Pomimo faktu, że „Hyundai-Stareks” nowy 4×4 nie jest tani, wnętrze i wyposażenie kabiny wyraźny nie są oryginalne, ale tutaj wszystko jest do łatwego efektywnego zarządzania z udziałem niezbędnego komfortu.

Praktyczne wnętrze układ. Miękkiego tworzywa sztucznego, z wyjątkiem konsoli środkowej zespołu wysokiej jakości i izolacji, pojawienie się „świerszcze” w trakcie pracy urządzenia są przestrzegane.

Kabina ma 3 liczbę miejsc, więc pełną zdolność pojazdu wraz z kierowcą – 11 osób. Dla pasażerów specjalnie ustawić indywidualne oświetlenie, system wentylacji jest włączony i dostrojony do 1 rzędu, a także panoramiczny dach.

centrala

Kierownica ustawienie w czasie lotu jest regulowana tylko w pionie, a użytkownicy donoszą, że nie uniemożliwiłoby i. „Hyundai-Stareks” nowy 4×4 (specyfikacje według sondażu po restyling stał się lepszy) wyposażone w wygodne fotele, podłokietniki, również ustawić regulację poziomą i pionową, ale będzie musiał go skonfigurować ręcznie.

Wznoszący się nad wyświetlaczem panelu multimedialnego centrum, pod samym systemie, a poniżej klimatyzatora centrali. Na konsoli można zobaczyć porty USB, popielniczki, uchwyty na kubki.

silnik

Wyjścia tradycyjnie wykonywane przy użyciu klucza. Wersja Starex zainstalowany automatycznej skrzyni biegów (5). Współpracuje z ufnością, że pojazd jest przenoszona, co wyraźnie utrzymuje tempo ruchu, bez obciążenia wykonuje przewlekłą wyprzedzania. Kierowcy mówią, że sedan może być porównana z kontrolą minibus „Hyundai-Stareks” 4×4 (nowy).

Specyfikacja: Highlights

Maszyna posiada dobrą widoczność, duże okna i lustra, wymiary są odczuwalne doskonale. punkt sporny z defraudacji paliwa. Na torze w testowaniu samochodu zażądał 7 litrów benzyny przy jeździe w środowisku miejskim jest prawie dwa razy tyle. Z tego wniosku, że pojazd korzystnie stosuje się podczas jazdy na długich dystansach.

W odniesieniu do dynamiki rozproszeniu, a następnie do samochodu przedstawia przyspieszenia do 100 km / h, w 14 sekund. Oczywiście, do minivana sportowych osiągów samochodu, ale biorąc pod uwagę jego masy własnej, która jest w przybliżeniu równa 2500 kg, prędkość jest imponująca.

Przestronne wnętrze, własności dobra obsługa, wygoda i łatwość obsługi, koszt – nie wszystkie zalety urządzenia. „Hyundai-Stareks” New 4×4 (specyfikacje są istotne do dzisiaj) – idealny wybór dla tych, którzy mają dużą rodzinę. Model ten jest szczególnie godne uwagi.