576 Shares 3245 views

Professiogram nauczyciel – podstawą samodoskonalenia

Zdarza się, że dana osoba kończy college, dobre wykończenie, ale do pracy w tej specjalności nie może. Dlaczego tak się dzieje? Głównymi przyczynami mogą być zidentyfikowane rozbieżności osobowości działań, które muszą zostać rozwiązane. Na przykład, lekarz też martwić się o każdego pacjenta, który uniemożliwia mu trzeźwo spojrzeć na sytuację, reagować spokojnie. Lub księgowy szaleje, gdy nie można komunikować się z ludźmi, ale trzeba skupić się na danych i sprawozdania. Jakie cechy są potrzebne w idealnego pracownika dla określonego zawodu, pomaga zrozumieć professiogram.

Nauczyciele na obecnym etapie są uważane przez społeczeństwo nie tylko jako ludzie, którzy przekazują informacje, ale przede wszystkim organizatorów aktywności poznawczej dzieci. Tak więc zmiany i nauczyciel professiogram. Stworzenie takiego idealnego modelu pomaga zrozumieć, co osobiste i zawodowe cechy, kompetencje musi mieć udane nauczyciela.

nauczyciele Professiogram, psychologowie opracowali zaawansowany praktyków, jest ona podzielona na kilka sekcji, z których każda zawiera profesjonalnie istotne cechy danej osoby i pracownika. Pierwszy z nich zawiera osobiste cechy niezbędne do wykonania czynności nauczyciela, takie jak moralność, horyzontów, wiedzy, wytrwałości i wytrzymałości. Przy następnej sekcji są profesjonalnie pedagogiczne cechy osobowości: umiejętności interpersonalne, miłość do dzieci, twórcze umiejętności, zdolność do usłyszeć dzieci i inne.

wiedzy i umiejętności zawodowych składa się z wiedzy teoretycznej metod edukacyjnych i dydaktycznych pracować z różnymi poziomami dzieci, rodziców, a także praktyków własności, zdolność do organizowania zarówno swoją pracę i pracę z dziećmi. Nauczyciele model nie wyklucza, a nawet wymagają kompilacji professiogram węższą specjalizację. Więc professiogram nauczyciele szkół podstawowych uwzględniać specyfikę pracy z dziećmi w wieku szkolnym podstawowej, która odgrywa szczególną atmosferę rola obrazowość, wspaniałe procentowej. To wymaga nauczycieli do specjalnej kreatywność, entuzjazm, cierpliwość, zdolność do podejmowania miejsce źrenicy, mistrzowsko korzystać z różnych metod do gier, a ostatecznie do leczenia każde dziecko jak jego.

Professiogram nauczyciel języka obcego – po to przykład pokazujący możliwości specjalizacji pedagogicznej. Obshchepedagogichesky wszystkie cechy niezbędne, aby dodać dodatkowy, bez których ten rodzaj działalności nie będą skuteczne. Na przykład, komunikacja, dobrej pamięci, fonetycznego słuchu, zdolność do uczenia dzieci do organizowania działań na rzecz uczenia się nowych słów i zwrotów.

Co tworzy nauczyciela professiogram? Jest to rodzaj ideału, który musi dążyć każdy nauczyciel praktykujący, jako podstawa udanej nauczyciela – jest samokształcenie. analiza siebie w porównaniu z professiogram pomoc w przygotowaniu i dostosować program samodoskonalenia, to jest dobrze znane, że jedynym sposobem, aby być opanowane chodzenie. Psychologowie doradzają nauczyciele przedmiotów szkolnych tworzyć własne professiogram które pomogą im zidentyfikować problem rozwoju osobistego w najbliższej przyszłości. Idealny nauczyciel, jak ludzie nie mają, ale to nie znaczy, że nie powinniśmy dążyć do perfekcji!